Пазаруване от Amazon - тема №65

  • 94 011
  • 757
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 652
Слънчеми очила никога не съм носила, защото смятам, че не ми отиват никакви, но сега съм решила да пробвам Mr. Green
Понеже и на мен не ми отиват кой знае колко модела очила, смело купувам т.нар. „авиаторски“, които отиват на доста хора. Въпрос на вкус е дали ще се хареса моделът обаче.

# 691
# 692
  • Мнения: 751
Струва ми се, че цените във виповете не са по-ниски, даже са с около 10 % по-високи май в момента, въпреки рекламата за големи разпродажби Simple Smile

# 693
  • Мнения: 269
Струва ми се, че цените във виповете не са по-ниски, даже са с около 10 % по-високи май в момента, въпреки рекламата за големи разпродажби Simple Smile

И аз забелязах същото.

# 694
  • Мнения: 81
Във ВИПа е почнал ивента, има интересни неща, сега ровя

http://es.buyvip.com/#page=d&asin=B01CGIOH7A&cAsin=B01CG … amp;ref=qd_ic_t_d

Размер S, 15,99Е

# 695
  • Мнения: 272
Струва ми се, че цените във виповете не са по-ниски, даже са с около 10 % по-високи май в момента, въпреки рекламата за големи разпродажби Simple Smile

И аз забелязах същото.

Има нещо вярно.  Rolling Eyes

# 696
  • София
  • Мнения: 574
Струва ми се, че цените във виповете не са по-ниски, даже са с около 10 % по-високи май в момента, въпреки рекламата за големи разпродажби Simple Smile

И аз забелязах същото.

Снощи рових по старите кампании и забелязах, че всъщност те участват в тази разпродажба. Имаше реклама на евтините кожени якета отпреди месец, бях сложила няколко да наблюдавам, но сутринта бяха изчерпани, преди началото на кампанията. Общо взето това са си търговски трикове в цял свят.

# 697
  • Мнения: 1 050
Кампанията започна снощи (за абонатите на Прайм). Моята констатация е същата, евтините неща в тaзи разпродажби са същите като тези от старите кампании.

Последна редакция: пн, 17 апр 2017, 14:30 от elen4eto5

# 698
  • Мнения: 1 483
В амазон може ли да се плаща с karta visa debit??Предната ми карта беше Visa Electron, като ми я преиздадоха са ми дали Visa debit newsm78

# 699
  • Мнения: 3 739
В амазон може ли да се плаща с karta visa debit??Предната ми карта беше Visa Electron, като ми я преиздадоха са ми дали Visa debit newsm78
С всяка виза може.

# 700
# 701
  • Мнения: 117
панталон Diesel на 9,99 : http://es.buyvip.com/?ie=UTF8#page=d&dept=outlet&sale=AE … d_outlet_eb_27_39

Дънки Hilfiger Denim на 10,99 http://es.buyvip.com/?ie=UTF8#page=d&dept=outlet&sale=A3 … qd_outlet_eb_5_73

Последна редакция: пн, 17 апр 2017, 15:20 от gergana gvi

# 702
# 703
  • Мнения: X
Здравейте, извинявам се предварително, че ще задам въпрос, който сигурно са ви задавали много пъти, но прочетох първата страница и не съм сигурна дали намерих отговор. Искам да поръчам мобилен телефон от amazon.co.uk, до сега съм поръчвала само чанти, дрехи, книги, но не и техника. Как пристига този телефон? Отива ли на митница, трябва ли да му се плаща ДДС, след като дойде тук? Или направо в пощенския клон както останалите пратки? Зависи ли от нещо (цената например) къде и как ще го получа? Целта ми е да избегна ходенето на митница, а не самото плащане на ДДС.
Благодаря ако някой ми отговори  bouquet

# 704
  • In transit
  • Мнения: 11 922
Моля ви се споделете от кои марки куфари сте доволни?  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт