Като две капки вода- сезон 5, тема 2

  • 43 082
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Трябваше да поканят Петер Бу за жури, хем щеше да се допълва с водещите, цирка пълен, а имитациите да минават като реклами.



 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Не мога.....

  rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 736
  • Мнения: 2 727
Хайде да направим подписка за "Върнете Хилда в журито" Laughing Laughing Laughing

Петя Б не искам и на снимка да я виждам Sick

Ако сложим Данчето, Петя Б и Кейми Тодороу мисля, че предаването ще се превърне в Златния Орфей Shocked Laughing

Защо няма съвременна музика, бе, свърши ли се, ама Данчето как ще коментира?!

Виктор трябва да е по-активен, според мен, а Рачков да се пообере newsm78 #Crazy

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
Хайде да направим подписка за "Върнете Хилда в журито" Laughing Laughing Laughing
Извън кръга на шегата, аз съм съгласна, усещам се че Хилда и Маги ми липсват съвсем искрено!
Впрочем, Хилда днес има рожден ден, да е жива и здрава и все така усмихната! Simple Smile  bouquet

# 738
  • Мнения: 66
По Господари на ефира казаха, че на предаването се ходи само с покани. Имаха матарял за един , дето продавал покани по мошеническата и това беше повод да подчетаят, че само с покани, които се раздавали безплатно. Че няма билети и няма друг начин да се иде.
Та, някой знае ли как може да се сдобие човек с покана? Разбирам, че варианта е да познаваш някого от Нова ТВ, ама ако не познаваш никого?

# 739
  • Sofia
  • Мнения: 26 386
Няма начин

# 740
  • Мнения: 66
Значи нещата изобщо не са отворени за публиката. За това подозирам, че много неща са нагласени в предаването. Включително и че на едни им се падат по-интересни песни от на други.
Направи ми впечатление, че тази вечер , като имитират Миро, няма да е с някой голям негов хит, каквато е практиката на предаването - да са все масово познати и обичани песни от всички, а реално новата му песен от преди 2 месеца. И това ако не е преднамерен PR на песента му, здраве му кажи!

# 741
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Значи нещата изобщо не са отворени за публиката. За това подозирам, че много неща са нагласени в предаването. Включително и че на едни им се падат по-интересни песни от на други.
Направи ми впечатление, че тази вечер , като имитират Миро, няма да е с някой голям негов хит, каквато е практиката на предаването - да са все масово познати и обичани песни от всички, а реално новата му песен от преди 2 месеца. И това ако не е преднамерен PR на песента му, здраве му кажи!

И?

# 742
  • Мнения: 66
Ми не гледам вече със същите очи предаването и определено няма да пратя нито един смс,  в подкрепа на някого, щото реално няма да е от значение, освен да ме одрънкат.

# 743
  • Мнения: 78
Значи нещата изобщо не са отворени за публиката. За това подозирам, че много неща са нагласени в предаването. Включително и че на едни им се падат по-интересни песни от на други.
Направи ми впечатление, че тази вечер , като имитират Миро, няма да е с някой голям негов хит, каквато е практиката на предаването - да са все масово познати и обичани песни от всички, а реално новата му песен от преди 2 месеца. И това ако не е преднамерен PR на песента му, здраве му кажи!

Напълно съм съгласна! Егати рекламата и ПР-а, ама защо точно на Десислава я дадоха тая песен...Няма ни визуално, ни темброво да се доближи, яко я закопаха - очаквам да пее като себе си и да изглежда нелепо...Тъпо ми е за нея, защото ако й се "падаха" певци, които по се доближават до нея, може би щеше да се справя много по-добре! Засега ми се струва, че тъкмят Люси за победител, в краен случай Михаела...От всички най-подценявани ми се виждат Коцето и София, а тоз Ваня никак не му се получава нищо и можеше да ни спести поредното си реалити участие. Миро ме разочарова, все  път пее като себе си и грам не се напряга, а от Башар тепърва очаквам повече..

Колкото по поканите - наистина много нагласено и режисирано е всичко и жалко, че не могат и "простосмъртните" хора да отидат да гледат, явно е само за "богоизбрани"...
Не бих пуснала смс за подобни нагласени истории и се чудя след като и бутонът е нагласен, защо подяволите не сложат малко по-съвременни песни, ами слушаме некви от преди половин век, та и повече...Можеха да сложат Издислав - тъпотията, за да правят рейтинг и шоу, а тогава защо не сложат и други поп-фолк парчета - то се видя, че шоуто им стана на чалга, с тия непрекъснати шеги за Фики, Преслава, Гюлджан и не знам си какво, ами поне като ще правите панаири - карайте до край. Аз дето съм такава фенка на Рачков, дори и на мен той вече ми идва в повече. Май това ще им е последният сезон...

# 744
# 745
  • София
  • Мнения: 22 953
Аз много харесвам новата песен на Миро, но както беше споменато и по-рано Миро изобщо не се появява в клипа, така че не знам какво ще имитира Десислава.  Simple Smile


От всички най-подценявани ми се виждат Коцето и София, а тоз Ваня никак не му се получава нищо и можеше да ни спести поредното си реалити участие. Миро ме разочарова, все  път пее като себе си и грам не се напряга, а от Башар тепърва очаквам повече..

Колкото по поканите - наистина много нагласено и режисирано е всичко и жалко, че не могат и "простосмъртните" хора да отидат да гледат, явно е само за "богоизбрани"...
Не бих пуснала смс за подобни нагласени истории и се чудя след като и бутонът е нагласен, защо подяволите не сложат малко по-съвременни песни, ами слушаме некви от преди половин век, та и повече...Можеха да сложат Издислав - тъпотията, за да правят рейтинг и шоу, а тогава защо не сложат и други поп-фолк парчета - то се видя, че шоуто им стана на чалга, с тия непрекъснати шеги за Фики, Преслава, Гюлджан и не знам си какво, ами поне като ще правите панаири - карайте до край. Аз дето съм такава фенка на Рачков, дори и на мен той вече ми идва в повече. Май това ще им е последният сезон...

Това все едно аз съм го писала.  Peace Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт