Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 676
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 165
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Спечелила си с този телефон, с който си регистрирала 5 кода на имейла, независимо, че има печеливши за малки награди. Този на който си регистрирала само 2 кода (ако и телефона е различен, освен имейла) няма начин да спечели камера. На този телефон с 5те кода ще звънят. Според мен няма да ти искат предадените вече кодове.
Честито за наградата

# 166
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Честито и от мен.
Не би трябвало да искат опаковките.

# 167
  • Мнения: 1 712
.

Последна редакция: нд, 02 апр 2017, 22:20 от ant

# 168
  • Мнения: 874

Последна редакция: нд, 02 апр 2017, 22:42 от Kuchi^-^

# 169
  • Мнения: 1 712
   .

Последна редакция: нд, 02 апр 2017, 22:20 от ant

# 170
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Аз не мога да ги разбера тези от орео. А ако имаш само 5 регистрирани кода и 4 от тях печелят малки награди, а вземеш, че спечелиш камера, от къде на къде ще искат 5 опаковки. При това доколкото писаха спечелили не са конкретни, а просто 5 опаковки с код. Не, че е трудно да ги набавиш, ама си е недомислица от тяхна страна

# 171
  • Мнения: 3 546
Имаше още 2-ма спечелили камера от първото теглене. Моля да споделят, какво са им искали куриерите.

# 172
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
Като цяло цялата игра не беше домислена точно, но незнам да им пука особено все пак раздават дънкери с незначителна стойност. Simple Smile

# 173
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Вярно е всичко, но аз съм доволна от Орео, спечелих това, което исках. Grinning

# 174
  • Мнения: 9 486
Много пишете бре! Mr. Green Не мога да ви настигна Joy

# 175
  • Мнения: 14 801
Мда,10 поста с точки...  Crazy

# 176
  • Мнения: 206
Случайно някой да има излишни точки от OMV?

# 177
  • София
  • Мнения: 448
Имаше още 2-ма спечелили камера от първото теглене. Моля да споделят, какво са им искали куриерите.
Аз имах камера,но така и още не съм я взела.На бележката на куриера пишеше точно 5 кода,два от които съм дала за чаши.Естествено човека не ми я даде.Свързах се с организаторите и им обясних случая,жената не знам до колко ме разбра,че говореше развален български.След това ми звъннаха от някакъв номер от чужбина,пишеше Белфаст.Зачудих се дали да вдигна,но се оказаха от Монделийз.Казаха,че ще уведомят Тип Топ да ми искат само три кода,изпратиха ми и имейл.От тогава ни вест,ни кост.Сега треперя,защото на единия ми код не съвпада една цифра.Може и аз да съм го вкарала грешно вместо N e H.

# 178
  • Мнения: 1 712
Благодаря, че писа Оливена! Ще видим как ще се развие моят случай. А колко време мина от уведомлението, че печелиш? Каквото стане в крайна сметка, не е въпрос на живот и смърт.

# 179
  • София
  • Мнения: 448
Мен пък много ме е яд,че не послушах  ма ко,като ми каза да не взимам чашите и сега с този сбъркан код няма шанс.Тази по телефона само повтаряше кодовете,пазете кодовете.Едно ми е такова тъпо,не заради мен,а за децата ми или по-точно за малкия.Синът ми е едно невероятно сладко хлапе със Синдром на Даун и е фен на всякакви снимки,клипове и пр.Обожава да снима.И аз с тъпата си глава му обясних,че ще има камера.Та се чувствам много гадно,но вината си е в мен.Нямам право да се сърдя на никой.Днес ще звънна на куриера,но почти съм сигурна,че е безмислено



Общи условия

Активация на акаунт