Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 март 2017, 12:04 ч.

Прочистване на организма от паразити

• 37 847
  • 196
  •   1
Отговори
# 180
  • Милано
Lera, ясно! А пробва ли билки, химични лекарства... Преди операция. И как може все пак при хормони T3i T4 нормални да се маха жлезата и то цялата...
Д-рНачев предложи да се остави част от жлезата...Оператора ме убеди,че след време пак ще се появят възли и аз се съгласих на отстраняването и.Когато се прибрах в Италия и личната ми каза,че съм прибързана.. но бях уплашена!Сега предпочитам да мисля положително,отколкото да се обвинявам за неща,които не мога вече да променя.Приемам,че е било за добро❤Повтарям се,но хормоните ви винаги са били в идеална норма.Радвам се,че се възстанових и се върна енергичността ми.

# 181
  • Пловдив
Минавам набързо, да доложа за протокола Stuck Out Tongue Winking Eye

Ушите спряха да ме болят, но започна кожата на лицето. Там където обрива е най-силно изразен е най-чуствителна на допир.

Утре е пълнолуние и ще пробвам  рецептата с ликьора, да видим има ли нещо или не.
Ако няма значи е нещо токсично.

# 182
  • Пловдив
Ако е токсично пробвай прочистване с тиосулфат - дала съм линк на първа страница
Аз лично го правя веднъж годишно

# 183
  • Пловдив
Мама Галя, благодаря, сега ще го погледна.

Чакам хистологията след няколко дни, ще си покаже вече какво е...надявам се

# 184
Дали зеолит на прах може да се приложи за прочистване от паразити, освен другите прочиствания. Има ли някой опит? Ще се ходи до с. Бели пласт...
http://www.lekar.bg/2017/07/28/%D0%B7%D0%B5%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82/

# 185
Моя приятелка,която имаше злок.забол. ми разказваше,че си е взела такъв камък от Бели пласт и го поставяше във водата за пиене.Тогава ми прозвуча странно,но сега като прочетох материала...И аз ще потърся за камъни,дано да има.Оттам си пълнехме преди много вкусна вода.

# 186
  • Пловдив
Аз пия на капсули зеолит, и във водата камъчета съм сложила. Но за резултат -още не мога да кажа..

# 187
Здравейте, имам подозрения, че детето има паразити ( въпреки всички отрицателни изследвания до сега) . Последно е изследвана преди една година, тези дни пак ще я изследвам, но четох някъде, че за да се хванат паразитите трябва трикратно изследване през определен период. Въпросът ми е през колко време да направя три поредни изследвания, за да се окажат верни( през една седмица, 10 дни или повече)?

# 188
Sorry, ама и 10 изсл да направиш пак може да са отр(-), въпреки, че може и да има паразите.
Модерната медицина става за диагностика, но Не и в тази област...направо е .... Shut down
Кучета и котки се обезпаразитяват редовно.
Аз също!
Сега съм подхванала Зеолита вътрешно. Имам стомашно- чревни проблеми напоследък. Отразява ми се много добре.

# 189
Интересна тема.
Искам да споделя историята на моята племенничка (на 4 годинки), която беше непоносимо палава. Направо истинска напаст!
Всичко това го отдавахме на характера й, докато не срещнах една специалистка, която в процес на невинен разговор ми каза: "Детето има паразити! Изчистете го и ще се успокои."
Прозвуча ми много невероятно, но понеже жената си е специалист и аз й вярвам, я помолих за програма. Тя написа програма за малката (Черен орех + Течен хлорофил) и за нейните родители също. Аз също си взех профилактична антипаразитна програма само че моята беше с Чесън и Маслинови листа.
След 2 месеца, тази жена наистина излезе права и просто нашата сладуранка коренно се промени. Стана много послушна, не спират да я хвалят в градината и въобще сега е истинско удоволствие да се занимава с нея човек. Всеки ден пие по 4 лецитина (тя им вика "бонбонки") и продължава с течния хлорофил за имунната система.
Не съм предполагала, че едни паразити, като острици или глисти, могат да рефлектират върху цялостното поведение на едно дете!

# 190
The kilikat, колко хубава история с happy end. Дай Боже всички така да се зарадваме!
Хареса ми, че Не сте я изследвали или поне Не сте се задълбочили в изсл, защото няма смисъл...И сте действали единно всички с БИО обезпаразитяване. Адмирации!
Може ли по подробно за програмата?
Линкове, марки, дози и т.н Също и координати на специалиста!

# 191
Скрит текст:
от известно време не бях влизала в темата, та ...

в бързината прочетох заглавието като
Прочистване на оргазма от паразити

и ако знаете как се облещих

Wink

А в абв пощата ми, не знам защо, вместо папка "Изпратени", веднъж прочетох като "Извратени"
само една буква сменяш, и ...

сигурно съм била много изморена .

# 192
  • София - Варна - Бургас
Здравейте, имам подозрения, че детето има паразити ( въпреки всички отрицателни изследвания до сега) . Последно е изследвана преди една година, тези дни пак ще я изследвам, но четох някъде, че за да се хванат паразитите трябва трикратно изследване през определен период. Въпросът ми е през колко време да направя три поредни изследвания, за да се окажат верни( през една седмица, 10 дни или повече)?

Повечето методи са индиректни - търсят антитела... Но антитела може да има и години след прекарано заболяване, а понякога се запазват и цял живот. Има доказан друг - директен и многократно по-точен метод, не само за установяване на паразитите но и за тяхното ликвидиране за 30 - 40 дни.

# 193
The kilikat, колко хубава история с happy end. Дай Боже всички така да се зарадваме!
Хареса ми, че Не сте я изследвали или поне Не сте се задълбочили в изсл, защото няма смисъл...И сте действали единно всички с БИО обезпаразитяване. Адмирации!
Може ли по подробно за програмата?
Линкове, марки, дози и т.н Също и координати на специалиста!

Така е, а и изкарахме голям късмет защото попаднахме на правилния човек, който ни даде точната информация. Даже тя каза, че в много случаи изключително палавите деца са с паразити и масово хората не го знаят, а паразитите дразнели нервните окончания и за това се получавало така.

Тази жена работи от 15 години с продуктите на американската компания Nature's Sunshine, които са създателите на концепта биологично активна добавка и са номер 1 в света. Аз много й вярвам защото от моето семейство имаме страхотни резултати с нейни програми.
Относно децата тя препоръчва три профилактични продукта: Лецитина (за послушно), Хлорофила (за здраво) и Келп (за умно) дете. Келпа и аз го пия всеки ден, защото е йод, а йодът ще спаси света Simple Smile
Поръчваме ги от Полша - там е централата за Източна Европа.

Хлорофила: https://nsp108.com/techen-hlorofil/ - 33,80 лв.
Лецитина - 170 капсули: https://nsp108.com/lecitin/ - 43,70 лв.
Келп 100 капсули - https://nsp108.com/kelp/ - 18,90 лв.

Относно координатите на жената, която прави програмите, моля пишете ми, защото са лични координати и не съм я питала за съгласие да ги публикувам из форуми. А тя е от няколко години в България и все още няма свой кабинет, както е имала в нейната държава.

# 194
  • България
А  защо в сайта цените са различни

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт