Мнения за начални учители 31-во СУЧЕМ и 23-то СОУ, поемащи първи клас 2017/2018

  • 2 690
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 964
Бихте ли споделили личен опит с учителките от 31-во СУЧЕМ Люба Любенова, Мария Дамянова, Зорка Лалова и Димитрина Георгиева? За 23-то не знам имена, но много бих се радвала на директни отзиви от родители на четвъртокласници.

Последна редакция: чт, 23 мар 2017, 12:30 от annie13

# 1
  • София
  • Мнения: 1 210
И аз моля за мнение за 31-во. Благодаря предварително!

# 2
  • София
  • Мнения: 964
Повдигам пак темата. Учителите в 31-во са Любенова, Лалова, Дамянова и Георгиева.

# 3
  • Мнения: 2
Здравейте!

Детето на кумата ми завърши тази година 4 клас в 31 СУЧЕМ при г-жа Любенова и са изключително доволни от нея. Според тях целият клас е много силен и с най-добър успех от випуска. Надявам се да помогна с тази информация!

Тъй като ще бъдем в 23 СОУ мога да дам информация за учителките, които поемат първи клас тази година:

Даниела Кръстева - хореографска паралелка
Силвия Георгиева
Нона Алексиева
Василка Петрова

Ще бъда благодарна, ако някой даде информация или препоръка за някоя от дамите извън хореографския профил!

# 4
  • София
  • Мнения: 964
На мен ми препоръчаха Нона Алексиева и Силвия Георгиева за 23-то.Ние сме приети в 31-во и се насочваме натам. Благодаря за информацията.

# 5
  • Мнения: 2
Благодаря за бързия отговор!
Пожелавам успех с избора!
Ако междувременно някой друг има информация за 23-то, ще се радвам да я сподели!

# 6
  • София
  • Мнения: 958
Късно виждам темата и сигурно вече сте направили избора си, но за 23-то силно препоръчвам Нона Алексиева. Беше класна на сина ми, страхотен човек и преподавател е.

Общи условия

Активация на акаунт