Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 764
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 1 185
  • Мнения: 446
Като съм се размрънкала поне да ви се дооплача,та да ми олекне...  Joy
Може би някои от вас си спомнят,че спечелих караоке машина от Чупа Чупс/всъщност беше преносима тонколона.../
Та...след 2 включвания просто спря да работи!Сега съм я пратила на емаг...да видим дали ще я оправят...
Страшен късмет имам!  #Crazy
А аз така се радвах, че човек от темата спечели караокето... Моята мишка от Чупа също спря да работи след седмица. Явно най-читавата им награда са тетрадките  Mr. Green

# 1 186
  • Мнения: 10 874
Игра с покупка на дамски превръзки Libresse от 1-ви май (съжалявам за лошото качество на снимките Confused):
Скрит текст:






# 1 187
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Лале, сайта го няма никъв.

Аз да оферирам- давам 20 спешъл кода на спаркс за картинка  15 от Идеал Мобиле.

# 1 188
  • Мнения: 10 874
Лале, сайта го няма никъв.
Знам, нали затова си играх да снимам. Peace
Вероятно е още рано и затова не са го пуснали.

# 1 189
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Наградите са хубави, всичките ми допадат, поне това, което мога да видя.

Лале, благодаря, че си си направила труда.

# 1 190
  • Мнения: 10 874
Няма защо. Hug Предположих, че ще ви харесат, а като не работи още сайтът, реших така да ви ги покажа. Съжалявам още веднъж за лошото качество, в момента не мога да снимам с друго. Sad Дано скоро пуснат сайта.

Последна редакция: сб, 15 апр 2017, 17:39 от Лале в дъжда

# 1 191
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Има време, ще се оглеждам и аз.

Имам един код на брашното, пазя го за утре, като за последно, поне една ръкавица да спечеля да не съм капо.

# 1 192
  • Мнения: 340
Само в игра на превръзки не бях участвала  Embarassed Иначе условията звучат мноого добре - хем има гарантирани награди, хем не се изисква кой знае какво за тях, а големите награди също са хубави, нищо че са 10  Peace

# 1 193
  • Мнения: 41
И аз взех касичката, но за 9 лв - не знаех, че ще я намаляват.
Пете, от малката Била (дето е в мола) ли я взе? Че аз днес ходих в тази до гарата да пазарувам за сестра ми и исках да взема и тази касичка, обаче нямаше. А не ми остана време да мина през другата Била. Но ако си я взела от нея, ще гледам утре да намина, пък дано не са свършили.

За какви касички говорите?

# 1 194
  • Мнения: 10 874
За какви касички говорите?
Предполагам, че са били такива (това е от брошура на Фантастико):
Скрит текст:
Само че аз никъде не намерих, но все пак днес в Била имаше някаква метална кутия с няколко вида Loacker и купих нея, сестра ми я хареса. Heart Eyes

# 1 195
  • Мнения: 4 841
Аз днес взех чаши на Милка от Кауфланд за децата. За 4лв са идеални.

# 1 196
  • Мнения: 265
https://mmc.bg/%D0%A1%D0%B5%D0%B4%D0%BC%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0- … %D0%A1-nid64.html
Вероятно наградите ще се вземат само на място в София, Варна, Бургас и Русе, но... Wink

# 1 197
  • Мнения: 3 547
Лаленце, мерси за инфото. Ще се включа.  Hug

# 1 198
  • Мнения: 1 437
Лаленце благодаря, че си снимала всичко може би и аз ще се включа ако намеря такива опаковки, харесва ми че са гарантирани наградите  bouquet Hug

# 1 199
  • Мнения: 874
На промоция в кауфланд ли намирате чашите на милка по 4 лева или в отделния рафт с намалените стоки (където стоят често тези, на които срокът на годност им изтича скоро) ? Защото при нас милката е намалена с един лев- на 6 лева. А в "другия рафт" я няма

Общи условия

Активация на акаунт