Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 763
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 1 575
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
А, ако се регистрираш 2 пъти, пак ли 2 пъти си в дневната томбола? Мислех, че само с 1 участие на ден може
Виж това не го знам, аз играя веднъж на ден, само в началото на седмицата два пъти, за да имам участие за седмичната томбола.

# 1 576
  • при късмета
  • Мнения: 24 060
Аз играя всеки ден докато ми излезе формата за регистрация. За седмицата така или иначе се събират

# 1 577
  • Мнения: 639
Мак Доналдс най-накрая излязоха:

McDonald's

А ето и спечелилите в играта ни. Пишете ни в лично съобщение, за да ви кажем как ще си получите наградата:

Венцислава Панева
 Любка Петрова
 Любомир Дуков
Марийка Кръстева
 Митко Митев

# 1 578
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Да де, именно.

От тази игра не се надявам на награда, имам позната, която участва с 6 имейла, лично ми се похвали. Mr. Green


Мак Доналдс най-накрая излязоха:

McDonald's

А ето и спечелилите в играта ни. Пишете ни в лично съобщение, за да ви кажем как ще си получите наградата:

Венцислава Панева
 Любка Петрова
 Любомир Дуков
Марийка Кръстева
 Митко Митев

А защо го обявяват във Фейсбук?

# 1 579
  • Пловдив
  • Мнения: 1 040
Рекорда ми е 900. Mr. Green
Като се замисля май и 1000 съм удряла.
Засилвай фигурката, като решиш къде да я позиционираш със стрелката за надолу, спуска се скорострелно.

Аз играя от телефона и няма такава стрелка за надолу като от комп..
Как се процедира?

# 1 580
  • Мнения: 983
Да се похваля с награда от Кауфланд. Преди малко получих мейл.

# 1 581
  • Мнения: 3 955
Къде в София сте намирали превръзки Либрес с играта. На няколко места търсих и никъде няма  ooooh!

# 1 582
  • Мнения: 874
Мак Доналдс най-накрая излязоха:

McDonald's

А ето и спечелилите в играта ни. Пишете ни в лично съобщение, за да ви кажем как ще си получите наградата:

Венцислава Панева
 Любка Петрова
 Любомир Дуков
Марийка Кръстева
 Митко Митев


Само пет ли са наградите ? Еее много се ухарчиха, 5 награди по 3 лева = 15 лева..

# 1 583
# 1 584
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Честито на печелившите. Hug

Момичета, имам смс от Спиди за пратка, очаквана дата на доставка в събота.
Какво ли може да е?
Не съм получила чашата от Туикс, бирите от Каменица и хавлията от бонбоните. Rolling Eyes
Бирите отпадат, защото ги носят Тип Топ.

# 1 585
  • Мнения: 10 874
Момичета, имам смс от Спиди за пратка, очаквана дата на доставка в събота.
Какво ли може да е?
Не съм получила чашата от Туикс, бирите от Каменица и хавлията от бонбоните. Rolling Eyes
Бирите отпадат, защото ги носят Тип Топ.
„Залагам“ на хавлията. Hug Всъщност не знам кой носи Туикс, та може и чашата да е. Но се надявам да е хавлията и въобще да са почнали да носят тези награди. Аз нямам SMS, но и едва на третия ден си заявих топката.

# 1 586
  • София
  • Мнения: 23 039
Ааа много съм доволна.  newsm44 Успях да намеря 2 пакета на либрес във фантастико, единствените два.  Laughing Признавам си, че ако имаше повече и повече щях да взема.  Blush Whistling

Взех и една бритос от 1 л, пак единствената.  hahaha Имаше на промоция от 2 л,ама вече много е бях натоварила.  Laughing

Ходих и до аптеката, но там нямаше превръзки. Много ми харесват повечето награди, усещам, че ще се затрупам с превръзки.  Joy

Толкова съм доволна, че мисля да пия една бира.  beer

# 1 587
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
И аз мисля, че е хавлията, заявих я още същият ден, след като някой писа в темата, че се е свързал без проблем.
Вчера получих имейл, че ще си получа и чашата, но не вярвам да са толкова бързи.

sea.sea, браво. Ще се затрупаш, но поне не се развалят, а и непременно ще влязат в употреба, наградите и на мен ми харесват всичките.

# 1 588
  • София
  • Мнения: 23 039
sea.sea, браво. Ще се затрупаш, но поне не се развалят, а и непременно ще влязат в употреба, наградите и на мен ми харесват всичките.

Така си е.  Mr. Green

# 1 589
  • Мнения: 4 841
А за който не ползва превръзки нещо тампонно няма ли да пуснат  Tired
Няма да купувам нищо, което не ползвам.
Днес не успях да мина през Била за бира. Няколко пъти ходих, че тези дни ми е на път, но кой да се сети за бира. Като няма бира ще пия мляко   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт