С какъв мобилен телефон сте в момента?

  • 10 349
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Надявам се да не се счете за рекламна тема  Rolling Eyes. Предстои ми смяна на телефон и не съм сигурна какво искам.
Ако може-напишете вие с какъв телефон сте, от колко време, за какво го използвате най вече, доволни ли сте....

# 1
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Самсунг галакси S6 edge. Имам го от юли месец и съм много доволна Peace. Гледам доста клипове и дори филми на него понякога.

# 2
  • Германия
  • Мнения: 1 072
Sony Xperia Z5 Compact. Имам го от края на декември 2015 (коледен подарък). Това ми е първият смартфон изобщо и исках нещо сравнително ново, за да не трябва да го сменям в следващите няколко години. Като цяло съм доволна от телефона. В началото имаше проблем със софтуера, но след един от ъпдейтите го оправиха.
Харесва ми, че телефонът е сравнително малък и мога да действам с него и само с една ръка. Много бърз е дори сега, когато паметта му е почти изцяло пълна. Има слот за SD-карта, камерата му е много добра. Използвам го за много различни неща - разговори, WhatsApp, Google Maps (безценно!), за сваляне на бордните карти за полетите и влаковите билети (немските железници имат такова приложение), снимки, ако фотопарът ми не ми е под ръка, като ходя да тичам го използвам за засичане на време и маршрут като междувременно слушам музика/аудио книги на него, игрички...

В началото се противях на идеята за смартфон, но в последствие установих, че има доста положителни страни. Simple Smile
Батерията също е доста добра. Ако не играя нон-стоп на него, издържа 2-3 дни. Зарежда от 2-3% до 100% за 1час и 40 минути. (Горе-долу 1% за 1 минута.)

# 3
  • Мнения: 138
Нокия 3310 тъмно син , имам го от шест години .Малък ,нечуплив ,отлична чуваемост ,батерията държи една седмица,няма слабо място , препоръчвам го .

# 4
  • Мнения: 1 420
От началото на декември 2016 съм със Samsung s7 Edge и съм страшно доволна от телефона  Heart Eyes Използвам го за умерено ръчкана във ФБ, Вайбър, Гугъл стор и подобни, разговори. Игри не играя. Батерията държи по 4 - 5 дни, а когато не го ползвам толкова, изкарва по 7 - 8 според зависи. Има достатъчно памет и е страшно пъргав. Не на последно място е и страхотен на визия  Heart Eyes Минала съм през доста телефони, но този го обичам най - много  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 3 480
Аз съм със Самсунг S7 edge.

# 6
  • Мнения: 2 299
Аз и в друга тема го бях похвалила моя и дано не го урочасам  Laughing
 Huawe G7 имам го от точно 2години.
За мен е идеален. Дисплея е 5.5, отначало ми се струваше огромен, сега свикнах и другите ми се струват малки  Laughing
Батерията е доста издържлива, дори след 2години, а аз по цял ден не го оствям на мира. Постоянно си проверявам фейсбука, пощата, форума, разглеждам разни неща в интернет, играя игри.
Камерата е сносна...прави добри снимки, особено на светло, но предполагам сравнен с ЛГ или Самсунг със същите мегапиксели на камерата, ще са малко по лоши снимките.
Преднат се води 5мп ам не е нищо особено.
Паметта е 16GB, не ползвам карта памет, достатъчна ми е, не ми с е налагало да трия нещо, за да освободя памет.
Като цена и качество съм повече от доволна.

# 7
  • Мнения: 10 874
С Microsoft Lumia 535 съм от януари миналата година. Първи смартфон ми е и нямам база за сравнение, но съм много доволна. Heart Eyes Ползвам го предимно за Интернет - проверявам поща, форум, Фейсбук... Също така често слушам музика на него. Единствено като недостатък мога да посоча операционната му система (Windows), понеже повечето приложения са разработени за Android и iOS. Но засега не ми е болка за умиране. Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 39 762
Самсунг Галакси Алфа. Имам го от януари 2015.
Доволна съм. Използвам го пълноценно.

# 9
  • Мнения: 4 188
Доста съм резервиран, но договорът ми изтича, а дъщеря ми иска айфон 7+

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Изтича ми двугодишния договор и се чудя какъв да е следващия ми телефон. Настоящият е айфон 6, но не съм особено доволна, много слаби места има.

# 11
  • Мнения: 193
Аз съм със Samsung J5 2015 - старата версия. С телефона съм от юли месец 2016, използвам го постоянно,
 като досега нито веднъж не е забивал. Единственият недостатък е ниската вътрешна памет на телефона, но не е болка за умиране. Исках да си взема нов телефон, но на този етап ще изчакам, защото непрекъснато излизат нови и нови модели, марки, ала-бала... най-вероятно след 2 години като ми изтече договора, ще помисля за нещо ново, но дотогава има бая време.  Simple Smile
Иначе телефончето си е супер, става за основните неща - браузване, гледане на клипчета, фейсбук, някоя-друга по-лека (откъм мегабайти) игрица. Другите неща си ги правя на компа, или на лаптопа.

# 12
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Изтича ми двугодишния договор и се чудя какъв да е следващия ми телефон. Настоящият е айфон 6, но не съм особено доволна, много слаби места има.
Смених го със самсунг с7 и съм по-доволна засега.

# 13
  • Мнения: 44
Аз също мисля да си купувам нов телефон и се колебая между Iphone 7, Huawei P10 и Samsung S8. Не мога да избера...  newsm78

# 14
  • Мнения: 4 188
Аз се записах за Самсунг s8+, за началото на май.

# 15
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
LG K10 ползвам го от почети две години. Нямам забележки по телефончето.

# 16
  • Мнения: 6 993
Nokia 930, много съм доволна. Аз дори нямам проблем с уиндоуса, много ми харесва.  Laughing
Ползвам го за интернет, фейсбук, инстаграм. Много снимам с него.  Simple Smile

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 6 887
Samsung Galaxy A5 2016. Доволна съм. Това беше най-оптималния вариант. За никакви пари получих телефон с характеристики на телефони, струващи 3 пъти повече. Предишния ми беше Gamsung Galaxy Note 2. Жестока машина за времето си. Още работи без никакъв проблем, въпреки "преклонната" си възраст. Ползвам го за гледане на филми и сериали.

# 18
  • Мнения: 4 188
Аз се записах за Самсунг s8+, за началото на май.
Взех го днес, уникален. Нооо, няма калъфи, взех силиконов за 10лв. Протектор сложих, за 39, бах тоз протектор #Crazy, лепилото е само по края, не по целия дисплей, и нещо не ми е както трябва, пружинира и пука newsm78

# 19
  • Мнения: 516
И аз се чудя какъв телефон да си взема вече...

# 20
  • Мнения: 35
Goldfinch, зависи за какво ще го ползваш и какъв бюджет имаш. Не ти препоръчвам iPhone в никакъв случай.Ползвам LG G3 32GB/3GB RAM от ноември 2015 и съм страшно доволна. Но вече морално остаря, и не мисля, че е удачен за нов. Иначе ти препоръчвам Huawei P9 lite, или самия P9, ако имаш достатъчно средства. Honor 8 също не е лош. Ако имаш бюджет за луксозен телефон, вече са ти написали, че Samsung Galaxy S6/7 edge са си страхотна инвестиция. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 455
С Iphone7 съм и категорично го препоръчвам с 2 ръце. Изключително бърз, много добра камера, батерията е издържлива, абе като цяло парите са му оправдани.

# 22
  • Мнения: 14 788
Само и единствено iPhone! Бях с 6,вече съм със SE rose gold,64 GB.  Heart Eyes Уникално бърз,компактен,красив,функционален,удобен.

# 23
  • Мнения: 193
Само и единствено iPhone! Бях с 6,вече съм със SE rose gold,64 GB.  Heart Eyes Уникално бърз,компактен,красив,функционален,удобен.

Хубави са телефончетата на Епъл, но са твърде надценени и скъпи единствено заради премиум дизайна и марката, а може би и камерата. Иначе по останалите характеристики съответстват на телефон, който може да се закупи за 400-500 лв. Освен това са доста чупливи. Една приятелка имаше iPhone 6, но без да иска го изпусна на земята (плочки) и екранът му отиде на кино.  Laughing

Не ме разбирайте погрешно - харесвам марката и моделите телефони, но според мен са твърде скъпи и поради тази причина аз не бих си закупила такъв телефон.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 6 887
И според мен са доста надценени. Едно не може да му се отрече на Стив Джобс - беше маркетингов гений.

# 25
  • Мнения: 14 788
Скъпи са,но има защо. Не е само заради марката и дизайна. От както смених андроида се родих. Беше ми омръзнало да рестартирам,да чакам да "тръгне" след като е забил...  ooooh! Не случайно айфоните нямат бутон за рестартиране. Просто нямат нужда от такъв. ММ се занимава с телефони,какво ли не ни минава през ръцете,но няма телефон с андроид,с който бих сменила айфона. Само човек,който не е носил ,не знае какво удоволствие е да се работи с него. А каквото и да изпуснеш на плочки,ще се счупи. Айфоните не са извънземни в това отношение.Доста съм изпускала ,само един спука екрана. Аз замерих ММ на игра с една много малка кафена лъжичка,той я спря с ръка,но тя падна върху един Самсунг. Е екрана стана на паяжина.  #Crazy Ако не го бях видяла с очите си ,нямаше да повярвам,че е възможно.

# 26
  • Мнения: 5 252
Скъпи са,но има защо. Не е само заради марката и дизайна. От както смених андроида се родих. Беше ми омръзнало да рестартирам,да чакам да "тръгне" след като е забил...  ooooh! Не случайно айфоните нямат бутон за рестартиране. Просто нямат нужда от такъв.
И Android устройствата​ нямат бутон за рестартиране.
На мен не ми се е случвало да забие Android устройство. Излъгах! Три-четири пъти, но голям праз!
Я виж какво пишат Apple по повод как да рестартираме Apple устройство. Защо ли са оставили вариант за рестартиране?
https://support.apple.com/bg-bg/HT201559
Как мога да премахна всички реклами от всички приложения в iPhone? Също и в сайтовете?
Как мога да премахна системните приложения? А да направя от мен инсталираните приложения в системни?
Как мога да инсталирам платени приложения без да ги купувам? Grinning
Щот на Android е много, много лесно всичко изброено и не само това, разбира се. Имаш свобода да правиш каквото си искаш със собственото ти устройство. Това е предимството на open source(отворен код) операционна система и като цяло всичко open source.

# 27
  • Мнения: 14 788
Скъпи са,но има защо. Не е само заради марката и дизайна. От както смених андроида се родих. Беше ми омръзнало да рестартирам,да чакам да "тръгне" след като е забил...  ooooh! Не случайно айфоните нямат бутон за рестартиране. Просто нямат нужда от такъв.
И Android устройствата нямат бутон за рестартиране.
На мен не ми се е случвало да забие Android устройство. Излъгах! Три-четири пъти, но голям праз!
Я виж какво пишат Apple по повод как да рестартираме Apple устройство. Защо ли са оставили вариант за рестартиране?
https://support.apple.com/bg-bg/HT201559
Как мога да премахна всички реклами от всички приложения в iPhone? Също и в сайтовете?
Как мога да премахна системните приложения? А да направя от мен инсталираните приложения в системни?
Как мога да инсталирам платени приложения без да ги купувам? Grinning
Щот на Android е много, много лесно всичко изброено и не само това, разбира се. Имаш свобода да правиш каквото си искаш със собственото ти устройство. Това е предимството на open source(отворен код) операционна система и като цяло всичко open source.


Личи си че не си носил Apple..или поне не такъв ,койтоо се актуализира към днешна дата:)
Оставено е опция за вкарване на телефона в режим DFU   например ако искаш да го изтриеш по-бързо..ако евентуално ще сменя собственика и.т.н .В андроида е зададено дори когато го изключваш :3 да не говорим за power + volume и каквато и защита отива на кино..
В самия браузер на ios тези реклами ,за които споменаваш не е  нужно да инсталираш приложения, за да ти ги крие :3 те просто са ограничени ..не като в андроид да скрие цялата страница. :3
В ios 10.3.2 може да премахнеш приложения ,зададени в софтуера ....но при  него определено  няма излишни като Mc Afree , всякакви рекламни игри и.т.н
Следващия въпрос вместо в сайт за взаимопомощ при бебенца , рецепти и.т.н питаш за софтуерни разработки Grinning но ще ти кажа...При Iphone не е нужно superuser интсталации , рутване с всякакви изкуствени софтуери и.т.н ИМА директен онлайн джейлбрейк , след което ако се ориентираш може да сваляш каквото поискаш И въпреки това е излишно , в appstore има достатъчно приложения за големи хора:3
Предполагам ползваш и Линукс след като си фен на open source :3
И на база всичко ...н е купувам телефон ,с който да си правя експерименти ..
Ако имаш въпроси кое как да изпробваш или направиш Apple имат форум в Бг . :3

Последна редакция: вт, 13 юни 2017, 20:06 от Anyyyone

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 6 887
На мен не ми се е налагало да си рестартирам андроид телефона.

# 29
  • София
  • Мнения: 38 499
Microsoft Lumia 550.
Не мога да си качвам почти никакви приложения.
Добре че браузъра е добър, та си влизам в нета за всичко.
Забива понякога.

# 30
  • Мнения: X
Благодаря на всички за споделените мнения. Аз все още нищо не съм избрала. С Windows phone съм(имам предвид, че операционната му система е Windows, иначе е нокиа), доволна съм и се чудя дали Microsoft ще продължат да правят телефони или не. Междувременно чета и се информирам. Телефон с Android не искам, понеже другите в семейството са с такива и ....просто не искам. Така че остава само iphone, което честно казано ме плаши, защото  нямам представа от тези телефони и не знам дали ще успея да се справя (смятайте за какъв идиот става въпрос). Та така....

Последна редакция: ср, 14 юни 2017, 17:00 от Анонимен

# 31
  • Мнения: 193
Благодаря на всички за споделените мнения. Аз все още нищо не съм избрала. С Windows phone съм(имам предвид, че операционната му система е Windows, иначе е нокиа), доволна съм и се чудя дали Microsoft ще продължат да правят телефони или не. Междувременно чета и се информирам. Телефон с Android не искам, понеже другите в семейството са с такива и ....просто не искам. Така че остава само iphone, което честно казано ме плаши, защото  нямам представа от тези телефони и не знам дали ще успея да се справя (смятайте за какъв идиот става въпрос). Та така....

Операционната система на  iPhone (iOS) е една от най-леките, що се касае за мобилна техника. Едва ли ще ти е трудно да свикнеш. Разбира се, че ще има един период на адаптация, но той е напълно адекватен и нормален, предвид факта, че от една операционна система отиваш на друга. Въпросът е дали ти наистина искаш да ползваш iPhone. Помисли си добре върху този въпрос, защото парите, които ще дадеш за устройството не са никак малко и да не останеш накрая разочарована от това, което предлага телефона. Най-голямото предимство на iPhone са добрите им камери, добрите им дисплеи, и качествения премиум дизайн.

Лично аз бих те посъветвала да си останеш на Windows системата, щом си й свикнала. Много често при преминаването от една операционна система към друга, хората остават разочаровани, защото са свикнали да виждат определени функции / настройки по един начин, а не както е в новата система. Прецени си. Според мен не изключвай и варианта Android, въпреки че не ти харесва. Това е най-популярната операционна система в света, с най-многото марки, предлагащи я. Има много телефони на достъпни цени, които си заслужават.

Спряла ли си се конкретно на някой модел, или все още не? Ако да, кажи върху кой / кои, може да можем да ти помогнем и да имаме лични впечатления от модела. Simple Smile

# 32
  • Мнения: X
Благодаря ти Steffany. Като цяло телефонът е нещо, на което адски държа и го пазя много. С този съм почти 5та година. Чакам сега да видя какво ще пуснат HMD като Nokia (Nokia 9 конкретно) но и те ще са с Android. Или Microsoft дали ще измислят нещо, както казах. И ако от там не си харесам нещо-ще видя на есен IPhone 8 как ще изглежда (въпреки че червения им модел на 7-цата много ми харесва също).
Това са ми терзанията към момента.

Последна редакция: сб, 17 юни 2017, 09:10 от Анонимен

# 33
  • Мнения: 193
Благодаря ти Steffany. Като цяло телефонът е нещо, на което адски държа и го пазя много. С този съм почти 5та година. Чакам сега да видя какво ще пуснат HMD като Nokia (Nokia 9 конкретно) но и те ще са с Android. Или Microsoft дали ще измислят нещо, както казах. И ако от там не си харесам нещо-ще видя на есен IPhone 8 как ще изглежда (въпреки че червения им модел на 7-цата много ми харесва също).
Това са ми терзанията към момента.

Няма защо!  Hug От Microsoft не очаквай да пуснат кой знае какво до есента. Съдейки по последните им модели телефони, съм на мнение, че няма с какво толкова да те заинтригуват. От Apple - седмицата наистина е много хубав и луксозен телефон, но лично аз предпочитам шестицата, защото е с по-нежен дизайн от седмицата, който според мен подхожда повече на дамите.  Grinning Осмицата изглежда обещаващо, но цената й ще е двойна.  Laughing

Имаш ли бюджет, който да си си определила за покупката на телефона, или не? newsm78 От Android погледни Samsung S7 - наистина много добър модел, една приятелка е с него, откакто го пуснаха и не си помисля да го замени.

# 34
  • Мнения: X
Относно Samsung-за телефон не бих си взела. Не съм имала, не искам и да имам. Защо-въпрос на който няма разумно обяснение. Просто някакво вътрешно усещане. Бих предпочела да си взема Huawei или One Plus, само да не е Samsung. Цял живот съм имала само Нокии за телефон и ми е трудно да се пречупя сега.
За бюджета-варира в много широки граници. Аз съм вещоман, с тази разлика, че са единици вещите на които държа и затова съм склонна да не се скъпя. Избирам си нещата на външен вид-тъпо знам, но това е. И после ги пазя много и ми служат дълго.
Благодаря за мненията и дискусията  bouquet

# 35
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 265
Аз съм сега с LG G5 и също преди съм била само с Nokia също много си пазя нещата успех в избора  newsm10

# 36
  • Мнения: 193
Относно Samsung-за телефон не бих си взела. Не съм имала, не искам и да имам. Защо-въпрос на който няма разумно обяснение. Просто някакво вътрешно усещане. Бих предпочела да си взема Huawei или One Plus, само да не е Samsung. Цял живот съм имала само Нокии за телефон и ми е трудно да се пречупя сега.
За бюджета-варира в много широки граници. Аз съм вещоман, с тази разлика, че са единици вещите на които държа и затова съм склонна да не се скъпя. Избирам си нещата на външен вид-тъпо знам, но това е. И после ги пазя много и ми служат дълго.
Благодаря за мненията и дискусията  bouquet

Тогава ти препоръчвам Huawei P10 или P10 Lite. Много добри телефони, които си заслужават парите. Излязоха тази година, така че са и напълно актуални. Актуализации на софтуера ще имат още бая време, така че според мен това е сигурен избор. Относно One Plus - чувала съм положителни отзиви за тях, но не съм запозната дали се предлагат в България, и ако да - то къде.  newsm78

Най-важното е телефонът, който си избрала да ти харесва на теб - остави кой какво приказва за даден модел - не бил хубав дизайнът, не била качествена изработката и т.н. Важното е теб да те удовлетворява и да си му се кефиш на макс. Grinning Ако iPhone те влече, взимай си, без да му мислиш, щом разполагаш с нужните пари за закупуването му.  Grinning

# 37
  • Мнения: 147
Здравейте искам да си взема телефон и се чудя между samsung galaxy j7 2016 и huawei honor 8 lite. Какво е вашето мнение кой е по-добър, Принципно много си пазя телефоните моят е на 4 години и вече много забива.

Не е много по темата, но да ви попитам актуализирате ли си софтуера, понеже аз никога не съм го правила.

# 38
  • Мнения: 193
Здравейте искам да си взема телефон и се чудя между samsung galaxy j7 2016 и huawei honor 8 lite. Какво е вашето мнение кой е по-добър, Принципно много си пазя телефоните моят е на 4 години и вече много забива.

Не е много по темата, но да ви попитам актуализирате ли си софтуера, понеже аз никога не съм го правила.

И двата телефона са много добри, но аз бих заложила на Samsung, заради качествения SUPER AMOLED дисплей, който хич не си е за изпускане. Huawei също е добра опция, заради оптимизирания софтуер, добрите процесори и батерии, но дисплеят им не е толкова ярък като на Samsung. Тук вече зависи от личната преценка на всеки човек, но лично на мен ми е по-добре дисплея да е по-ярък.

Аз също не актуализирам телефона си, тъй като версията на Android системата на моя телефон напълно си ме устройва. Това е лична преценка, няма правилно и грешно. Принципно идеята на актуализациите на операционната система са отстраняване на грешки и неизправности.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 017
Аз съм с Iphone 6S+, преди това бях със Самсунг Note 1, доволна съм от телефона. Вярно е, че някои неща са по-трудни с него, отколкото с Андроид, примерно качването на музика, рингтоновете, не мога да свалям торенти, но от друга страна е User friendly, поне за мене. Не бих го сменила с такъв с андроид, свиква се с операционната система и после не ти се иска да я сменяш.

# 40
  • Мнения: X
Аз съм с Iphone 6S+, преди това бях със Самсунг Note 1, доволна съм от телефона. Вярно е, че някои неща са по-трудни с него, отколкото с Андроид, примерно качването на музика, рингтоновете, не мога да свалям торенти, но от друга страна е User friendly, поне за мене. Не бих го сменила с такъв с андроид, свиква се с операционната система и после не ти се иска да я сменяш.
А, да! Някой може ли да обясни как стои въпроса с музиката за рингтонове на iPhone? Възможно ли е сам да си избереш и сложиш която песен си искаш за рингтон (както и възможно ли е да са повече от една-за различен контакт-различна музика)? Извинявайте за глупавите въпроси, както казах не знам нишо за тези телефони.

# 41
  • Мнения: 193
А, да! Някой може ли да обясни как стои въпроса с музиката за рингтонове на iPhone? Възможно ли е сам да си избереш и сложиш която песен си искаш за рингтон (както и възможно ли е да са повече от една-за различен контакт-различна музика)? Извинявайте за глупавите въпроси, както казах не знам нишо за тези телефони.

Доколкото знам от една приятелка, възможно е слагането за рингтон на която песен / музика си пожелаеш, стига тя да е изтеглена от iTunes, а проблемът там е, че повечето известни песни струват истински пари и ако желаеш телефонът ти да звъни с някоя от тях, трябва да си я закупиш, в противен случай можеш да си сложиш за рингтон само тези, които са си вградени в телефона системно.  Peace

# 42
  • Мнения: 14 788
Разбира се,че можеш да си сложиш каквото искаш и за всеки да е различна песничка. Просто става през iTunes. И е абсолютно безплатно.  Peace

# 43
  • Мнения: 147

И двата телефона са много добри, но аз бих заложила на Samsung, заради качествения SUPER AMOLED дисплей, който хич не си е за изпускане. Huawei също е добра опция, заради оптимизирания софтуер, добрите процесори и батерии, но дисплеят им не е толкова ярък като на Samsung. Тук вече зависи от личната преценка на всеки човек, но лично на мен ми е по-добре дисплея да е по-ярък.

Благодаря Simple Smile

4 години съм с samsung galaxy core duos  и съм свикнала с тази марка, но една позната, която работи с телефони ми каза, че huawei е по-добрата марка и ме убеждават за нея, но аз някак си си държа на samsung, затова всяко мнение за телефоните ще ми е от полза. Simple Smile

# 44
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
За рингтоновете на iPhone - трябва да имате iTunes на компютъра и с него да отворите mp3 файла. Там се задава на парчето да е макс. 30 сек., като може да се избере от коя до коя секунда, т.е. да не е точно началото на песента, а припев.
Ето тук е обяснено подробно.
http://www.idownloadblog.com/2013/05/16/how-to-create-ringtones-in-itunes/

За различен контакт - различна музика е възможно и със заложените в телефона звуци. Просто се отива на контакта, избира се edit и някъде в долната част на екрана излиза опцията да му се зададе рингтон.

# 45
  • Варна
  • Мнения: 737
Аз съм със SAMSUNG Galaxy A3 2017  Heart Eyes Купих го в края на октомври. https://www.google.bg/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&s … =1498811766185880

# 46
  • Мнения: 4 864
Аз съм с Huaweii P9 lite. Съпружето ми е с P8.И двамата ги имаме от миналата година. И сега и майка си взе P8. Общо взето се обзавехме цялото сенейство Simple Smile

# 47
  • София
  • Мнения: 1 017
За рингтоновете на iPhone - трябва да имате iTunes на компютъра и с него да отворите mp3 файла. Там се задава на парчето да е макс. 30 сек., като може да се избере от коя до коя секунда, т.е. да не е точно началото на песента, а припев.
Ето тук е обяснено подробно.
http://www.idownloadblog.com/2013/05/16/how-to-create-ringtones-in-itunes/

За различен контакт - различна музика е възможно и със заложените в телефона звуци. Просто се отива на контакта, избира се edit и някъде в долната част на екрана излиза опцията да му се зададе рингтон.
Благодаря, аз преди време успях да си заложа три песни за рингтонове, ама помня, че беше голяма борба. Ще прегледам линка.  Hug bouquet

# 48
  • Мнения: 193
От месец вече съм със Samsung J5 2016 - изключително приятно телефонче, доволна съм.  Peace

# 49
  • Мнения: 7
Samsung S6 edge. Страхотен телефон.

Общи условия

Активация на акаунт