Картите на Мадам Ленорман (13 тема)

  • 64 628
  • 739
  •   2
Отговори
# 435
  • Мнения: X
Ще заживеят ли заедно двама човек до края на септември?

Конник, Дама, Риба, Кула, Щъркел, Ключ, Детелина

Смятам, че да, но моля за още мнения.

Благодаря! Simple Smile

Моето мнение е,че е възможно да заживеят заедно,но мисля,че ще е нещо за кратко.Тя ще получи някакво известие и предложение от него.

# 436
  • Мнения: 205
Ще заживеят ли заедно двама човек до края на септември?

Конник, Дама, Риба, Кула, Щъркел, Ключ, Детелина

Смятам, че да, но моля за още мнения.

Благодаря! Simple Smile

Моето мнение е,че е възможно да заживеят заедно,но мисля,че ще е нещо за кратко.Тя ще получи някакво известие и предложение от него.
Да не са решили да си купят жилище съвместно? Мисля че дамата ще се сдобие с имот. На така зададеня въпрос ДА но може и да е на по късен етап

# 437
  • Мнения: 113
Ще заживеят ли заедно двама човек до края на септември?

Конник, Дама, Риба, Кула, Щъркел, Ключ, Детелина

Смятам, че да, но моля за още мнения.

Благодаря! Simple Smile

Моето мнение е,че е възможно да заживеят заедно,но мисля,че ще е нещо за кратко.Тя ще получи някакво известие и предложение от него.
Да не са решили да си купят жилище съвместно? Мисля че дамата ще се сдобие с имот. На така зададеня въпрос ДА но може и да е на по късен етап

Той има собствено жилище, но в момента роднина живее при него, но скоро се изнася.

# 438
  • Мнения: 439
Момичета искам теглих карти на въпроса Ще получа ли положителен отговор на молбата си? Теглих 32 мъгла 7 змия 8 ковг ег 38 кръст  13 дете

# 439
  • Мнения: 439
Момичета планирам едно пътуване заради среща, искам да попитам 1.ще се осъществи ли пътуването ?2 Как ще мине срещата?

1.28 мъж-7 змия-25 пръстен-36 кръст-11 камшик
2.кораб-риби-мишки-мечка-слънце
По втория въпрос, ще получиш необходимата информация, ще има преговори, но крайният резултат няма да бъде очаквания от теб, или ще има забавяне в развитието на ситуациятата, по-малко пари от очакваното, а е възможно и да ти бъде предложен друг път/начин за решаване на проблема.
При всички положения, мисля че няма да получиш на 100 % това, за което отиваш.

Беше права, всъщност срещата протече добре, но не мина според очакването ми.

# 440
  • Мнения: 63
Момичета искам теглих карти на въпроса Ще получа ли положителен отговор на молбата си? Теглих 32 мъгла 7 змия 8 ковг ег 38 кръст  13 дете
Това 32 за Луна ли да го считам?

# 441
# 442
  • Мнения: 63
Честно казано нищо никъде не хващам този път )))

# 443
  • Мнения: 439
Тегля нови карти  25 пръстен 11 камшик 18 куче 17 щъркел 21 планина  ще ми одобрят ли молбата

# 444
  • Мнения: 63
Тегля нови карти  25 пръстен 11 камшик 18 куче 17 щъркел 21 планина  ще ми одобрят ли молбата
Коментирам, с уговорката, че не знам за какво става въпрос, а картите изискват коректно зададен въпрос, за коректен отговор.
Мисля, че молбата ще бъде приета, ще се обсъжда от група хора, но водеща ще е думата на жена, която подкрепя приемането на тази молба. Ще има известно проточване във времето и блокади, които ще отминат.
Приемането на тази молба, от въпросната жена, слага край и дава ново начало на нещо за вас.

# 445
  • Мнения: 439
Момичета, има питане Ще ме съкратят ли? Теглих 5 дърво 33 ключ 14 лисица 21 планина 4 къща

# 446
  • Мнения: 475
Здравейте! Изчетох голяма част от публикациите. Картите ме вълнуват отдавна. Имам махало, но някак не се справям с него. Не е моето.... Та да попитам първо от къде да закупя. Видях доста мнения. Видях, че изработвате и сами ако може да ми изпратите за разпечатване ? Благодаря!

# 447
  • София
  • Мнения: 973
Аз си купих от Амазон. Иначе първите си ги изпринтих, ако намеря файла с картинките, че беше отдавна ще го споделя.

# 448
  • Мнения: 475
Такаа... карти намерих, но не мога да разбера разликите. Едните имат освет съответния символ (изображението) и примерно символи на карти - каро/купа и т.н.  https://www.ebay.co.uk/itm/BLUE-OWL-BY-MLLE-LENORMAND-36-CARDS-D … rom=R40&rt=nc
Другите имат само картина и цифра https://www.ebay.co.uk/sme/giftstore-shop4top/Save-up-to-5/so.ht … id=p2047675.m2197
Каква е разликата ? Кои са подходящи да поръчам ?

# 449
  • Мнения: X
Такаа... карти намерих, но не мога да разбера разликите. Едните имат освет съответния символ (изображението) и примерно символи на карти - каро/купа и т.н.  https://www.ebay.co.uk/itm/BLUE-OWL-BY-MLLE-LENORMAND-36-CARDS-D … rom=R40&rt=nc
Другите имат само картина и цифра https://www.ebay.co.uk/sme/giftstore-shop4top/Save-up-to-5/so.ht … id=p2047675.m2197
Каква е разликата ? Кои са подходящи да поръчам ?

Картите на Ленорман имат и еквивалент на обикновените карти.Затова имат и тези символи-примерно,Конник е 9 купа,детелина е 6 каро,Кораб е 10 пика,Къща е поп купа,Дърво е 7 купа и т.н.
Поръчайте си тези,които най-много Ви харесват.

Общи условия

Активация на акаунт