АГ клиника Селена Пловдив-16

  • 130 857
  • 767
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 283
Освен да бълваш злоба може да се опиташ да четеш по-внимателно.

# 631
  • Мнения: 31
Момичета искам да попитам знаете ли  в Селена дали правят трансфонтанелна ехография ?Ак о да, на всички новородени или по преценка на неонатолозиге?

# 632
  • Мнения: 2 355
А как стои въпросът с ваксините в родилното? Може ли да ги откажеш или отложиш? Как гледат на това, какви са вариантите в клиниката?

# 633
  • Мнения: 2 452
Може да откажеш ваксините няма проблем, носиш им нотариално заверен документ от двамата родители че не искаш да се поставят и това е никой не прави проблем.Намери бланка от интернет.

# 634
  • Мнения: X
Шефче, ама ти сериозно ли ще отказваш ваксините?

# 635
  • Мнения: 2 355
Ами, най-вероятно няма да ги отказвам. Просто от няколко дни чета за ползата и вредата от тях и се побърках. Въпреки че намирам повече писано за вредата, то хората, които ги пишат, ми звучат като сектанти, дано не обидя някой. Честно казано и научните статии "против" не ме убеждават много. Единственото, което ме плаши, са снимките, историите и разказите за пострадали от ваксините, според родителите им, деца.
Та, просто събирам информация. Като знам кое как става, чисто административно, се чувствам по-спокойно.

# 636
  • Мнения: X
Трябва много добре да обмислиш нещата.

# 637
  • Мнения: 4
Здравейте, мами!
Имам следното питане: След като се запиша на платената женска консултация това означава ли, че живот и здраве докато родя нищо няма да плащам повече и какво включва тя? Доколкото разбрах прегледи, 4D и изследвания.. Прегледитеите на брой ли са или веднъж месечно?
Благодаря!

# 638
  • Мнения: 3 998
Здравейте, мами!
Имам следното питане: След като се запиша на платената женска консултация това означава ли, че живот и здраве докато родя нищо няма да плащам повече и какво включва тя? Доколкото разбрах прегледи, 4D и изследвания.. Прегледитеите на брой ли са или веднъж месечно?
Благодаря!
Ти ще си плащаш при всяко ходене за прегледа а той какво ще включва зависи от д-р ти и той каквото прецени( дали само ехографски,вагинален, 4Д каквото трябва)+ кръвни изследвания. Всичко се заплаща на момента, няма как предварително .и да не плащаш докато родиш.

# 639
  • Мнения: 4
Здравейте, мами!
Имам следното питане: След като се запиша на платената женска консултация това означава ли, че живот и здраве докато родя нищо няма да плащам повече и какво включва тя? Доколкото разбрах прегледи, 4D и изследвания.. Прегледитеите на брой ли са или веднъж месечно?
Благодаря!
Ти ще си плащаш при всяко ходене за прегледа а той какво ще включва зависи от д-р ти и той каквото прецени( дали само ехографски,вагинален, 4Д каквото трябва)+ кръвни изследвания. Всичко се заплаща на момента, няма как предварително .и да не плащаш докато родиш.

Добре, благодаря!
А какво ще рече „Платена женска консултация втори и трети триместър -
 500лв. ?”

# 640
  • Мнения: 2 355

Снежана Георгиева_427062, от регистратура дават един лист, на който е описано какво точно включва платената ЖК за триместрите, които те интересуват. Чувала съм мнения, че не си струва да взимаш такъв пакет. Доколкото знам, всички момичета от темата, които се следим там, си плащаме преглед за преглед.
А и лекарите, които водят платена ЖК, са само двама. Останалите са на свободен прием.

# 641
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Някоя знае ли с какво адаптирано мляко хранят новородените в Селена? Благодаря предварително.

# 642
  • Мнения: 5 894
Хип Комбиотик. Поне преди три месеца. Може да има и промени.

# 643
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Хип Комбиотик. Поне преди три месеца. Може да има и промени.

Благодаря Simple Smile

# 644
  • Мнения: 202
Хип Комбиотик. Поне преди три месеца. Може да има и промени.

Благодаря Simple Smile

Все още е това мляко

Общи условия

Активация на акаунт