Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 683
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 1 590
  • Мнения: 1 706
Честито на печелившите. Hug

Момичета, имам смс от Спиди за пратка, очаквана дата на доставка в събота.
Какво ли може да е?
Не съм получила чашата от Туикс, бирите от Каменица и хавлията от бонбоните. Rolling Eyes
Бирите отпадат, защото ги носят Тип Топ.

Спиди ми донесоха чашата от Туикс.

Много се похвалихме с награди от М&М, а никой друг да няма СМС Rolling Eyes

# 1 591
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Няма тампони, а гледах между другото.

Значи е чашата от Туикс, този път дано е цяла. Joy И в двата случая я приемам и забравям.

# 1 592
  • София
  • Мнения: 22 984
Аз съм много доволна от играта понеже, както споменах ползвам именно тях.  Simple Smile , но те разбирам и аз не бих участвала в игра с тампони например.  Simple Smile

# 1 593
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Именно. Peace

Много харесвам наградите на Бритос, но както съм писала и друг път ММ не пие бира, разчитам единствено на брат ми да ми събере някоя и друга капачка, ако ММ пиеше щях да го заредя за седмица да речем. Mr. Green

# 1 594
  • София
  • Мнения: 22 984
ММ е много интересен, ако отиде сам до магазина никога няма да си купи нещо ей така, ако наистина не му трябва.

Ама, ако види на масата вафличка или чипс, или бира всичко изчезва много бързо.  hahaha

# 1 595
  • Мнения: 10 874
sea.sea, ползотворен ден, а? Heart Eyes Hug

Аз пък си бях наумила да участвам в играта на Лакалут с три бележки, ако открия три пасти с моята зодия (да, знам, че няма никакво значение опаковката, но аз много си обичам зодията и мисля, че ще ми е на късмет, ако взимам такива опаковки Blush). И успях! Party Точно три такива намерих. Heart Eyes Сега да видим дали някоя наистина ще ми донесе късмет. Flutter Flowers Four Leaf Clover

# 1 596
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Късмет желая. Hug

Ще пишеш след това какво е станало, дано те изтеглят.

# 1 597
  • София
  • Мнения: 22 984
Да, лаленце.  Hug

Аз още не съм открила лакалут, до кога беше играта?

# 1 598
  • Мнения: 10 874
Аз още не съм открила лакалут, до кога беше играта?
До края на месеца. Hug Аз само в Кауфланд намерих.

Благодаря ви, момичета! Hug Много ще се радвам да спечеля, но каквото стане.

# 1 599
  • София
  • Мнения: 22 984
Мерси, Кауфланд ми е изключително неудобен, ама пък има още време, може да ми се появи път на там.  Laughing

# 1 600
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 758
Аз питам тва розовото на Либрес чаша лий, термус лий.. Някой с идея?
Касиерката в Била я карах да ми цъка и по дубликат на к. бон на всяка стока. На Подвис има доволно Бритос. Либрес ежедневни, кола на промо , ментина и др. стоки за игри. Всичко пльоснах на лентата на купчинки и заявих,че ще ги плащам отделно.

# 1 601
  • Мнения: 10 874
Мерси, Кауфланд ми е изключително неудобен, ама пък има още време, може да ми се появи път на там.  Laughing
Ние имаме два магазина, аз ходя в този, който е съвсем наблизо. В него обаче имаше само две пасти (от моята зодия имам предвид, иначе имаше към десетина). И се бях примирила с двете участия, докато днес не ми хрумна да се разходя до другия и о, чудо - там пък бяха около пет, но сред тях точно такава като за мен. Grinning Та дано, ако и ти си направиш такава разходка, да откриеш. Hug Не знам дали някой е открил другаде. Аз все по магазините съм гледала (по аптеки и дрогерии не съм), но абсолютно никъде другаде не видях.

# 1 602
  • Мнения: 1 028
Игра на биотен
https://m.facebook.com/notes/bioten-bulgaria/график-за-провеждане-на-промоция-април-2017-година/747094455472149/

# 1 603
  • Пловдив
  • Мнения: 2 396
Аз при Лакалут съм с две участия. Едната взех с моята зодия, другата - с на приятеля ми, за да му прочета какво пише за него Mr. Green Иначе и за двете участия заявих, че искам да получа моята си зодия - рак.

# 1 604
  • при късмета
  • Мнения: 24 014
Аз разчитам само на едно участие на Лакалут. Не я ползваме по принцип тази паста. Интересното е, че преди да излезе тъкмо си бях помислила, няма ли да има пак игра с награда златна плочка. Спечелих преди 2 години такава от лепилото локтайд. Много полезна награда, защото може да я обърнеш в нещо, което искаш. Вярно, че вече се плаща данък, но така ще платиш минимална стойност, а наградата си заслужава. Жалко, че са малко наградите в Лакалут, дано имаме късмет

Общи условия

Активация на акаунт