"Този град ще дойде след теб" с Керем Бюрсин / Тема 32 / "Мотивация"

  • 80 950
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Гюлче мислих, че ще ми е по-антипатична, но не е, дори напротив. Само къде има ужасна прическа ...  Mr. Green Ама кой знае и тя какви ще ги забърка ... ooooh! Обаче визуално доста биха си подхождали с Йиит ...  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 2 156
Сеит намери начин да уязви Текин
-У твоей жены уже долгое время отношения с Борой!
Чем здесь со мной возится, иди полируй свои рога!

# 32
  • Мнения: X
Съгласна съм, че Али е слабохарактерен ... И то много ...

# 33
  • Мнения: 523
Лили, благодаря за уточнението Simple Smile
Не я оправдавам, но Дерин може би иска Аслъ да се съвземе емоционално и по този начин да преодолее последните думи, които Аслъ й каза. Не вярвам много дълго да крие връзката им, каквато е ревнивка  Simple Smile
И сте прави за Али, трябва да е по-решителен..

# 34
  • Мнения: X
Здравейте   Hug Hug

Белгин много уплашена  Sad
Шахин да не видя сметката на Бора?  ooooh!

ПП Ааа, ясно, прострелян, ама жив ...  Laughing Laughing това го разбрах Joy Joy

Ооо, и Аслъ се е прибрала...  Praynig Sad  Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 523
Лили, и все пак си мисля, че не е толкова глезена Дерин и че е по-добрата от двете Simple Smile

# 36
  • Мнения: 4 830
Т:Ще те убия, лан! Ти как можеш така да играеш с честта ми..

хайде Бора каза, че той не искал, но жена му го насилила..Боже,  този Бора ще ме умори, бе.

Т:я, и ти бъди малко мъж бе! Очисти мръсотията, която си направил.
Б:Каква мръсотия, я? моят проблем бяха парите, които щяха да дойдат от онази снимка, а не жена ти..

Белгин ли уби Бора newsm78 newsm78 newsm78

Хайде с ръце в джобовете наш Али идва Laughing Laughing Laughing

А:Бора, добре ли си? Ха?

Т:Достатъчно, Белгин!
Б:Аз го убих.
Т:Белгин, престани!
Б:Аз го убих.

Омръзна ми да превеждам тези гадняри бе.. Колко време стана, само с проблемите на Текин, Белгин и Бора се занимаваме.. #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Т:Само заради миналото ти помагам, безсрамнице такава..

Али, за да не се разстрпойва Дерин не казва нищо на полицията.. Дерин трябва да стои далеч от стреса, това си спомня Али.. Иска да предпази жената, която обича и бебенцето им.

Дерин отива в дома на Шахин, защото никой не вдига телефона.

 
Д:Аслъ!
А:Дерин, моля те, помогни пми! Моля те, не позволявай повече да ме отведат там.
Д:Добре, миличка, добре.
А:Само не позволявай, да ме отведат там, моля те. Ние въпреки всичко сме приятелки ,нали?
Д:разбира се, но ти ме изплаши много.
А:Моля те, нека да не ме отвеждат там..Де да можехме да върнем времето назад.Да бъдем пак онези луди момичета. Нека никой да не ни съдеше, да не ни се караше..Да можехме да бъдем пак деца.. Аз се уморих много, Дерин,. Къде е Али?
Д:не знам.
А:Кога ще се ожените?
Д:Ние няма да се оженим..

Нимет я отпращат в покоите й, да не се връщала до сутринта.

Т:Ти ела с мен..
Б:Текин, моля те, почакай..
Т:Какво има? Страхуваш ли се от мен?
Б:не.
Т:Защо отвръщаш поглед от мен? Хайде, погледни ме в очите.Мислиш си, че ще те ударя, нали?
Б:Текин, моля те.
Т:Не се притеснявай, няма да те ударя, защото ако почна веднъж, няма да те оставя, преди да съм те убил. А това няма да ми е от полза.. Защото искам да те видя как се влачиш по земята.. Събери си вещите и се маха оттук.
Б:Текин, къде мога да отида аз сега? Ами ако полицията е по петите ми? Моля те, дай ми малко време да си помислия.
Т:Добре, имаш десет минути, и после да не те виждат очите ми. Щ есе разведем и няма да получиш от мен и куруш.
Б:Текин, недей! Нали ти каза, че може шда се промениш? И аз мога да се променя..
Т:Белгин, не ставай жалка..Заради един мръсник стана убийца.
Т:Моля те, не казвай нищо на Дерин.
Т:Какво да не  йкажа? Това, че си убийца или това, че си курва. През всичките тези години ме караше да съжалявам, че тача паметта на Елиф. И знаеш ли какво? Ти дори не можеш да бъдеш малкия й пръст, дори и да е мъртва.

Шахин и Рауф се чудят къде може да е Али и че ако утре загуби мача, ще отпадне от елиминациите. Али дойде и каза, че Бора бил прострелян и то много тежко.. питат се кой може да го е прострелял. Питат Али дали той знае, той каза, че не знае.


Аслъ не искала да се връща в клиниката, не искала и да се обажда Дерин на майка й.

Е:Погледни само как сте двете? Точно както преди.. Дерин, когато вземеш в ръка бебето си, ще разбереш какво чувствам аз.Какво може да направи една майка за детето си..

Състоянието на Бора било критично.

Ш:Добре, а ти в това положение ще можеш ли да излезеш на ринга?
А:Помня какво ми каза. Освободих си ума от всичко.
Ш:виж, и да победиш, и да загуебиш, аз се гордея с теб.
А:дерин! Какво правиш тук?
Д:Исках да ти направя изненада.
А:но нали говорихме за това, бебчето ми? че не трябва да се стресираш.
Д:но аз трябва да свикна с това..
А:Но нали докторът каза.
Д:Нищо няма да стане.
А:Сложила си пръстена.
Д:Ще ти донесе късмет, знам..
А:Хайде, върви, че да не те мисля теб.
Д:Гледай да не си счупиш някое място, че ни трябваш на нас..

Дерин се удари в Гюлче.-
Д:Извинявай.
Г:Да беше се качила отгоре ми.
Д:Нали се извинихме.
Г:Ще минаваш ли?
Д:Ако ми позволиш, да.

Оййй, тази Гюлеч нещо не ми харесва на мен..  Много нагла..

Текин е пратил хората си да търсят показанията на Сеит, който той каза, че оставил на седем различни човека.. И след като ги събере всички явно, Текин ще убие Сеит.

Я, докога ще го гледаме този Текин, бе #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out Гадна

# 37
  • Мнения: 523
Май и тази Гюлеч ще си падне по Али ...   Simple Smile Ох, че е сладък този Али Simple Smile

# 38
  • Мнения: 523
Момичета, няма да мога да дочакам края, много ми се приспа Simple Smile
Пожелавам ви приятно доглеждане на серията Simple Smile Утре ще наваксам Simple Smile
Благодаря за компанията, и превода в ефир  Hug Лили  Hug Hug Hug
Лека нощ Simple Smile

# 39
  • Мнения: 4 830
Ах, тази Дерин бе!

Айдемир: Никак не е зле..Има работа в него. Напомня ми за някого.
Г:Но не е глупак като него.

Н:Добре ли си, Дерин?
Д:Малко ми прилоша.
Н:От вълнение сигурно..Ама ти казахме да не идваш. Хайде, да вървим.. И без това Али ще разбере.
Д:Не, како Дерин..И без това пропуснах предните му мачове, сега си обещах, че ще присъствам на този..

йиит пък пита кога ще прехвърлят акциите на негово име.. А и Дерин все още бил при онзи мъж, какво щяло да стане с този проблем.

Гади ми се от тези мръсници..След всичко това Йиит трябвало да се настани в кабинета на Текин.

 Шахин каза на Айдемир да се маха оттук заедно с дъщеря си, да не изгорят сина му..

Н:Всичко наред ли е, Шахин?
Ш:да, просто показвах изхода на господина.
А:Просто ще е жалко за този талант.Докато той е с теб, няма никакви шансове.. Просто със съжаление ще гледам как това момче пропада.

Дерин каза, че била годеницата на Али.. Ах, тази ревност, ах.
Д:А вие ко ясте?
Г:Аз пък съм бъдещата му менажерка.
Д:Али обаче е доста избирателен.
Г:Ама и аз не съм лоша. Знам как да накарам хората да избират мен.

Ама Дерин и Али са много ссладки бе..
А:Дерин, ти ревнуваш ли?
Д:А, от тази ли?

Али каза, че  баща му не искал да приема предложението на Гюлче.
Д:А ти?
А:Ами не знам. Дерин, добре ли си?
Д:Прилоша ми..
А:Така не може..Хайде, тръгваме

А:Къде е?
Д:Ето тук..
А:Това, което прилича на бобено зърно ли?
Д:Да. Искате ли да му чуете сърдечните тонове?
А:Да. Някакъв проблем ли има? Аз нищо не чувам.
Д:Ето, че го чухте.
А:Ах, ти бобено зърно такова, шегуваш се с нас, така ли?

А:Но ние не научихме какъв е пола на бобеното ни зърно?
Д:Али, не наричай бебето ни бобено зърно.
А:Но си мисля, че ще е момче. Защото гласът му беше доста плътен. Вай бе, ще ме нарича татко.. Татко ще ме нарича.

Майка рауф трябвало да върви да дава показания във връзка с прострелването на Бора.-.

Али ще плаща болничните разноски..Дерин каза, че има пари, но Али каза, че той ще плати..Хайде 2100 лири, пък той няма тези пари. Здравни осигуровки няма Дерин, пък  таксите за частния преглед са били скъпи.

Дерин харчела парите от пръстена.. Али не иска да използва тези пари.

Ама тази Дерин много ме ядосва, казвам си, всеки път ето греша по отношение на нея си казвам, но не би..
Просто тя не разбира колко наранява по този начин Али..Как си играе с достойноството му..

Д:Али, защо правиш така?
А:Защо използваш тези пари? А и тези пари защо са все още  у теб?
Д:/Нямах възможност да му върна парите.Баща ми едва не умря.
А:И защо плати сега с тези пари? Аз щях да поискам от татко, той щеше да донесе пари.
Д:А той дали има толкова пари? А и той кой е, че ще ни плаща нашите разходи?
А:Той е мой баща. Йиит кой е?
Д:Никой не е. А и аз съм му казала, че ще му върна парите.
А:Колко негови пари имаш в себе си?
Д:Али, какво ще правиш?
А:Питам те колко?
Д:60 хил. лири.Другата половина ги изхарчих.Добре, ти върви вкъщи, аз после ще дойда.
Д:Къде отиваш?
А:Имам работа.



Боже, изхарчила половината от парите на Йиит Дерин.. Брех, и  досега само чуваме как работа ще си търси, как ще си устрои живота сама, ха дано де!

Несрин пък се обяснява почти в любов в Шахин. Кани го на кино..Не бил точно приятел за нея, нещо повече бил. Веднага не можела да се омъжи, но стъпка по стъпка щели да напредват, ще пробват, бавно ще напредват, без да бягат.
Ш:Няма да бягаме, няма да бъгаме.
Н:Аз обичам ужасите.
Ш:Моля ?
Н:Обичам филм да ужасите, разбира се, ако ти не се страхуваш, утре можем да отидем на филм на ужасите.

  Хайри пък иска да продава айряни..

сестрата на хайри каза на дерин, че майка й дошла и не изглеждала добре.

Тази белгин ще се натресе на главата на Али..
Ай, как ли ще си плаща сметките за фризьора горката ooooh! ooooh! ooooh!

Пари нямат, ама по луксозни хотели знаят как да седят..


# 40
  • Мнения: X


 Crazy Crazy


В багажника на Йиит Сеит ли беше?  Shocked  Sad





А такааа, кой докара Али до вкъщи!  hahaha hahaha





Момичета  Hug Hug  нещо съм изтървала ли? Защо темата ни се именува "Мотивация"  newsm78 newsm78  Laughing

Последна редакция: ср, 29 мар 2017, 23:46 от Анонимен

# 41
  • Мнения: 4 830
 Веселинова, лека и спокойна нощ ти желая Hug Hug Hug

Шахин се страхувал от филм на ужасите.
Д:Ами вече толкова трябва да стане. надявам се, че няма да изпищиш.
Ш:Разбира се, че няма. А дали няма да изпищя?
Д:Ами ако стане така, ще хванеш ръката на кака Несрин.

Али го няма и всички се питат аджеба къде е..

Р:Ти защо си ядосан на този мъж?
Ш:Този мъж беше мой менажер.. Преди мача дошло писмо до мен от Елиф, в което тя ми пише, че искали насила да я сгодят, той скри това писмо от мен, за да изляза на мача. Спачелих шампионата, златния колан, но загубих Елиф. Ако знаехт за писмото, нямаше да ме е еня за шампионата, щях да оставя вмсичко и да замина на село.Но не съм казал това на Али.
Д:Защо не му каза? Той трябва да знае.
Ш:Ако научи, може да хване за гръкляна този мъж, не искам да си навлече беля на главата. Аз ще държа този мъж и дъщеря му далеч от Али..

Аслъ каза, че Али вече не я интересува.

А:майко, това беше Али, нали?
Видя ли?
Е:видях го.
А:А кое беше момичето до него?

Опа, трупа на Сеит в багажника на Йиит..

С:Пусни ме,
Т:Не трябваше да забъркваш дъщеря ми в това. Ако ти беше на моето място, ако закачаха семейството ти, щеше ли да простиш?
С:Нямаше да простя.
Т:И аз точно това казвам. Само Господ прощава, че ние кои сме.

Али дойде.. Гюлче го докара, разбира се..

Али каза на дерин да вземе тези пари и да ги занесе на онзи мъж. И повече да няма работа с него.
Подписал споразумение с Гюлче, вече тя е негов менажер.

текин и айдемир работат в комбина, мисля, че също така и Гюлче.

бора каза, че го е прострелял Текин Миркеламоглу.

Шахин пита Али какво е направил, няма да му позволи да работи с тези хора.
А:Вече е много късно, аз взех решение, подписах договор с тези хора..

# 42
  • Мнения: X

А:Вече е много късно, аз взех решение, подписах договор с тези хора..


Бърза да си плати борчовете момчето!  Grinning

# 43
  • Мнения: 2 156
Този епизод ми е тегав. ooooh! Гадина до гадина наредени, адвокати, менижъри, все от един дол дренки. Йит се прави на нещо, което не е, Белгин  плати скъпо за малкото удоволствие, Бора ни рак, ни риба, сал едно ми хареса - Сеит вече го няма.
Лили, за мен не е проблем, че Дерин разполага с парите от пръстена - тя не го е завлякла от Йит, той го изхвърли, но все пак поне е решила, че ще му даде парите за него/ как ще ги спечели е друг въпрос. Али иска да се прави на съпруг и баща, ама и той пари няма и мисли да вземе заем, та долу горе и двамата са ми на един кантар.
Като гледах този епизод, оставам с впечатление, че Аслъ не е болна или луда, а се е тръшкала и е играла театър заради Али. Някое момиче беше споменало за този сценарий и аз вече съм почти убедена, че е така.

 Лили Hug, благодаря за превода!  bouquet
Лека нощ!

Последна редакция: чт, 30 мар 2017, 00:14 от Snake777

# 44
  • Мнения: 4 830


 Crazy Crazy


В багажника на Йиит Сеит ли беше?  Shocked  Sad





А такааа, кой докара Али до вкъщи!  hahaha hahaha





Момичета  Hug Hug  нещо съм изтървала ли? Защо темата ни се именува "Мотивация"  newsm78 newsm78  Laughing

Лу, Hug Heart Eyes липсваха ми стоп-кадрите ти тази вечер. А за епизода не се притеснявай, нищо не си изпуснала..Само Текин, Белгин, Сеит и Йиит гледахме тази вечер..

За Керем мотивейшъна са феновете му, които  го подкрепят.  Той винаги го подчертава.. Трябва Диди  Hug Heart Eyes да ни каже защо е именувала така темата, но за мен да търпя целия този тормоз с това дизи мотивейшъна е Керем. Peace Peace

Ш:Али, ти не знаеш какво правиш?
А:Знам..Аз скоро ще ставам баща..Искам сам да се грижа за бебето си, искам семейството ми да не бъде принуждавано да взема пари от други хора. Ти какво от това не разбираш? Имам нужда от пари. Защото не искам детето ми да живее като мен.
Д:Али, престани вече!
А:Дерин, ти не се бъркай! Това е мое решение, досега винаги сам съм вземал решенията си и никога не съм съжалявал.. И отсега нататък ще продължа да правя така.
Ш:Така ли? Значи прегазавш думата ми? Тогава забрави за мен..Хайде, лека ви нощ.

Сега някой да ми каже, че за това положение не е виновна Дерин. И на всичко туй отгоре не осъзнава каква е направила.. Още от самото начало нямаше да предлага тези пари на Али, не стига това, ами после така грозно обвини Аслъ заради това, че тя била казала на Али, че парите били на Йиит. При положение, че знае каквъ гадняр е Йиит, колко не може да го понася Али, не трябваше да разполага с тези пари. И така да тъпче гордосттаи достойнството на Али, който много ясно даде да й разбере, че не иска тези пари..Особено пък като става въпрос за детето му..

Снейки, Hug Heart Eyes точно тези пари за мен са проблем.. За мен проблем е това, че от 13 епизода насам Дерин повтаря, че сама ще се грижи за себе си, ще се вземе в ръце, ще се вдигне на крака, че няма нужда някой да се грижи за нея, но прави точно обратното..Защо не послуша Али в болницата, който й каза, че ще отиде да намери тези пари, тя просто трябва да го изчака в болницата, но тя не, та не..Какво било? щели да направят новина от това папараците..
Абе, просто ме дразни това момиче и това е..
Разглезена е, егоистична е. И според мен не е по-добрата от двете приятелки, просто е по-гтолямата късметлийка, че Али се влюби в нея..
И, да, също да отбележа, че и според мен нарочно така окепазиха образа на Аслъ, защото наистина  двойката Али- Аслъ се хареса повече. Та да не се отклони от баш  двойката вниманието.. Но сценаристите просто досега не успяха да ме убедят, че Дерин заслужава повече любовта на Али.


Момичета,  оставям ви разпределението за превода на 13 епизод, че утре може да не успея..

Ася - от 1 до 15 минута
Таня - от 15 до 30 минута
Диди - от 30 до 45 минута
Снежето - от 45  до 60 минута.
Ани - от 60 до 75 минута
Ренка - от 75 до 90 минута
Лу - от 90 до 105 минута.
останалото аз...




Хади да ви оставя и тази финална снимка.

Когато Али се нуждае най-много от бащина опора, скъпият му родител тръшна вратата и си тръгна незнайно къде.
И много глупаво обяснение намериха сценаристите за това защо премълчал историята с Айдемир.Какво било? Али щял да го хване за гушата..



Лека нощ, мили момичета! Hug Hug Hug
Благодаря ви за това, че и тази сряда бяхме заедно Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт