Била, Метро, Фантастико, Триумф, Хит, Т-маркет и др. - 10

  • 128 024
  • 760
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 13 148
Привет, дали някой няма излишен албум за стикери на бебетата животни от ФФ, за даване/продаване, че изтървахме да си купим? Simple Smile

Дано някоя съфорумка ти предложи, но като опция, ако си от София, провери на сергиите, които са в градинката до хотел Рила. Там са се преместили от площад Славейков. Трябва да има поне една сергия, на която продават всичко, свързано със стикери и албуми от всякакъв вид.

# 571
  • Мнения: 84
Привет, дали някой няма излишен албум за стикери на бебетата животни от ФФ, за даване/продаване, че изтървахме да си купим? Simple Smile

Дано някоя съфорумка ти предложи, но като опция, ако си от София, провери на сергиите, които са в градинката до хотел Рила. Там са се преместили от площад Славейков. Трябва да има поне една сергия, на която продават всичко, свързано със стикери и албуми от всякакъв вид.

Привет, много благодаря! Никой не е предложил, но ще отида до там да проверя, а междувременно приемам оферти.Grinning

# 572
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 330
Здравейте!
Знаете ли дали някъде в софийските Били има от четките за зъби на Филипс 2 бр. в комплект?

# 573
  • Мнения: 2 990
Пробвахте ли от топлите хляб и козунак от витрините на Фантастико ?

# 574
  • Мнения: X
Лелееее,темата се раздвижи Grinning
Днес бях в Била,каква е тая скъпотия не знам.Доста неща са с левче и отгоре в сравнение с другите магазини.Взех котешка храна със заешко в консерва за 1.85,хубава е Simple Smile
Ще допълвам...

# 575
  • Мнения: 2 990
И аз мисля да я пораздвижа

# 576
  • Мнения: 1 808
Гледах, че новата седмична брошура на Т маркет е от понеделник, 08.04. Не можах да разбера дали е грешка или ще сменят деня.

# 577
  • Мнения: 20 165
И във Фантастико много са надути цените.

# 578
  • Мнения: X
Намерих едни овесени ядки на CLEVER, доста са хубави. Но пак са по-скъпи от тези на К класик в Кауфланд.

# 579
  • София
  • Мнения: 12 403
Аз много мразя Била. Миналата седмица, в обедната почивка, реших да вляза в тази на СУ. Купих си някакви неща от топлата витрина и бяха много гадни. Фантастико и Хит много ги харесвам. Винаги намирам каквото ми трябва.

# 580
  • Мнения: 3 360
Ами скъпа е Била. Брашно 00 там е 2.99 в Т-маркет същото е 1.67

# 581
  • Мнения: X
На витрината със сирене ми казаха да питам на касата за карта Била,ако имат да ми услужат.Служителките имат ли?Може ли да им се поиска?Или трябва да питам някой на опашката?После да не иска да му връщам услугата в натура Grinning

# 582
  • София
  • Мнения: 12 403
Някой на опашката ще ти услужи. Най-добре си извади една, безплатно е.

# 583
  • Мнения: X
Някой на опашката ще ти услужи. Най-добре си извади една, безплатно е.
Не ми се занимава,формуляра за попълване е потресаващ,после трябва да се ходи в офиса на управителя,абееее...като студентка ще съм,при професора преди изпит Laughing

# 584
  • Мнения: 892
Намерих едни овесени ядки на CLEVER, доста са хубави. Но пак са по-скъпи от тези на К класик в Кауфланд.
Хубави са овесените ядки на clever, като лидълските са, тях най-често взимам.
В била трябва да се гледа срока на годност. Скоро взех 2 опаковки сирене хармоника. И двете с изтекъл срок, ясно, че много много не се купува това сирене, но видях чак вкъщи и полудях. Върнах се, всички изложени опаковки бяха с изтекъл срок. „Ами чакайте да видим в склада, хммм всичкото е от тази партида.” Това в някакъв ден, в който всичко био беше на промо, ако мине- мине. Много се издразних, не им е за пръв път.

Общи условия

Активация на акаунт