Как да продължим напред?

  • 14 775
  • 95
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 26
То пък много причини да излезеш сам до 6 сутринта.. Stop

Ами да ама ако те не е искала да излиза с неговата компания да е казвала , че не са и приятни .
А човека да има нужда от забавление , да разпусне и да се разсее от натоварването в работата да се прибере в къщи и да се забие пред телевизора.

Това имам в предвид , че всеки трябва да усеща нуждите на другия и да полага усилия да ги задоволява поне в някаква степен за да не се отчуждават един от друг , защото тръгнат ли в различни посоки затворят ли се един в друг и се стига до тук . 

# 31
  • Мнения: 1 324
Според мен има друга и то колежка. В момента се чувства раздвоен - от една страна си ти и сигурността му с теб, знаейки, че го обичаш много и ако не стане с другата, няма да остане сам, а от друга страна е тя - появява се онова сладко чувство, което се е появило с теб преди 3 години. Тръпката,  която неизменно се поизпарява с времето.
Не знам какво да те посъветвам. И аз съм изпадала в подобна ситуация с мм. Самоче беше почти в началото  на връзката ни, започна нова работа, там пък имаше една колежка, която го натискаше постоянно. И аз се чувствах като теб тогава, също излизаше без мен с колеги, бях останала на заден план някак си. Докато изведнъж не премина всичко и той си стана стария човек, в когото се влюбих.
Не ми е изневерил, по-скоро не е бил сигурен.
Иначе и той отричаше тогава, въпреки, че аз усещах всичко и бях на 1005 сигурна.
Ето сега, вече не отрича, а казва, че тя е искала нещо с него, а той се е дърпал, доколкото може да се дърпа един мъж де.
Според мен може и да е нещо временно. От кога е така? Ако е вече от година е късно, но иначе 2-3 месеца може да са просто някакъв период, в който той си четка егото с друга на твой гръб.

# 32
  • София
  • Мнения: 24 839
Просто не разбирам, ако го е решил наистина какво чака?Иска да ме изтезава допълнително ли?Питам го сигурен ли си?Не, не е, но сме били различни, на него му се излизало.Не е като да съм го вързала, но виждал другите как се забавляват и флиртуват, а той не можел.А за мен тази връзка е по-важна от флирта.Става ми гадно, че е готов да зареже това, което имахме, за да има шанса да прави "различен" секс с непозната.А най-тъпото е, че никога не съм го ревнувала и той никога не ми е давал поводи, и до сега не съм го засичала да се загледа по друга жена в мое присъствие Sad

За мен, си е харесал някоя от тези, с които се забавлява, когато излиза сам.
Това му е отворило очите, че е твърде млад и твърде ангажиран, без да си е изживял типично студентските години.
Ти също си прекалено млада и не знам защо си се разбързала и да заживяваш с него, и да градиш планове за кредити.
Хубаво са те посъветвали- връзката ви е изчерпана, той поне е честен да ти каже, че с теб вече му е скучно.
Ами, стисни зъби и дори да се колебае той, му покажи вратата.
От тук нататък, все по- скучно ще му е и все по- обидно за теб- по милост да сте заедно.

# 33
  • Мнения: 2 621
Съгласна съм с АбсурТ. На тези години няма на какво повече да се надяваш да излезе от тази връзка. Пичът не се е наживял. А докато ти не вземеш окончателното решение и не му покажеш вратата, агонията няма да спре. Играла съм подобен филм и накрая аз направих решителната крачка (преди това се наслушах на приказки как въпросният мъж вече не виждал общо бъдеще с мен, била съм сбъркана и прочее). Намери в себе си силата - като чета, той поводи достатъчно ти дава. Тепърва ще се запознаваш с нови, интересни и интелигентни хора, така че няма смисъл да тъгуваш по връзка, чийто живот явно е приключил.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 327
Случва се чувствата да се променят и когато хората са толкова млади най-естественото е да се разделят. Спрял е да те обича така силно както преди и тъй като не го задържа нищо сериозно и обвързващо с теб, а е и съвсем съвсем млад,  решава, че иска раздяла. Така е и най-правилно. Той също е свикнал много с теб, затова и така се колебае.

# 35
  • Мнения: 2 621
Или така му е удобно  Mr. Green до някое време.

# 36
  • Мнения: X
И според мен, почти на 100%, се е появила друга на хоризонта.
Защо не си тръгва?
1.Защото с новата нещата са още "нови"...
2.Защото той се е нанесъл при теб, ако си тръгне, най-вероятно трябва да си търси квартира
3.Типичен "мъж" е, не иска той да е лошия, тормози теб, докато не ти писне и не станеш ТИ лошата, т.е. да прекратиш връзката."Пуснатите" му уж случайно тук-таме реплики "Нещастен съм...", "Обичам те, но искам и някакви новости в живота" са точно такъв сигнал към теб:"Искам да си тръгна, но предпочитам ти да ме изриташ, не искам аз да съм гадняря!".
Също съм "ЗА" в най-скоро време да му "помогнеш", като му дадеш срок до седмица-две да се изнесе.
"ВИждам, че връзката ни не върви наникъде, ти си нещастен, покрай теб и истериите ти и аз съм нещастна, така или иначе нищо не върви както трябва, затова най-доброто и за двама ни е всеки да търси и гради щастието си с друг.Дай да не си губим взаимно времето, а да си дадем шанс всеки да намери сродната си душа.Знам, че го заслужавам и че там някъде навън, ме чакат прекрасни мъже, готови да ми дадат всичката обич, любов и нежност, които заслужавам." -върши чудесна работа.

# 37
  • Мнения: 308
По принцип четейки историята си и аз бих си помислила, че има някоя друга, обаче съм убедена, че не ми изневерява.Първо познавам приятелите и колегите му, второ, когато ми е казвал, че е някъде винаги е бил там със сигурност, излизанията като цяло са му рядкост, проблема е че не знае кога да се прибере като излезе, но както казах малко или много и аз съм го ограничавала, а той няма много приятели нормално е да му се излиза понякога.Но най-вече ще подчертая, че работата му е на слушалка с по 15-20 мин почивки, т.е. чисто технически няма кога да говори с колеги, понеже е с клиенти.Иначе да сигурна съм, че има колежки, които му хващат окото, все пак в толкова голяма фирма сигурно не всички жени са грозни.То и на мен ми хващат окото някои мъже, но за мен това е нормално и ако само гледа не ми пука особено.Въпроса се корени в това, че явно скандали имаме от отдавна и напоследък са все за глупости, аз полагам усилия, просто както някои потребител спомена, не искам месеци наред да си блъскам главата, ако знам, че сме имали шанс заедно.Искам да знам, че всичко е умряло преди да си тръгна.Ето снощи го помолих, ако не изпитва нищо да си тръгне, но каза, че съм се държала студено и не искал искал просто да си помисли.Естествено вече ми писва от ситуацията, молих го да каже, ако харесва друга, заплашвах, че багажа ще хвърчи от прозореца, но-не.Все казва, че няма друга, а че бил объркан дали се вижда цял живот с мен.Еми дала съм му време до края на месец, но има моменти, в които се държим пак като двойка и такива в които го питам нон стпоп какъв е проблема и сме просто никъде в момента.Тъпото е, че имам чуството,че за няколко дни и мойте чувства започнаха да изстиват малко по малко...

# 38
  • Мнения: 1 701
shalqlqq
Мъжете са като маймуни, стига да имаш нужните умения можеш да си ги въртиш на малкият пръст.
Мога да ти дам съвет, как да го омотаеш отново. Но тази любов, голямата, истинската с правилният, няма по този начин на я спечелиш, тя е чиста, там си такъв какъвто си, без да се притесняваш, само обичан, постоянно.
Но в повечето случаи се случва в по-рзели години, когато може и да я оцениш, когато се появи.

Та ако искаш да си поиграеш с твоят приятел, може да използваш методите на The Ugly Truth, това е филм, гледай го задължително.

1. Започваш да се държиш люБезно, излизаш с приятелки и не му казваш лъде точно. Ако те пита казваш, ами с една позната.
2. Намираш си твоя среда, започни танци Салса, там ще се запознаеш с много интересни хора.
3. Не се караш с него за нищо, не му правиш забележки, но и не му готвиш, нито му слугуваш.
4. Когато ти се обажда не му вдигаш, колкото и да ти е трудно. Ако те пита защо, казваш не си чула телефона.
5. Започваш да спортуваш, това ще ти вдигне много самочувствието.

Крайният продукт е, че ще бяга след теб и ще е емоционално привързан много. Можеш да си правиш с него каквото поискаш.
 Той ще забележи промяната и ще се чуди какво става, ще си счупи краката от стараене по теб, да не те загуби. Прави се на загадъчна и не се поддавай на караници. Ако той започне да се заяжда, излизаш да тичаш навън, или си взимаш лаптопа и се занимаваш. Може и филмчета да си гледаш. Игнорирай го.

# 39
  • Мнения: 2 621
Повярвай, нямате шанс. Аз от такива "опити", изгубих 2 години, преди да осъзная, че колкото и да се старая, човекът просто не е за мен. Ужасно изтощително и изчерпващо е. Сега съм като преродена.
Като е объркан и не знае "дали вижда живота си с теб", означава, че всъщност не го вижда. Така че оттук нататък всякакви опити са безсмислени.

# 40
  • Мнения: 25 658
Тъпото е, че имам чуството,че за няколко дни и мойте чувства започнаха да изстиват малко по малко...

Крайно време беше. Не мога и не мога да разбера жените (че и мъже), които могат да обичат човек, който се държи гадно с тях.

# 41
  • Мнения: 2 751
Тъпото е, че имам чуството,че за няколко дни и мойте чувства започнаха да изстиват малко по малко...

Крайно време беше. Не мога и не мога да разбера жените (че и мъже), които могат да обичат човек, който се държи гадно с тях.

 Абсолютен плазмодий е тоя, но и ти му позволяваш да те разиграва. Как пък ще сме под един покрив, докато мисли над бъдещето на връзката  #Cussing out
Ти също си млада, животът е пред теб. С какво той да има повече право да иска да се наживее? Това неговото не е достойно и мъжко държание.

# 42
  • София
  • Мнения: 12 173
Тъпото е, че имам чуството,че за няколко дни и мойте чувства започнаха да изстиват малко по малко...
Това на мен ми изглежда единственото не-тъпо в историята. Любовта е взаимност и ако не си пубертет е най-нормално напълно да загубиш интерес ако някой "не е сигурен". Не е нужно мъжът да ти носи еделвайс от връх на планина над пещера с ламя накрай света, ама обикновено трябва да те накара да се съгласиш да си с него, а не да се чуди той иска ли да остане с теб. И не знам дали има друга реализирана, но определено иска да мислиш, че има, че не си единствена, че може да избира между теб и други. От това по-голяма обида трудно може да има, поне от моя гледна точка. Но пък има жени, които харесват да се съревновават, ако си от тях го спечели сега и се готви цял живот да го печелиш отново и отново. Това е популярна нашенска перверзия, много двойки го правят с десетилетия.

Последна редакция: чт, 16 мар 2017, 23:24 от Бoяна

# 43
  • Мнения: 15 960
В момента вместо да се носите на крилете на любовта, той се чудел дали иска да е с теб...За какво ти е такъв? Няма смисъл да си губиш времето, животът е пред теб.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 36 626
И какво ако няма друга? Това даже е по-зле в определено отношение. Реално точно нещата помежду ви са заминали. Това е основното.

Общи условия

Активация на акаунт