Първа майска седмичка /1.05 - 7.05/

  • 3 101
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 716
Благодаря. Много ми е мъчно, тъжно, разтроена съм Cry
Не мога дори да се разплача... Cry

# 46
  • Мнения: 1 029
Ох, милата...хич не ти е леко.Поплачи си и ще видиш другият месец като изчезне...пак ще дойде надеждата Two Hearts...и скоро ще се наредят нещата...няма накъде вече!!! spoko
А дотогава направи нещо друго, което ще те откъсне от тези мисли поне малко.
Например утре-почини си със семейството, отидете някъде и се отдайте на хубави емоции! newsm01 newsm41 family
 Ще дойде хубавият миг и за теб...просто съм сигурна! Flowers Bouquet

# 47
  • София
  • Мнения: 35 963
Лали много е тежко , но не се затваряй и не оставай сама с болката си (вярно ,че тук си противореча - всеки е сам с болката си), но говори за това, викай, плачи, скарай се с някой (може и с мен  Grinning) само не я потискай в себе си.
Не мога да те посъветвам, как да се справиш с това - зависи от  характера на човек.
За мен не съществуват думи като: няма, не мога ,няма как ?
Та и в твоят случай : неможе да образуваш кисти и да няма причина за това? Не вярвам,че неможе да се направи нещо.
Нямаш право да се отпускаш и отчайваш, стегни се и започвай с плана за следващият месец.
Лали, да не пиеш нещо, което да причинява образуване на кисти. Чела съм,че при СПКЯ,  ЛУФСиндром дори само при поликистозни яйчници има медикаменти ,които са противопоказни. Помня само групата на противовъзпалителните нестероидни препарати и най- вече аспирина - да не се пие при ЛУФСиндром.
Само не се отчайвай Лали. Човек, никога незнае колко крачки го делят от успеха. Може ти да си на 1-2 , затова не спирай. spoko  remybussi


 

# 48
  • Мнения: 7 716
Единствено след стимулация се получават тези задържани фоликули. При първата се спукаха първия и втория фоликул, третия -  не. При втората се спука първи фоликул, а втория - не. А сега при третата се спука втория, а доминатния - не, но пък този път не слагахме прегнил, защото отложихме инсеминацията.
Така че тези задържани фоликули сами по себе си не са проблем.
Дениз, аз не се карам когато ми е трудно и съм отчаяна като сега.
Нямам сили.  Cry
Карам се единствено когато съм в настроение и то не от лошо сърце, а за да има ред и справедливост.
Обикновено съм в настроение  Wink
Но ето сега съм много уморена и тъжна. Cry
Е, няма повече да се оплаквам. Laughing

# 49
  • София
  • Мнения: 35 963
Точно така- усмихни се! Grinning
Не може ли да направиш инсе без стимулация?
Аз много-много не съм фен на стимулациите.
Нямаш ли овулация всеки месец?
Ако не ти се говори за това , спирам .
 Grinning но ти продължавай да се усмихваш,...
...и с нетърпение очаквам един 'здрав' скандал  с  теб  Wink

# 50
  • Мнения: 7 716
Аз съм против стимулациите, против всякакви лекарства /почти не пия/, имам спонтанна овулация всеки месец, но съм много възрастна и няма качество. Затова целта на стимулациите е да излязат повече яйцеклетки, за да се увеличат шансовете. А пък целта на инсеминациите е да се застраховам точно след стимулация, да ми е по-сигурно, именно защото съм против.
Не че не ми се говори, но нямам нито какво да питам, нито какво да изяснявам, нито какво да кажа. За мен нещата са ясни - възрастни сме и това е. Освен това съпругът ми работи дълги години с ренген.

# 51
  • Мнения: 1 320
Лали, съжалявам! Sad

Защо не помислиш за инвитро? Аз точно заради неспуканите фоликули след инсеминация се реших на тази крачка. При последното инсе имах три неспукани! При мен обаче не прераснаха в кисти.

Ето бебетата Simple Smile
http://0802.netclime.net/1_2/V/1/V/skgi_31725_5559.jpg
Тук са на един ден, другите снимки не съм ги качила още в нета.

# 52
  • Мнения: 7 716
Помислила съм. Laughing
Но имам още една инсеминация да правя с гонадотропни вещества по план. Wink

# 53
  • София
  • Мнения: 35 963
E , недей така старички сме. Grinning . Аз карам 40-те.
Предполагам, че и ти си там някъде.
Вярно е, че възрастта си оказва влияние, но не е основен критерий.
Дано скоро при вас да се получи Лали,
 от все сърце ти го желая.
 Praynig

Общи условия

Активация на акаунт