Искам да кажа ... (113)

  • 54 915
  • 884
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Днес бил световният ден на съня. Grinning  Трябвало е явно да поспим до по-късно.
Щом има световен ден на Нутела, защо да няма и на съня.. Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 15 049
Скоро очаквам световен ден на световния ден...

# 17
  • Мнения: 14 654
Марипоса, не намираш, защото търсиш, винаги е така. Миналата година, когато ходих в Рим, често си купувах пица на парче от закусвалнята до квартирата - сядах следобед, когато хората си прибират децата от училище и ми направи впечатление, че повечето деца искаха точно пица бианка.
Да ви питам откога децата ви (еднополови) са в различни стаи. На мен ми се струва, че вече е време моите да се разделят, защото са твърде различни и непрестанно се дразнят, докато мм смята, че за тях е добре да са в една стая, защото си общували. Да, ама аз, когато бях на 14, вече не можех да понасям да си деля стаята, имах голяма нужда от лично пространство, което за късмет моите родители можеха да ми осигурят. За всяка имаше отделна стая от един момент натам. Той пък е живял в една стая с брат си и сестра си и не смята, че е било зле за някой от тях.

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
A, такааааа....Ей ся го излових моя мъж! Връща ми се в 12 от работа, къде беше, ми в Брюксел. А той полета в осем часа Twisted Evil Ще си имаме довечера box

# 19
  • Мнения: 3 609
Блафодаря за темата на Лили! Hug

Обичам много цветя, особено пролетни, понякога си късам по малко люляк (обожавам) или градински ако има от къде, лаленца и т.н. Божури са едни от любимите ми цветя, наред с фрезиите!!  Heart Eyes Кокиченца също обичам, но ми е жал да ги късам.

Да кажа, че завиждам на Марипоска за Рим! Прекрасен град! Наскоро си намерих снимки от там, които съм правила преди няколко години:

https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p206x206/1231575_1 … 5&oe=595A88E6

https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/1002643_1015200777 … 1&oe=5960EF32


Марипоска, много незабравими моменти в Рим ви желая! Heart Eyes

Мечтая си за професионален апарат, но това е нещо, изисващо много време за обучение, което аз нямам, както и много грижа. А аз съм безхаберна към вещите, затова се задоволявам само с Инстаграма и чудото на китайската техника, въплатено в телефона ми Леново.

Аз искам да попитам тези, които не работят в темата, и се надявам въпроса ми да не бъде възприет като заяждане, ама... не ви ли е скучно по цял ден?! Напоследък ме обземат едни мисли как искам да си домакинствам и лентяйствам, не искам да ставам в 6.20 ч. с алармата и да търча насам натам. И въпреки всичко къщата ми е чиста, храна има, мъжа доволен. Разсъждавам си.. писва ли понякога стоенето в къщи или сега ме примамва, защото го нямам?

# 20
  • Мнения: 6 717
Добър ден!
Рязан цвят не обичам много, обичам саксийки, за които не мога да се грижа, обаче.

Стискайте утре по един палец за мен.Утре сутрин ми е защитата.

# 21
  • Мнения: 11 702
Да ви питам откога децата ви (еднополови) са в различни стаи. На мен ми се струва, че вече е време моите да се разделят, защото са твърде различни и непрестанно се дразнят, докато мм смята, че за тях е добре да са в една стая, защото си общували.

Моите са разделени от както голямата беше на 10, малката на 8. Сами пожелаха, стаи вкъщи много.
От една седмица голямата спи при малката, защото я бил ухапал паяк в нейната стая  hahaha
Ама скоро ще въдворявам ред, защото не си лягат вечер, ами си бърборят и после не им се става за училище  Mr. Green

# 22
  • Мнения: X
Скоро очаквам световен ден на световния ден...

 Joy

Кате, стискам палци!

Аз работя на смени, устройва ме идеално засега. Събота и неделя почивам. Единствено ставането рано, когато съм първа смяна е ужасно. Не че спя до обяд, но и 6 часа е гадост..

Писва определено седенето вкъщи. Изкуквах, докато бях без работа. Ако учиш или си с бебе е друго. Четях, гледах филми, висях в нета, но и това писва. Пък и е друго да си изкарваш сам парите.

# 23
  • Мнения: 22 457
белинда, хаха, той каца в 00ч. полета. Simple Smile Ама хайде да не ставам причина за раздори. Simple Smile

Захир, много време за обучение не ти трябва, по-скоро време за снимане и обучение. Те вървят ръка за ръка. Simple Smile
И да, иска си пазене апаратът.
Веднъж изтървах моя, сърцето ми спря. Като знам колко пари е.

За децата разделени, не мога да изкажа мнение, но ми предстои. При момче и момиче, смятам че е редно от една възраст нататък да са в различни стаи.
Със сестра ми бяхме в една, но разликата ни е голяма. Аз на 17г заминах студентка и тя си остана сама в стаята. Тогава е била на 10.5г.

# 24
  • Мнения: 18 000

Аз искам да попитам тези, които не работят в темата, и се надявам въпроса ми да не бъде възприет като заяждане, ама... не ви ли е скучно по цял ден?! Напоследък ме обземат едни мисли как искам да си домакинствам и лентяйствам, не искам да ставам в 6.20 ч. с алармата и да търча насам натам. И въпреки всичко къщата ми е чиста, храна има, мъжа доволен. Разсъждавам си.. писва ли понякога стоенето в къщи или сега ме примамва, защото го нямам?

Напълно моите мисли, и аз става в 6,20  Mr. Green, ама правя и закуска за 2 деца  Wink


Марипоска, ако щеш ми вярвай, сънувала съм те, на една разкошна тераса с чаша вино  Laughing Явно ти завиждам тайничко  Heart Eyes

Нямаме стая за да отделя децата, Сесили, и те са с вашата разлика,догодина ще замине голямата. Но те се разбират чудесно, не мисля, че им е проблем това

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 23 739
Да ви питам откога децата ви (еднополови) са в различни стаи. На мен ми се струва, че вече е време моите да се разделят, защото са твърде различни и непрестанно се дразнят, докато мм смята, че за тях е добре да са в една стая, защото си общували. Да, ама аз, когато бях на 14, вече не можех да понасям да си деля стаята, имах голяма нужда от лично пространство, което за късмет моите родители можеха да ми осигурят. За всяка имаше отделна стая от един момент натам. Той пък е живял в една стая с брат си и сестра си и не смята, че е било зле за някой от тях.
И от къде апартамент с 4-ри спални? Моите ще са в една стая завинаги. Много съжалявам, ама факт.

# 26
  • Мнения: 15 049
Аз пък ставам преди 6 в повечето дни. И закуска правя, и домакинствам и какво ли не, обаче все още си спомням с ужас един безработен период. Виж, ако можех да имам работа на смени, бих била повече от доволна, сигурно. Липсва ми време, в което да върша някои административни неща, защото работното време на банки, институции и т.н. съвпада с моето.

# 27
  • Мнения: 11 702
И от къде апартамент с 4-ри спални? Моите ще са в една стая завинаги. Много съжалявам, ама факт.

А ние със сестра ми и стая нямахме. Зимата баба и дядо идваха при нас в града, а ние спяхме на разтегателен диван в хола.
Хора пораснахме и нямаме някакви строго изразени дефицити   Wink  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 3 609
T.e вие работите, така ли?
Просто на мен понякога ми писва! Жестоко и искам да гледам деца, да готвя, да чета книги.. ама после си викам, все някой ще го е правил преди мен, не откривам колелото все пак.
Ша каза, че не знае как ще се оправи с повече от едно дете, което ме замисли. Ако детето е на училище през по-голямата част на деня, мъжът на работа...какво аджаба прави жената?!  Crazy

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 23 739
Аз не работя. Обаче от миналата сряда имам по някое или две болно дете у нас. Няма кой да ме търпи на работа.

Общи условия

Активация на акаунт