Зимата си заминава, ОКТОМВРийче за дълги разходки да се стяга!- тема 10

  • 24 303
  • 721
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 107
Мили дами, почвам в понеделник работа... Последните две седмици рядко чета, че децата пак баха болни, сополи кашлици, много е гадно. Тегаво е, захранването при нас нещо е в застой, малката така и не се научи да пие мляко от шише. Ще тичам да я кърмя в паузите докато нормализираме режим, направо не ми се мисли... Не смогвам, а и по-натоварено ще става и надали ще успея да се включвам тук при вас.
Пожелавам на всички от сърце най-вече здраве, на октомврийските ни бебчета, на каките и батковците, на семействата!  Продължавайте да се подкрепяте и споделяте!  Поздрави от нас и до нови срещи! bouquet

# 706
  • Мнения: 495
Тая седмица не можах да ви следя много,че ние сме в харда,мрънкане,киселеене,чат пат и се смее де😂. Вчера през ноща ми разказа играта през 2 часа търсеше манджа, направо цял ден бях на мел мак.
ge.st  леко започване на работа, дано бързо се адаптирате с бебка.
Поли, радвам се,че прекрасната Гери вече е добре,много целувки.
Ние със захранването сме до никъде,много бавно го карам,заради скапаната алергия.

# 707
  • Мнения: 1 426
От две седмици не спираме да ядем през нощта... вече сила нямам. Че и като хапнем трябва да играем - не може да заспи. Освен да почвам да кукуригам в ранни утрини като петел да събуждам квартала, поне и някаква общественополезна дейност да извършвам.  hahaha
Други будни има ли?
Гест, леко адаптиране и бързо свикване с новото ежедневие! Дори и да не ти остава време да ни четеш активно - включвай се от време на време да ни казваш как сте.  Hug

Едит: Никой не е будувал и май никой не е ранобуден днес! Затова да си допълня поста.
Добро утро!
Я кажете вчера послъгахте ли и ако да как? Аз мислех да казвам на ММ, че имаме плюс тест, но смених лъжата - казах, че сме спечелили от лотарията - и той ми се върза.  hahaha Даже от своя страна се похвали на един приятел, който вече се усети, че е първоаприлска шега.   hahaha

Последна редакция: нд, 02 апр 2017, 08:45 от Iid

# 708
  • Мнения: 1 118
Добро утро! Стягаме се за плуване ние и сме будни вече. Вчера се качихме с малкия на Витоша, на чист въздух. Вечерта използвахме въглехидратния ден от диетата и хапнахме навън, а за десерт и сладолед от любимото Афредо. Малкият се държа геройски, почти цял ден бяхме навън. Изяде си и първото пюре навън, определено потръгна захранването, пу, пу. Разбра човекът, че храната не е лошо нещо Simple Smile

# 709
  • Мнения: 19 691
Гест, ще липсваш  Hug

Ели, моят днес ще е на плуване в Спартак. Ще пиша после  Simple Smile

А сега сме се понесли към голф игрище на разходка  Joy

# 710
  • София
  • Мнения: 1 309
Добро утро! Моите мъже легнаха да се приспиват. Сега единият похърква, другият смуче бибата. Ама няма да ви кажа кой какво прави  Crazy

Мисис, ха честити очила! Друго било да виждаш, а? Сега да не се стреснеш от реалността навън!  hahaha
Аз не си поръчвам още, че ме е страх с голям диоптър да не се уплаша като се видя в огледалото.  hahaha
Майтапа на страна, но от цялото лежане и сядане върху очилата ми се чудя как още не са се разпаднали.
В кой Ниагара бяхте? На Черни връх или новия им?

Досега ги носех от дъжд на вятър, ама доста се влоши зрението и вече ще съм за постоянно. В лекарския кабинет, като ми сложиха правилния диоптър, че като ми светна.. Бях супер ентусиазирана, много ясно взе да става всичко  Laughing Тия дни ще са готови и ще видим, малко нямам търпение  Simple Smile

Ходихме в Ниагара в Дружба, до Цариградско е. Хареса ми.

Богаташи  Joy

Аз само ръсих тъпотии.  Crazy Един лагер в колата се е разбил и вие.. Обявих, че това е "воят на разгонения лагер", а ММ само ми се смее. Кастрацията струвала 120 лв на лагер. Не можахме да разберем обаче дали е само един или е квартет.  Whistling

ge.st. До месец ще сте нагласили графика, сигурна съм  Hug Наистина ще се радваме, ако успяваш да драснеш поне по 2 реда. Ние ще сме тук, така че като имаш време за кафе - чакаме те Simple Smile

linaa1707 Скоро ще се регулират нещата, сигурна съм.  Hug

eli_dzh Идеално! И аз си мисля, че им трябва време да свикне с храната и за какво служи! Пък и вкусът се обучава. Мен ако питате, АМ е отврат. Ама той като го види така се вълнува  Laughing

cristi Много аристократично  Laughing

# 711
  • Мнения: 1 242
Добър ден. Ние сме позабравили вкуса на пюретата,за обед имаше и пюре и киселче,ма се опъва и се дръфчи. Е малко се скупосах,но ще свикне пак. Ще и бацна за следобед първите хапки кисело мляко с бисквитки Peace

# 712
  • Мнения: 1 118
Крис, ще чакам с интерес впечатления от Спартак.
Ние се позабавлявахме на плуването, кефи се много малкия. После обаче минахме през Надежда да си взема резултата от цитонамазката и ми се стъжни. Папа на цервикалния канал IIC, има някакво възпаление и пише контрола след лечение след 3 месеца. Тази седмица трябва да ида да се срещна с доктора да ми каже какво следва от тук нататък и да се консултирам с него. Чудя се дали е от раничката на шийката на матката или заради обострената бартолинова жлеза...Все тая, явно ще трябва лечение Sad

# 713
  • Мнения: 662
Здравейте, малки и големи хора!
Нямах много време напоследък, но прегледах по диагонал изписаните странички. Поли, радвам се, че е попреминало и дано не се повтаря. Идва топлото време, дано никой да не боледува.
Ние сме добре, започна да се храни с повече желание детето (за пюретата говоря), а давам и банан, авокадо и ябълка следобед (редувам или смес). Онзи ден бяхме и на консултация и ваксини за 6 месеца и всичко е наред. И става все по-лъчезарен и общителен, много яко.
Аз започнах активното търсене на работа и времето ми е кът, но ще се старая да следя темите. Пожелавам ви хубава неделя.
Да допиша само. Ели, не се притеснявай, тези ранички са обратими, нали го коментирахме назад. И в този ред на мисли, Лид, какво стана при теб?

# 714
  • Мнения: 19 691
Върнахме се!

Ели, много му хареса. Потапяше го под водата, използва банан за водна гимнастика и други "помагала",  тренираха рефлекса на избутване и какво ли не. Много яко! Водата е солена, та считам ФР след къпане - даден Mr. Green Няма да те лъжа, че в сравнение с Щерев, не е такъв лукс. Личи си, че базата е занемарена, но е топло, има душове да го облееш след това и съблекалня да го оправиш. Треньорът обаче си е треньор и има голяма разлика, поне за мен. Аз засега ще ги редувам и двете места, поне следващите два месеца.

# 715
  • Мнения: 1 117
Страхотен ден цялото семейство сме в парка , малката спа яде. Купих си губенки два чифта на цветя тъмно сини и светло сини .

# 716
  • Мнения: 1 744
Здравейте мацки , Поли радвам се, че сте у дома.  Peace

Това плуване и аз много го мисля, ама всеки уикенд ни е фул от задачи.  newsm78 Като се поразреди ще отидем и ние.
Днес мислех да дам морков и така го дадох, че изобщо не го дадох, та днес - нищо.
Утре ще е морков с картоф, ще го сваря довечера общо, да утре да си хапне.
Вече се върти активно от гръб по корем и обратно. Успява да се дотъркули до някъде, но още има сили да наваксва. Най-голямата любов - да докопа дистанционото или телефона ми.
И да ги олапа и изследва защо тате и мама толкова се занимават с тия играчки  Laughing
След два дни беснеене днес е деня на голямото спане, сутринта спа два часа, сега спи вече трети час, нощем ще видим как ще я къдрим.
Смяната на времето много и обърка режима. И аз по новото време я почнах и тя съвсем се увъртя.
Купихме на Ла Рош слънцезащитен за бебета 6+, че тука слънцето направо прежуля.
Та днес сме вече на шест месеца и раздавам черпавки

# 717
  • Мнения: 1 118
Честита ви месечинки, Chuby!
Крис, индивидуално ли е в Спартак или в група? Каква е цената на посещение и може ли с двама родители, както сме сега в Щерев? Може ли да се плаща на посещение или е с карта? Кога са им часовете за мъници като нашите? Солената вода е голям плюс и много ме привлича идеята.

# 718
  • Мнения: 2 733
ge.st.успех и всичко да върви гладко🐣   
Някой друг обмисля ли ясла на годинка?

# 719
  • Мнения: X
привет.
Guest, успех!
Моята взе да хапва по почти цяло бурканче от 125гр на обед.
Ние също ще сме на ясла от годинката, аз трябва да се връщам на работа, а баби нямаме. Така процедирах и с баткото.

Общи условия

Активация на акаунт