RYANAIR - 7

  • 78 782
  • 726
  •   1
Отговори
# 45
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Благодаря за новата тема! bouquet

# 46
  • Milano
  • Мнения: 3 663
Москино, Тифани. Laughing
Аз съм си купувала парфюми на борда - доста по-евтини са отколкото по магазините или на летищата в Италия.
Какво е странното?

Дамската чанта изобщо не си я меря - в Бергамо никога не мерят, виж за София бих си я измерила, там обичат да се заяждат за всичко.

На предният полет като малки багажи някои носеха раници и лаптопи, които вероятно можеше и да надвишават размерите, но никой не ги гледа при нас.

# 47
  • Мнения: 41
Ох, исках да си направя застраховка , но не виждам България. Някой може ли да ми даде някаква информация.

# 48
  • Мнения: 41
Ох, исках да си направя застраховка , но не виждам България. Някой може ли да ми даде някаква информация.
Всъщност, сега ми отговориха от чата. За България няма застраховки.

# 49
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Райън дали няkога ще летят до Париж?
И аз чакам това щастие да ми се случи.

# 50
  • Мнения: 266
Има ли значение на какъв език ще се разпечата бордната карта? Имам в предвид за летище София - на английски проблем ли е?

# 51
  • Мнения: 2 269
Има ли значение на какъв език ще се разпечата бордната карта? Имам в предвид за летище София - на английски проблем ли е?
Не е проблем.

# 52
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Москино, Тифани. Laughing
Аз съм си купувала парфюми на борда - доста по-евтини са отколкото по магазините или на летищата в Италия.
Какво е странното?

Дамската чанта изобщо не си я меря - в Бергамо никога не мерят, виж за София бих си я измерила, там обичат да се заяждат за всичко.

На предният полет като малки багажи някои носеха раници и лаптопи, които вероятно можеше и да надвишават размерите, но никой не ги гледа при нас.
Точно защото им са по-ниски цените и се зачудих за качеството им, но щом си доволна следващият път ще си взема.  Hug

Масово и на двата полека жените бяха с големи дамски чанти. Нищо не мереха.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 2 517
Здравейте,
Извинявям се, ако вече е коментирано, но на 1 стр. прочетох, че ако по-късно се добавя багаж - след закупуване на билетите, е по-скъпо. Знаете ли каква е разликата в цената, защото още не сме решили с какъв размер чекиран багаж ще пътуваме.

Не е ясно дали ще има разлика в цената и в каква посока. За последния полет добавих багаж 5 дни преди полета, защото тогава решихме, че ще ни трябва. Цената беше 9 евро вместо 17, каквато беше преди това.

# 54
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен!
Да се разпиша и аз едно въпросче Simple Smile
Някакви наблюдения, цените на билетите да се променят в последния момент(към понижаване)?
Взех си еднопосочен билет за Айндховен за 13$ (6 април) и сега следя за връщането. В момента, желаната дата е на цена 65$ (8 април - уж промо), та дали да я буквам сега или има вероятност да падне цената?

# 55
  • Мнения: 16 872
Аз преди 3 седмици реших, че ще пътувам до Мадрид. Докато се начудя за дати и маршрут/ понеже от там летя за Барселона/ и билетите поссъпнаха с 5€. Седмица по-късно са 3 пъти по-скъпи....за въпросната дата...

# 56
  • София
  • Мнения: 6 561
Да ви следя!

# 57
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Запис в темата.
Брадли bouquet
Скоро ми предстои полет с тях от Бергамо до Прага Heart Eyes

# 58
  • София
  • Мнения: 3 771
Нови маршрути...

Flights from Vilnius:

Vilnius – Nuremberg: From 31 October (2x weekly);
Vilnius – Cologne: From 1 November (2x weekly).

Flights from Warsaw Modlin:

Warsaw – Venice (Treviso): From 30 October (2x weekly);
Warsaw – Karlsruhe / Baden: From 29 October (2x weekly);
Warsaw – Memmingen (Munich): From 29 October (3x weekly);
Warsaw – Seville: From 2 November (2x weekly);
Warsaw – Eilat (Ovda): From 29 October (2x weekly).

Всеки нов маршрут дава нови възможности с прекачване от София...

# 59
  • Мнения: 4 335
Здравейте и от мен!
Да се разпиша и аз едно въпросче Simple Smile
Някакви наблюдения, цените на билетите да се променят в последния момент(към понижаване)?
Взех си еднопосочен билет за Айндховен за 13$ (6 април) и сега следя за връщането. В момента, желаната дата е на цена 65$ (8 април - уж промо), та дали да я буквам сега или има вероятност да падне цената?

Винаги може да падне цената, но в последния момент е много малко вероятно. Уж около 2 месеца преди полета са най-ниски цените, после вече се вдигат.

Общи условия

Активация на акаунт