Дразнят ли се мъжете ви от висенето във форума вечер?

  • 3 842
  • 114
  •   1
Отговори
# 60
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 233
Рядко. А и аз избягвам да вися на компа, когато той е тук.
newsm10 Когато го няма, си личи по присъствието ми тук  Embarassed

# 61
  • Мнения: 6 167
Не се дразни, напротив - радва се, че имам какво да правя, когато си гледа Шампионската лига. А и сега се задава Световно.. така, че сме в перфектно разбирателство.

# 62
  • Мнения: 11 559
В момента няма кой да се дразни.Когато си е тук обаче ми е хубаво да сме заедно и нямам време за форума Mr. Green

# 63
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Не седя вечер тук, рядко ми се случва. Основно през деня съм на линия, ама истината е, че покрай форуча започна да ми куца домашната работа, сега се оправдавам с факта, че съм бременна. Но каквото и да е, това са мои терзания, а никой не ми е правил забележка колко време и кога съм тук във форума. По същата логика, аз трябва да му се сърдя, че вечер кисне в бг футболната лига, същото е. Просто си имаме интереси.

# 64
  • Мнения: 1 925
Според мен, пък и като гледам и резултатите от анкетата, повечето мъже се дразнят. Моят също, напоследък по-малко...  Mr. Green Но пък и аз не кисна много, да не говорим, че много рядко сядам на компа след работа- вечер. По-голямто ми киснене е през деня и по около час събота и неделя, но въпреки това мръна, че вместо да седя във форума мога да му обръщам внимание...  ooooh! Според е нормално да мрънкат  Wink Но в никакъв случай не ми куца домашната работа, всъщност покрай форума няма нещо, което да куца - има само ползи   Mr. Green

# 65
  • Мнения: 2 040
newsm10 Когато го няма, си личи по присъствието ми тук  Embarassed
И при мен е така ..  Peace Щом е в къщи, значи съм офф  Cry

# 66
  • Мнения: 945
Аz пък съм на принципа не прави това, което не искаш да ти правят.

Раzбрали сме се, че когато двамата сме в къщи си обръщаме внимание един на друг. Все пак не съм се омъжвала zа гърба му, нито пък той zа моя.

За сега и двамата сме щастливи с това решение.

# 67
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
ооо нерви се и още как ! Най точно ще е ако кажа , че ревнува от  PC - то !!!

# 68
  • Мнения: 467
.... май вече се примири, горкият:-)

# 69
  • Мнения: 1 427
Дразни се,и още как!И е прав сигурно....

# 70
  • Мнения: 23 182
Така е,всичките ми приятели и познати са запознати от мъж ми, с моето висене тук. Embarassed

# 71
  • Мнения: 522
Вечер не вися във форума, следователно не се дразни.

# 72
  • plovdiv
  • Мнения: 199
И моят приятел се дразни,все си мисли че си пълня главата със всевъзможни глупости.Ама аз не го слушам,тук си ми е готино.

# 73
  • Мнения: 210
Ами аз съм тук от скоро, но това не пречи да се сърди вече...
В интерес на истината той ми каза за форума, от един негов колега, който се оплакваше, че жена му цял ден във форума на бг-мамма била и така си изгледала близначетата.

Вечер примерно като работи гледам и аз да си "кибича" тук, но да не прекалявам, а денем няма представа какво правя дори ...

# 74
  • Мнения: 1 881
Oooo, много се дразни, редовна реплика е"това от БГ мама ли го чу"...та по този повод реших да си направя майтап с него....

Преди 2 месеца, в един прекрасен зимен ден, валеше страхотен сняг, беше натрупал в градинката пред блока. Седя си аз с една приятелка и й казвам, гледай сега как мъжа ми ще обвини Бг мама......Звъня му по телефона и с най - милия глас му казвам: "Пате, моля те, като се прибираш, мини през магазин Малечко, чух че за нашия модел количка са пуснали вериги за гумите"....Последва :"Каквоооооо, абе вие в Бг мама няма ли да престанете, съвсем ли полудя"...

Няма да ви казвам, че се посмяхме доста за негова сметка rotfImbo smile3532

Общи условия

Активация на акаунт