Прочистване на организма от паразити

  • 212 508
  • 566
  •   2
Отговори
# 225
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Мдааа, ще трябва да се омирисваме на чесън. На мен не ми понася на стомаха, на мъжа ми също и не ядем, но децата наскоро искаха и ще трябва да купя. Обаче много смърди...

  Виждам че имате куче и каквото и да се опитвате да чистите, то пак ще ви заразява. Освен ако е било чисто от малко и никога не сте го разхождали навън.

да така е със животните
аз моето куче го обезпаразитявам на 2 месеца заедно с мене си Worried
последно от морето се прибрахме двете / аз и кучето то е женско/ с разстроени черва и стомаси - няма спасение

# 226
  • София
  • Мнения: 6 235
Това със заразяването от кучето задължително ли става? Обезпаразитяваме я редовно, на всеки 2 месеца (с хапче от ветеринаря). Единствено първите месеци като я осиновихме имахме пропуск, бяхме запомнили датата за ваксината, но вътрешното го бяхме пропуснали. От тогава (имаме я от 4 години) сме редовни.

# 227
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Това със заразяването от кучето задължително ли става? Обезпаразитяваме я редовно, на всеки 2 месеца (с хапче от ветеринаря). Единствено първите месеци като я осиновихме имахме пропуск, бяхме запомнили датата за ваксината, но вътрешното го бяхме пропуснали. От тогава (имаме я от 4 години) сме редовни.

Но нали я разхождате навън и тя души навсякъде, най-вече изпражнения на уличните, които 99% са паразито-носители. И така засмуква милиони яйца на кучешка тения. Докато има улични кучета, ще сме номер 1 в Европа по това заболяване.

# 228
  • Мнения: 1 571
a kak priemate cheren kimion i riganovo maslo pri gubi?

# 229
  • Мнения: 700
Това със заразяването от кучето задължително ли става? Обезпаразитяваме я редовно, на всеки 2 месеца (с хапче от ветеринаря). Единствено първите месеци като я осиновихме имахме пропуск, бяхме запомнили датата за ваксината, но вътрешното го бяхме пропуснали. От тогава (имаме я от 4 години) сме редовни.

Но нали я разхождате навън и тя души навсякъде, най-вече изпражнения на уличните, които 99% са паразито-носители. И така засмуква милиони яйца на кучешка тения. Докато има улични кучета, ще сме номер 1 в Европа по това заболяване.
Ето това е причината да не искам дом любимец. Може да звучи грубо, но няма как да осъществиш задоволителна хигиена и обезпаразитяване. Иначе на двора може -куче, коте. Но вкъщи Не! То е без тях ми е труден целия този процес...

# 230
  • Мнения: 196
Тройчатка противопоказна ли е при гастрит и колит

# 231
  • Мнения: 817
Здравейте!
Вчера взех този продукт за сина ми,но никъде не пише ,че става за деца(12 год).
https://sopharmacy.bg/solgar-comfort-zone-digestive-complex-90vcaps.html
Някой давал ли го е на децата си?

# 232
  • Мнения: 700
Това ще ти излезе по евтино за 20 лв с доставка директно от iherb.com
https://www.iherb.com/pr/Now-Foods-Super-Enzymes-90-Capsules/51072
Разделяш дозата на 2 за деца над 10 г. Използвам празни капсули.
Ако детето на  12 г е над 50 кг може да го ползваш с цяла доза, но го наблюдавай!
Състаеа е почти същия... Джиджър с мед можеш сама да си направиш.
Също може да добавиш капки от кимион вътре
https://www.iherb.com/pr/Amazing-Herbs-Black-Seed-100-Pure-Cold- … fl-oz-30-ml/72764

Копър зърна в кафемелачката и после в храна или в празни капсули.
Амо решиш да ползваш iherb пиши на ЛС ще ти обясня...

За трочатката, да, дразни стомаха малко...
Тройчатка противопоказна ли е при гастрит и колит

Последна редакция: нд, 16 сеп 2018, 00:24 от Mislq

# 233
  • Мнения: 700
- Моля да споделите как точно ползвате масло от риган Oregano Oil и как ви се отразява. Аз го взех преди храна 2 капсули и имах болки в стомаха, червата.
Ето тпва ползвах:
https://www.iherb.com/pr/Now-Foods-Oregano-Oil-90-Softgels/731

Последна редакция: нд, 16 сеп 2018, 17:52 от Mislq

# 234
  • Мнения: 1 656
Момичета, лек страничен въпрос
Къде мога да изхвърля старо шишенце с тройчатка?

# 235
  • София
  • Мнения: 5 361
Момичета, лек страничен въпрос
Къде мога да изхвърля старо шишенце с тройчатка?

Flushed
предвид натуралното съдържание, можете да излеете тинктурата в мивката, а шишето да изхвърлите в контейнера за стъклени отпадъци.

# 236
  • Мнения: 22 867
Питах преди време в друга тема, но нямаше отговор, да опитам и тук. Имам вкъщи трилитров буркан, пълен  със зелени орехчета в ракия. Явно намерението е било да се прави ликьор от орехчета. По някакви причини е забравен и стои може би повече от 5-6 години. Дали може да се използва за нещо? Възможно ли е от стоенето орехчетата или течността да са станали токсични и вредни? Изглеждат съвсем нормално, все едно тая година съм ги сложила. Правя си такъв ликьор и затова го пиша. Към тези, дето не обичат да много изхвърлят съм, та, като го видя и все се чудя дали няма да стане за нещо? И така си стои........ Simple Smile bouquet

# 237
  • Мнения: 817
Това ще ти излезе по евтино за 20 лв с доставка директно от iherb.com
https://www.iherb.com/pr/Now-Foods-Super-Enzymes-90-Capsules/51072
Разделяш дозата на 2 за деца над 10 г. Използвам празни капсули.
Ако детето на  12 г е над 50 кг може да го ползваш с цяла доза, но го наблюдавай!
Състаеа е почти същия... Джиджър с мед можеш сама да си направиш.
Също може да добавиш капки от кимион вътре
https://www.iherb.com/pr/Amazing-Herbs-Black-Seed-100-Pure-Cold- … fl-oz-30-ml/72764

Копър зърна в кафемелачката и после в храна или в празни капсули.
Амо решиш да ползваш iherb пиши на ЛС ще ти обясня...

За трочатката, да, дразни стомаха малко...
Тройчатка противопоказна ли е при гастрит и колит
Благодаря ти!
Синът ми е 37 кг ,така че цяла ще е много.За какво трябва да го наблюдавам?Мислиш ли ,че тези ензими са подходящи за деца или аз да си ги изпия?Не искам да експериментирам върху него.

# 238
  • Мнения: 700
Ice Cream, тези ензими са хубави. Отразяват се добре на хора с запек . Аз съм с раздразнени черва  и стомах , на мен не ми понасят. Само BetaineHCL, който е с пепсин ми помага за добро храносмилане.  Имах H. Pylori, но го излекувах.
Пробвай с половин доза на вечеря и виж как се чувства детето. Аз давам по половинка и е добре.][/b]

# 239
  • Мнения: 1 116
Mislq, как излекува H. Pylori? Можеш ли да ме насочиш към имформация за подходящи природни средства и пробиотици за превенция на H. Pylori?
 Днес ровейки из нета за нещо подходащо за деца, попаднах на
БиоКлинзинг Комплекс (ADLiquid™ BioCleansing Complex). Има дозировка за деца. Моите са на 3,5 и на 5 години и искам нещо подходящо да им давам. Този продукт съдържа Карамфил, Черен Орех, Тиквени Семки,Каприловата киселина, Грейпфрут, Масло от Риган, Джинджифил, Маслина и Хлорофил.  Някой има ли опит с тези билки и приложението им при деца? Притеснява ме например Черният орех - оказва ли влияние върху щитовидната жлеза?
 Намерих продукта, търсейки информация за E.Coli, заради която батко в момента пие антибиотик...Angry
 Мислех си да смеля тиквени семки и да ги смеся с мед. Какво друго мога да добавя към тази смес, което да е безопасно за децата ми?

Последна редакция: пт, 19 окт 2018, 23:35 от sentido

Общи условия

Активация на акаунт