Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 4

  • 34 889
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 988
Аз всъщност не се ядосвам много. Детето има желание, но не й стига времето да решава задачи и съответно не показва отлични резултати на състезания. Затова нямам кой знае какви очаквания и за днешното състезание.
На училище е от 8 до 18 часа. Как след такова натоварване да продължа да я тормозя?! Голямата беше по-упорита и упоритостта й е възнаградена засега. Ще видим как ще се развива по-нататък. Малката все минава метър.

# 61
  • Мнения: 27 599
Минавам да ви се оплача Laughing Crazy ММ е замислил да прави за утре едни сладкишчета традиционни за деня на бащата ooooh!
Пържени, големи и с мноооого крем, със сиропирани вишни и пудра захар..... #Cussing out Освен това, такова миене на съдове ще падне после Crazy

# 62
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Долче, успех с плодовия утре,  Mr. Green  Hug

# 63
  • Мнения: 27 599
Долче, успех с плодовия утре,  Mr. Green  Hug
Нали.... Mr. Green  hahaha  Joy
П.С. Тези дни освен Ф мернах и едно съкращение....Б.... newsm78
Скрит текст:
Пенлива напитка...? newsm78 Laughing

# 64
  • Мнения: 1 988
Долче, успех с плодовия утре,  Mr. Green  Hug
Това е си е гадничко

# 65
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Долче, успех с плодовия утре,  Mr. Green  Hug
Това е си е гадничко
Гадничко е туй дет ша прай НМ.... Flutter

Долче, туй ша да е Б... Mr. Green

# 66
  • Мнения: 1 988

Гадничко е туй дет ша прай НМ...
Не знам защо реших, че говориш за скилидката между коленете. Wink

# 67
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Кати, а ти как мислиш, дЪл ги разходих и маникюра и ММ (само накрая трябваше да го възнаградя на бирарията  Joy Joy)
Джулс, Долче - за тиквичките
Скрит текст:
реших да направя мързелива вариация - нарязах тиквичките на лентички с белачката и завивах рулцата от по 2 застъпени лентички (че тиквичките бяха много малки). Пълнежа направих от бяло сирене намачкано заедно с пикантно сирене за мазане и още малко пиперче. После ги наредх в леко намазнена тавичка. Запекох и като бяха готови - отгоре наредих малко суха моцарела и кашкавал - т.е. каквото имах  Party и още малко да се разтопят. Станаха много бързо и лесно.
Долче, ама нали ще има вишни - стават за плодов  Mr. Green аз не бих им удържала, но затова и съм тук  hahaha
Вава, за състезанията - не се ядосвай. Аз много се "връзвах" отначало, още повече, че съм и в системата (донякъде), но важното е да подкрепяме слънцата си и те да могат да тръгнат по пътя, който ще им харесва  Hug

# 68
  • Мнения: 28 598
Хора сега съжалих, че не отидохме на едно представление на Молен Руж, но цените са убийствени....Курдов също би го харесал hahaha hahaha hahaha

https://www.youtube.com/watch?v=E1UFlKwCMQA

Деси, как е зайко днес newsm78

# 69
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Мими, трудно ми е да кажа
Скрит текст:
Лежи по цял ден, много малко хапва и вода пие по малко. Утре трява да дойде ветеринаря да го види и да решим какво правим.
Дано да се оправи  Praynig

# 70
  • Мнения: 27 599
Деси, благодаря за рецептата Hug Hug Наистина звучи бързо и вкусно Simple Smile За вишните си права Mr. Green Стискам палци за зайчето Praynig
Мими, ами хайде пак в Париж Laughing
ММ ще пържи утрешните изкушения... Crazy А като видях и колко има за миене... Shocked

# 71
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 748
                    

          

                               

# 72
  • Мнения: 2 087
Мими  Hug
Стреличка, няма да забавям нещата но като не ме боли и просто съм си шемет не взимам мерки  ooooh!. Дъщеря ми на 3 май ще навърши 18 години , от понеделник ще започне курсове за шофьор , а твоята на колко години е  newsm78
Моята е родена на 09.09.1999 г.т.е и тя ще навърши 18.Мрънка ми и тя за шофьорски курсове, но й казах че всичко по реда си Rolling Eyes
1.Сертификат IELTS
2. Гласи се да учи в Холандия,а за там ще й трябва само колело и то 2-ра употреба,че разбрах че ги крадяли
3.Ако си вземе сертификата с оценка над 7 съм й обещала нов лаптоп.
Така,че мисля -това на този етап да й е достатъчно.Освен това аз съм шофьор и като знам колко пияни,дрогирани и луди има зад волана направо изпитвам ужас да я пусна да шофира в София #CrazyСтрашно е по пътищата !

# 73
  • Мнения: 2 087
      Момичета по късни доби ви пускам снимки от любимата Гърция -Торони и Порто Куфос

Последна редакция: ср, 22 мар 2017, 23:46 от strela

# 74
  • Мнения: 27 599
Ир,  bouquet
Стреличка, първа съм май за снимките Simple Smile Много слънчеви и позитивни снимки! bouquet И какво кръстче Party

Последна редакция: нд, 19 мар 2017, 13:49 от dolce miele

Общи условия

Активация на акаунт