Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 27

  • 123 064
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 424
Благодаря за темата bouquet
Честно казано не съм ползвала много фдт.Преди години като ученичка ползвах Афинитон на Мейбълин,след това няколко години МАС Mineralize,сега съм с DW на Estee Lauder и той със сигурност ми е тотален фаворит! Heart Eyes Благодаря на всички,които ми го препоръчаха в предишната тема Hug
Не си сменям фдт според сезона Peace
Tamar,може ли да пуснеш линк към основата? Hug

# 31
  • Мнения: 909
http://m.eu.feelunique.com/p/Yves-Saint-Laurent-Touche-Eclat-Blur-Primer-30ml Тази е,не знам колко струва тук,винаги я поръчвам от Фю  bouquet

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
mechetaishan Този, а иначе велвета на Шанел го имам, а този имах възможност добре да го пробвам, за мен е по- добрия . По- дълготраен от шанелския , моята кожа го предпочита .


# 33
  • Мнения: 1 424
Tamar, благодаря много  bouquet

# 34
  • Мнения: 10 266
Много ми се ще да си поръчам тези метеорити, че така по вашите описания точно нещо такова ми трябва. Но понеже и в Сефора не ги предлагат в магазина на живо, не мога да се ориентирам какъв цвят. Уикенда успях да се добера до ФДТ на Шанел. Консултантката ме прецени, че съм за LIFT LUMIÈRE номер 14 Ivoire. Мисля, на цвят добре ми пасна, но пак си остава по бръчките и това е. Уж и той за застаряваща кожа. Та $67 не съм сигурна, че ми се дават. Поръчах на Ланком, че резултат същия, а с купон ми излезе $37, че и две мини спирали към него free ми дадоха. Как да е. Реших тая седмица да не слагам ФДТ, а да пробвам с малко пудра (на Сефора си взех някаква на промоция с 3 цвята) и лек бронзант. Ами прекрасен резултат. МНого ми допадна и май не ми трябват никакви ФДТ-ни. Та и за това се замислих дали с тези метеорити няма да е още по-добър резултата. Но как да избера цвят. Аз дори не очаквам и цвят всъщност. Просто нещо което да уеднакви тена. Да не ставам, кафява, оранжева или някаква кой знае каква разлика да гоня. Но и да не се белосам нещо. Кожата ми излиза, че е бяла с жълт подтон.

Преди няколко дни се бях заровила в един уебсай за солариумите, как да определиш какъв цвят ти е кожата. И бяха дали пример – вземаш бял лист хартия и си го слагаш много близко до лицето. Буквално да ти се опре в носа. Опитваш се да се вгледаш в носа си, бузките, до където може да обхване погледа и какъвто цвят виждаш, това ти е типа. Аз го направих и направо си видях лицето жълто. Не мога да повярвам чак. Все съм си мислила, че съм бяла.

# 35
  • София
  • Мнения: 20 119
Любимите ми ФДТ са на Шанел, въпреки че от няколко години вече ползвам само тонирани и ВВ кремове с висок фактор.

Много искам да имам метеоритите на Герлен, но имам суха кожа и не знам дали са подходящи за фиксиране и озаряване на моя тип кожа. newsm78
С много суха кожа съм и на мен ми я пресушаваха ужасно неприятно. Но има много съфорумки със суха кожа, които не ги чувстват по същия начин, така че най-добре е да се пробват преди покупка.  Peace

# 36
  • Мнения: 1 490
Често ходя с коректор и безцветна пудра. Много харесвам Буржоа и любимите ми продукти за лице са почти само на тази марка.

# 37
  • София
  • Мнения: 901
Днес в Лили видях, че са заредили
Скрит текст:
, имате ли някакви впечатления? Колебая се между него и
Скрит текст:
. Знам, че като завършек са различни, аз търся най-вече дълготрайност и подходящ цвят.  newsm78

Последна редакция: ср, 15 мар 2017, 19:09 от *Nani*

# 38
  • Мнения: 5 903
Днес в Лили видях, че са заредили
Скрит текст:
, имате ли някакви впечатления? Колебая се между него и
Скрит текст:
. Знам, че като завършек са различни, аз търся най-вече дълготрайност и подходящ цвят.  newsm78
Този Кушън го купих през септември с изследователска цел, исках да направя тема в блога си за различните кушъни на различни цени. Снимах го и го предоставих за проба на едно момиче. Също и аз го изпробвах. Такъв боклук скоро не бях използвала! Създава ефект на маска, впива се в порите, не се разнася добре. И като основа е ужасен- каквато и да е пудра върху него не изглежда добре, не се разнася равномерно.
Прочетох добри отзиви за него и останах много изненадана.
За мен е боклук.
Не съм го описала, защото направо нямам желание.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 500
Благодаря за новата тема!  bouquet

Напоследък най-много се харесвам с така наречените пудра-фон дьо тен. Имам на Шанел, Долче и Габана и на Диор. Покритието е леко, но достатъчно за мен. Слагам отгоре и пудра, най-често свободната на Шанел и най-накрая метеоритите.  Laughing
За да не е много пудрено пръскам Фикс + на Мак и всичко се слива.  Peace

# 40
  • Мнения: 2 630
ФДТ без който не оставам е Колорстей, та може да се сметне за най - любим. Иначе имам доста и ги ползвам според настроението и случая.

Има ли някой впечатления от силиконовите бюти блендъри?
Скрит текст:

Предимството им било лесното почистване и неразхищението на продукт. Чудя се дали да си поръчам, а ако сте ги виждали във физически магазин и ме упътите още по - добре.

# 41
  • Мнения: 1 111
Може би съм голяма консерва  Sick но не бих си слагала фон дю тен с такъв тип силиконов апликатор. Клипчетата в YouTube май не са много хвалебствени. Идеята на бюти блендърите или поне аз на това се надявам е продукта хубаво да се "набие" в кожата и да няма резки граници и следи при нанасянето, за което според мен помага самата текстура на ББ, който и отнема излишното количество фон дю тен, докато със силиконовите имам чувството, че ще стане една голяма мацаница. По - добре с пръсти да нанасям.

# 42
  • Мнения: 1 110
Днес в Лили видях, че са заредили
Скрит текст:
, имате ли някакви впечатления? Колебая се между него и
Скрит текст:
. Знам, че като завършек са различни, аз търся най-вече дълготрайност и подходящ цвят.  newsm78
този l'oreal infallible mattifying не е подходящ за суха кожа,след като го намазах целия стана като кир и се белеше защото кожата ми е суха а и беше като маска

# 43
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 519
Скрит текст:
. ......... аз търся най-вече дълготрайност и подходящ цвят.  newsm78

За мазна кожа е добре, но като дълготрайност Колърстей на Ревлон е по-добър.

Ах, тези метеорити, скоро време ще се поддам  Mr. Green. Ако смятам да ги нося в чантата, пресованите са по-добър вариант нали  Thinking http://www.parfimo.bg/pudra-guerlain-meteorites-compact-light-re … powder-75625.html - сега остава чуденката лайт или медиум? Лайт много ли са светли?

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Light мисля че се води вече clair при Метеоритите и да светли са,  белват лицето . Аз съм си бяла по принцип, и с тях става лицето още по- беличко и гладко . За здравословен тен мисля , че медиум ще е по- подходящ , но пак зависи от тена на кожата и търсения ефект от тях.
Все се каня да пробвам медиум от тях, но съм се зарекла да приключа едната кутийка  Blush и май съм на път да го направя.

Общи условия

Активация на акаунт