Целулит през бременността...

  • 1 606
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 69
Има ли бременни дами борещи се с целулита през бременността. Лятото идва...

# 1
  • Мнения: 10 384
Има ли бременни дами борещи се с целулита през бременността. Лятото идва...
Повече движение и разнообразно и здравословно хранене.. хлепалата и процедурите - след като родиш Simple Smile
Сега се мажи с кокосово или какао масло, ама хормоните си казват думата.. каквото и да правиш Simple Smile

Така или иначе като родиш, целулита ще ти е последния проблем за доста време  Laughing

# 2
  • Мнения: 69
Какаовото масло и кокосовото помагат ли? То е ясно, че не мога да предотвратя появата на тази напаст, но поне да се намали малко.

# 3
  • Мнения: 445
да не те стряскам, но ... няма как да се бориш докато си бременна
много движение ти трябва, балансирана диета
така или иначе ще се появи, после обаче и ще се махне Simple Smile

# 4
  • Мнения: 10 384
По-скоро против стрии. Целулита си е загубена кауза особено качиш повечко кг Simple SmileSimple Smile

# 5
  • Мнения: 69
Ами истината е, че и килограмите вече са загубена кауза, лично аз го дължа не на храната, а на рязкото спиране на цигарите... Хаха значи всичко ми стяга, чувствам се дебела с целулит.. ха-ха. Абе живи и здрави да сме пък после ще търсим начин да слабеем и да го махам тоя целулит. Целувки!  bouquet

# 6
  • Мнения: 445
Simple Smile така си е, повече хапване, забавен метаболизъм, задържаш и вода.
И все пак не се отпускай с много хранене, особено тестени, сладки храни и газирани напитки,
движи се повече. И килограмите и целулита ще си заминат. По-голям проблем са стриите. Срещу тях вземи мерки Simple Smile

# 7
  • Мнения: 69
То не е една! В такъв случай вместо мазен крем мога ли да си мажа коремчето с бебешко олио против евентуално нацепване на кожата?

# 8
  • Мнения: 445
Ако ти понася добре, не виждам защо не. Аз ползвах какаово масло на Палмърс. За щастие се разминах без стрии. При всички случаи обаче зависи от типа кожа. Понякога с каквото и да мажеш, ще се нацепиш. И все пак е по-добре да мажеш, отколкото да не. И пий много вода!

# 9
  • Мнения: 69
Водата е първа. Пия много вода, но и през 1 час посещавам тоалетната.  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 349
Lili91 точно така продължавай да пиеш много вода, храни се със здравословна храна и повече движение, за да намалиш максимално риска от поява на целулит и качване на много килограми. Не прекалявай с яденето, защото после много трудно се връща формата. А след като родиш вече ще мислиш за процедурите, с които да оправяш пораженията. То не само целулита трудно се оправя, но и прибирането на корема също е голям проблем при някои жени като при мен и само абдоминопластиката върши сигурна работа после.. За това ти казвам постарай се по-малко килограми да качиш.

Общи условия

Активация на акаунт