Великобритания - Тема 69 Великденска Зелено Пролетна

  • 74 562
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Тепърва ще се вдигат цените, дупе да ни е яко.
Ave- добра идея.
dejie-да просто трябва да се следи. И Wizz Air ги пуснаха горе долу по същото време, но разликата в цената беше £300 нагоре и затова решихме с Ryan Air не съм пътувала досега с тях, надявам се да няма изненади.
 Feq_na_z1bkite- кандидатства се през сайта на общината, в района в който сте се установили. Има списък с училищата имаш право да посочиш три. 

# 31
  • UK
  • Мнения: 2 838
 Да се запиша аз, че няколко теми пропуснах.
 В края на седмицата летим за Бг, вече нямам търпение.

# 32
  • Мнения: 686
Запис и от мен.
Родилките в БГ си плащат всичко. Моя приятелка така направи, всичко си плати и и скъсаха нервите.

# 33
  • Мнения: 3 222
Аз имах прекрасно раждане в България и все повече жени имат такова, разбира се срещу заплащане.

Лично за мен раждането е най-малкия проблем там, но всеки си има приоритети и разбирания.

# 34
  • Мнения: 325
В предната тема стана дума за CSI - ето още инфо по въпроса.

# 35
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Да се запиша и аз Wink Минаха ли родителските срещи на наборчетата седмокласници. Нищо интересно не научих аз от нашата, а я очаквах с голям интерес Wink Иначе накупих учебници, но не успяваме да стигнем до тях. Караме засега с BBC-то само Wink
Април са на дъщерята, до сега само с класната съм имала среща. То реално какво интересно може да се научи, малко като speed dating ми изглеждат тези родителски срещи  Crazy
В следствие на намаления бюджет, в нашето училище правят сериозни реформи в Sixth form. Миналия месец ни информираха за това  Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 11 622
При нас не са казвали нищо за бюджет/училището е на англиканската църква/, но имаше анкета, дали сме съгласни училището да повиши приема - не се прие.
За мен от родителските срещи ценното е рапорта - сегашно ниво-таргет и оценката за мотивацията по предмети. Доволна съм - сина ми в момента е достигнал заложения таргет в началото на годината и вече има нов. Има да се работи по мотивацията и дисциплината... За дисциплината на деня отбелязват в планера и от там имам "текуща" информация. Почва пубертета - да видим какво чудо ме чака...

# 37
  • На село (близо до Лондон)
  • Мнения: 1 402
Запис. Мери, наистина е като speed dating за родителската в голямото училище. От учител на учител по 5 Мин при всеки. Нашата родителска беше още ноември и това е за годината. Но поне носи оценки на всеки халф-терм да видя как се движи.

# 38
  • Мнения: 3 222
Имате ли спомен колко преди да започне кандидатстването за училищата обявяват датите на отворените врати?

# 39
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Имате ли спомен колко преди да започне кандидатстването за училищата обявяват датите на отворените врати?
Септември вече са обявени, обикновено са края на септември и през октомври за гимназиите. Началните училища май имат и по-късни дати, забравила съм вече.

# 40
  • Мнения: 3 222
Благодаря Мери!

# 41
  • Мнения: 2 352
А кога се подват документи за кандидатстване в началното училище?

# 42
  • Мнения: 3 222
А кога се подват документи за кандидатстване в началното училище?

За родените от 1 септември 2013 до 31 август 2014 ще се подават септември-декември 2017 г и до края на април 2018 всички деца трябва да имат училища според класиранията и да са записани.

# 43
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Момичета, днес ще е до 22'С на места . Лято идееееееее  Hug

# 44
  • Мнения: 872
Бърз въпрос - от къде купувате блатове за торта? И как се казва това на английски  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт