Раждане в Майчин Дом - София (3 тема)

  • 106 634
  • 758
  •   2
Отговори
# 180
  • Мнения: 189
Кети, сподели после отзиви за Отворените врати, моля те. Ако и някоя друга мама е ходила, разкажете какво ви казваха и показваха.

# 181
  • Мнения: 1 119
Ако и някоя друга мама е ходила, разкажете какво ви казваха и показваха.
Показваха Родилното отделение и обясниха накратко при прием през Спешното каква е процедурата. След това в една зала ни припомниха необходимите багаж и документи. Отговориха на всички зададени от нас въпроси.

# 182
  • Мнения: 8 939
Кети, има опция да платиш избор на акушерка за родилната зала. Казвам го в случай, че търсиш някакъв среден вариант. Ако някой е имал такава услуга може да даде съвет. знам, че назад няколко момичета препоръчваха конкретни акушерки. Избор на екип, на акушерка или пък ей така да идеш, всичко е Божа работа. Мислим го, мъдрим го, планове за раждането правим, накрая много често друго се случва. Така че просто си пресей кое ще те накара да си по-спокойна и отивай.

Моята приятелка, която има дете, колкото моето, роди и двата пъти с избор на акушерка. Тя ходи при нея и се познава с нея от началото на първата си бременност. Аз исках да си я избера, но ѝ се обадих в осмия месец и тя каза, че е късно да ме приеме.
Две други познати бяха избрали друга акушерка, обадих се и на нея, но и тя каза, че е късно.  Та моят опит с акушерките е това, мога да кажа само, че трябва да си избереш акушерка по-раничко, ако си решила да раждаш с такъв избор.
Кети, сподели после отзиви за Отворените врати, моля те. Ако и някоя друга мама е ходила, разкажете какво ви казваха и показваха.

Показват приемно и родилно отделение, след това в една зала на третия етаж показват кратка презентация със снимки на 7мия и 12тия етаж и отговарят на всички въпроси.


# 183
  • София
  • Мнения: 1 877
А, каква е разликата м-у настаняване на 7 и 12 етаж? Какви са условията?

Лежах в патология на 5ти и там са много мизерни условията Cry(

Бих искал да съм сама в стая с бебчо като дойде време - какъв е вашият опит?

# 184
  • Мнения: 1 092
Алина, дали ще може на лично да ми пишеш кои са акушерките?

# 185
  • Мнения: 3
Здравейте  предстои ми раждане термина ми е на 28.06.2017г.

Знам че може би е късно за моите въпроси, но на този етап съм се замислила да ходя да раждам в Майчин дом тъй като съм чувала че там са едни от най добрите лекари  и апаратура, също така съм чувала и че стайте не всичко са хубави в смисъл има обикновени затова много бих ви била благодарна ако може някой който е раждал скоро там да ми каже как са условията, цените и някакви мнения относно лекарите и акушерките, бебетата по колко време са с майките, нощно време дали са при майките или при акушерките. Знам имам хиляди въпроси, но ще съм ви много благодарна наистина  Embarassed

# 186
  • Мнения: 668
Здравейте  предстои ми раждане термина ми е на 28.06.2017г.

Знам че може би е късно за моите въпроси, но на този етап съм се замислила да ходя да раждам в Майчин дом тъй като съм чувала че там са едни от най добрите лекари  и апаратура, също така съм чувала и че стайте не всичко са хубави в смисъл има обикновени затова много бих ви била благодарна ако може някой който е раждал скоро там да ми каже как са условията, цените и някакви мнения относно лекарите и акушерките, бебетата по колко време са с майките, нощно време дали са при майките или при акушерките. Знам имам хиляди въпроси, но ще съм ви много благодарна наистина  Embarassed
Здравей преди месец родих в майчин дом бях на седмия етаж след секцио условията не са много добри леглата в 7 ми етаж са неудобни бебетата ги взимаш на всеки 3 часа 1 час е с теб последно в 10ч взимахме после цяла нощ са с акушерките до 7сутринта относно акушерките добри са но ако питаш отговарят никой не идва да пита как си

# 187
  • Мнения: 668
А, каква е разликата м-у настаняване на 7 и 12 етаж? Какви са условията?

Лежах в патология на 5ти и там са много мизерни условията Cry(

Бих искал да съм сама в стая с бебчо като дойде време - какъв е вашият опит?
Здравей разликата между 7 ми и 12 етаж са на 7 не се плаща бебето не е с теб постоянно на всеки 3часа взимаш за 1час условията на 7ми етаж е както на 5 само че леглата в 7ми етаж са много неудобни.А за 12 етаж знам само че стаите са вип плаща се и бебето е с теб постоянно и ти се грижиш за бебо за условията не мога да ти кажа нищо тъй като аз бях на 7 ми

# 188
  • Мнения: 8 939
Алина, дали ще може на лично да ми пишеш кои са акушерките?

Да, разбира се.

А, каква е разликата м-у настаняване на 7 и 12 етаж? Какви са условията?

Лежах в патология на 5ти и там са много мизерни условията Cry(

Бих искал да съм сама в стая с бебчо като дойде време - какъв е вашият опит?

На 7мия етаж леглата са по 3, вземате си бебето на всеки три часа. Безплатно е.
На 12 етаж леглата в стаите са по 2 и бебетата са при майките. Платено е, около 40 и няколко лева на вечер.
И на 7мия и на 12тия има единични ВИП стаи, които са по около 70 лева (питайте точно). На 7мия бебето се взема на 3 часа, на 12тия бебето е при майката.

# 189
  • Мнения: 3
А дали настаняват смесено в стаите не че имам проблем ама в една стая с някоя 14 годишна или на 21 с трето дете току що родила ми е страно.

# 190
  • Мнения: 668
А дали настаняват смесено в стаите не че имам проблем ама в една стая с някоя 14 годишна или на 21 с трето дете току що родила ми е страно.
Да в седмия етаж стаите са със три легла имало и вип стая но не знам как е при вип стаите значи ако няма да плащаш и си на 7ми етаж със сигурност ще има и други родилки в стаятя

# 191
  • Мнения: 3
Извинявам се може би последен въпрос ще питам. Дали знаете колко излиза раждането нормално без избор на екип (така и така не познавам никой лекар в София). А моята лекарка не изражда.
Ценоразписът им е свален от сайта и няма как да се ориентирам.

# 192
  • Мнения: 668
Извинявам се може би последен въпрос ще питам. Дали знете колко излиза раждането нормално без избор на екип (така и така не познавам никой лекар в София). А моята лекарка не изражда.
Ценоразписът им е свален от сайта и няма как да се ориентирам.
Може да питате каквото искате раждане без избор на екип нищо не се плаща а ако избереш е 900 лв аз бях без избор на екип секцио но пак съм доволна от отношенията им

# 193
  • Мнения: 8 939
Извинявам се може би последен въпрос ще питам. Дали знаете колко излиза раждането нормално без избор на екип (така и така не познавам никой лекар в София). А моята лекарка не изражда.
Ценоразписът им е свален от сайта и няма как да се ориентирам.
Ако раждаш нормално, без избор на екип, нищо не плащаш.
Ако раждаш секцио по медицински причини, без избор на екип, пак нищо бе плащаш.
Изборът на екип е 870 лева.

# 194
  • София
  • Мнения: 5 474
А дали настаняват смесено в стаите не че имам проблем ама в една стая с някоя 14 годишна или на 21 с трето дете току що родила ми е страно.
Не,разделят ни,но аз като раждах имаше доста от въпросните,но си бяха в отделни стаи.

Общи условия

Активация на акаунт