Добротата е жива

  • 49 226
  • 186
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 144
Вчера възрастно семейство от блока самоинициативно взело кирки и лопати, и прави пътечки пред блока за минаване.

# 181
  • Мнения: X
Вчера възрастно семейство от блока самоинициативно взело кирки и лопати, и прави пътечки пред блока за минаване.
Последваха ли и други хора примера им?

# 182
  • Мнения: 4 239
Тези дни съм в кофти настроение. Една съфорумка ми написа ЛС, което ми стопли душата. Благодаря! Имах нужда!

# 183
  • Мнения: 5 820
Тези дни съм в кофти настроение. Една съфорумка ми написа ЛС, което ми стопли душата. Благодаря! Имах нужда!

    Понякога от съвсем малко познати ли непознати хора получаваме добро. Да, и аз виждала добро, макар и рядко, но все пак съм го виждала. И да, все още съществуват добри хора. Нямам пресни случки да разкажа.

# 184
  • Мнения: 4 239
Simple Smile Да, не се познаваме лично.
   
      Все по-често се сещам за филма "Предай нататък".
      Както и за силата на добрата дума.

# 185
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 018
Днес си забравих телефона на автогарата.Бебето плачеше,аз говорех с ММ и просто не съм го прибрала.Благодаря на жената,която го намери и предаде на ММ.Някой спокойно можеше да си го вземе,т.к.е нов, сравнително скъп телефон,но ми го върнаха ❤️❤️❤️

# 186
  • Мнения: 11 569
Тия дни бях седнала в парка. През една пейка седнаха момче и момиче.
Тръгнаха и две минути след тях дойде една жена да сяда. Ахна, понеже имаше телефон на пейката. Той пък нямаше парола, звънна на последния номер, момчето вдигна и се върна да го вземе.
А можеше да си го прибере.
Да, има добри хора.

Общи условия

Активация на акаунт