Клиника Kinderwunsch Centrüm, Мюнхен, Германия

  • 2 426
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 150
Здравейте!
Видях, че има немска тема, ако модераторите решат ще преместя въпроса си там, но понеже моя е съвсем отделен, реших да пиша тук.
Някой ходил ли е в тази клиника? Не знам немски но разбирам, че явно е инвитро клиника. След 2години опити и дори малко отгоре до ден днешен накрая ни пращат тук. И то за разговор само.
Търся мнения, защото последния път, когато влязох тук в болница с адските мъки и болки, казаха, че нищо ми няма след какви ли не изследвания. Прибрах се в България и бях на 6 антибиотика, тъй като отказах престой в болница...
Исках да попитам и за добър гинеколог тук?
Благодаря и хубав ден!  bouquet

# 1
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 664
Живееш в Германия? Имаш проблеми със стерилитет? Или нещо друго? Дай малко повече информация, за да можем да сме напълно полезни.

# 2
  • Мнения: 150
Живеем в Германия.
Не сме стерилни-до колкото знаем Simple Smile
Пращат ни за разговор, това знаем. Обаче не чух нищо хубаво за там Simple Smile
Търся мнения, дали да си губим времето с тях или не.

# 3
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 664
Е за какво ви пращат там? За да правите консултация, някой трябва да има проблем от вас двамата.
Мнения най-различни по принцип, зависи какво ви трябва на вас.

# 4
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
След 2години опити и дори малко отгоре до ден днешен накрая ни пращат тук. И то за разговор само.

след като е Kinderwunschklinikum, не означава, че правят само инвитро, сигурно и генетични предразположения изследват.
може за това да ви пращат.
правили ли са ви подобни?

иначе за клиниката нямам мнение, не съм била там, но и аз съм им насъбрала сега на лекарите... Twisted Evil

# 5
  • Мнения: 3
Здравейте,аз препоръчвам Kinderwunschzentrum an der Oper na Maximilianstraße 2a
80539 München, PD Dr.med. Pauer!

# 6
  • Мнения: 150
Здравейте,аз препоръчвам Kinderwunschzentrum an der Oper na Maximilianstraße 2a
80539 München, PD Dr.med. Pauer!
Не знам дали са на едно и също място, обаче докторката ни е страшно некомпетентна! Направо съм потресена и ужасена! Цикък от 31дни не било нормално, болна съм била, хормони ми трябвали...а ние отиваме, защото приятеля ми има проблем. И то установен, а тя направо само дето не ми записа час за инвитро! Пуснаха ми хормонални изследвания само, а за другите не може да става и дума... сега ще погледна клиниката къде е,дано са две

# 7
  • Мнения: 150
Edit :
Kinderwunsch Centrum München MVZ
Lortzingstr. 26 е тази, в която ходихме. Надявам се да нямат проблем да се прехвърлим. Благодаря!

# 8
  • Мнения: 3
Различни са центровете,т.е.клиниките!Тази,която препоръчвам е най-добрата в града!Правейки си термин телефонно уточнете какви са причините поради,които  сте се насочили към центъра.Съответно ще Ви питат и кой лекар предпочитате,или според сложността на случая Ви-самите те ще Ви препоръчат някой.
Според лично мои наблюдения PD Dr.Pauer е много добър специалист,а също и отношението му към пациентите е много благоприятно.
А,колкото се отнася до смяната на центровете е напълно възможна,считано,че не сте подписвали договор и лечение с предишният такъв-поради договорни клаузи е възможно за някой вид предоставена услуга да платите неустойка!
Желая Ви успех,и доскоро... 😊

# 9
  • Мнения: 150
Подписах се само за кръв. Всичко друго предстои. Много благодаря!

# 10
  • Мнения: 3
Пожелавам Ви късмет!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт