Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 697
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 1 845
  • Мнения: 361
Падна ни се Безплатна бутилка от Куинс, но наградните центрове не са активни в правилата им. Някой знае ли къде мога да ги видя?

# 1 846
  • Пловдив
  • Мнения: 1 053

Питай в магазина откъдето сте купили сокчето.

Последна редакция: сб, 22 апр 2017, 20:35 от Petya Krivcheva

# 1 847
  • Мнения: 3 546

Питай в магазина откъдето сте купили сокчето.
Едва ли в магазина ще са наясно. По-добре във фейса да пита или в правилата ако има мейл или телефон.

# 1 848
  • Мнения: 361

Питай в магазина откъдето сте купили сокчето.

От Била, но там не се занимават с такива игри.

# 1 849
  • Мнения: 10 874
Падна ни се Безплатна бутилка от Куинс, но наградните центрове не са активни в правилата им. Някой знае ли къде мога да ги видя?
На началната страница вдясно, където е изображението на бутилките, там има линк към наградните центрове. Hug
Хем им писах, че в правилата не е активен линкът, хем обещаха да го оправят, а нищо не са направили. Crossing Arms

# 1 850
  • Пловдив
  • Мнения: 2 397
Вкъщи, в коридора. hahaha
Трябваше да направя кефа на детето, нямаше как. Laughing

Тук гадното е, че може да регистрираш колкото си искаш за съответната седмична томбола, но могат да те изтеглят и за двете малки награди, мен това не ме устройва, защото играя само за хавлията, а с две опаковки седмично не мисля, че ще имам кой знае какъв шанс.

Пробвай от няколко имейла. Като навсякъде регистрираш само по 2 опаковки.

# 1 851
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 525
Да, но искат имена и телефон, така ще се дублират.

# 1 852
  • Мнения: 2 005
Много се дразня, когато продавачките така ти дават наградите, сякаш ги вадят от собствения си джоб. Визирам DM за несесера - не, че е много стока, но така или иначе исках да се възползвам от промоциите там и Лидл за сметка от 74лв. продавачката се прави да ударена и не дава стикита, та трябва да си ги искаш.

# 1 853
  • Мнения: 3 546
Тук гадното е, че може да регистрираш колкото си искаш за съответната седмична томбола, но могат да те изтеглят и за двете малки награди, мен това не ме устройва, защото играя само за хавлията, а с две опаковки седмично не мисля, че ще имам кой знае какъв шанс.

Пробвай от няколко имейла. Като навсякъде регистрираш само по 2 опаковки.
Кодовете мисля, че могат да се регистрират само веднъж, като на всички други игри.  Peace

# 1 854
  • Мнения: 2 614
В DM се включих и аз, ако на мякой му е любопитно може да ми види снимката (на 54-та страница - Мария Стоянова). Многомси я харесвам, но наистина масови със снимки от интернет и цялата рода с едни и същи снимки. 🤢
Кога ти я качиха снимката? Аз днес сутринта качих реална снимка и я няма.
В Кауфландима кутия на Якобс при покупка над 2лв,дават картонче и се умаства в томбола, но девойката не знаеше нито до кога е играта, нито какви са нсградите.

# 1 855
  • Мнения: 361
Падна ни се Безплатна бутилка от Куинс, но наградните центрове не са активни в правилата им. Някой знае ли къде мога да ги видя?
На началната страница вдясно, където е изображението на бутилките, там има линк към наградните центрове. Hug
Хем им писах, че в правилата не е активен линкът, хем обещаха да го оправят, а нищо не са направили. Crossing Arms

Много благодаря!  bouquet

# 1 856
  • Мнения: 2 581
Да, но искат имена и телефон, така ще се дублират.
Гледай телефоните и мейлите да са различни, а за имената вместо фамилия пиши бащиното и няма да имаш проблем. Simple Smile. Само кодовете не могат да се дублират.

# 1 857
  • Мнения: 166
Днес дойде и моята хлебопекарна и куриера ми каза, че не иска егн да попълвам...и аз нали точна и му казвам че трябва за данъка и тоз момък не го иска newsm78

# 1 858
  • Мнения: 10 874
Намерих Куинс драконов плод...цели две бутилки. Laughing Е, пак е по-добре от нищо, де, та няма да се оплаквам. Mr. Green Исках и драконов билет да взема, ама нямаха в магазина, та взех Двойни печалби иии там ми бил късметът - печеля 20 лева. Party  hahahaФактически си избих сметката, която направих в магазина. Joy

# 1 859
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
Намерих Куинс драконов плод...цели две бутилки. Laughing Е, пак е по-добре от нищо, де, та няма да се оплаквам. Mr. Green Исках и драконов билет да взема, ама нямаха в магазина, та взех Двойни печалби иии там ми бил късметът - печеля 20 лева. Party  hahahaФактически си избих сметката, която направих в магазина. Joy
Еее браво аз повече от 3лв. не мога.  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт