Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 819
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 1 560
  • Мнения: 14 166
Добре, че се оплаках, та научих нещо полезно. Embarassed Joy

# 1 561
  • Мнения: 22 867
А при всяка регистрация ли получавате мейли? На мен, ако дойде за участие в дневната томбола, не ми идва за седмичната, например. А първите дни получавах по 3-4 мейла, колкото пъти се класирам. Simple Smile

Ивекс, 10х за подсказката, ама изобщо не ми е дошло на ум, много съм...........умна. Embarassed Mr. Green bouquet

# 1 562
  • Мнения: 10 874
И Макдоналдс се бавят с печелившите
При тях е някаква традиция май. Crazy Не, че съм играла в много техни игри, ама и в тези, дето взех участие, не излязоха навреме печелившите.

# 1 563
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 533
Не съм обърнала внимание за имейлите от Морени, то сигурно и заради това не ме теглят. Joy Joy

# 1 564
  • Мнения: 2 974
За DOVE пише 45 дни за доставка, считано от 31,03

# 1 565
  • София
  • Мнения: 907
За Морени моята логика е, че като се регистрираш в понеделник три пъти и вече играеш за седмицата, тогава получаваш едно за дневната, и едно за седмичната, и после следващите дни ти пращат само един за  дневно участие.

# 1 566
  • София
  • Мнения: 1 373
От Дав да се оплача - миналата седмица ми пратиха имейл, че няма да си получа наградата, защото не съм отговаряла на изискванията. Питах на кое по-точно изискване не отговарям и защо тогава им трябваха личните ми данни, но отговор така и не получих.  Confused

# 1 567
  • Мнения: 643
Здравейте, може ли линк за играта на бонбоните Ментина?

# 1 568
  • София
  • Мнения: 9 850
http://mentina.bg/
Напиши в гугъл ментина промо и ще ти излязат условията.

# 1 569
  • при късмета
  • Мнения: 24 122
На Морени може ли по повече от веднъж да участваш за ден?

# 1 570
  • Мнения: 1 816
Добре, че си проверявам периодично пощите. Спечелила съм козметика от Биодерма от Моето дете от допълнително теглене (непотърсена в срок награда от други участници).

# 1 571
  • Мнения: 3 807
Може ама каква ли полза..
Спечелих билети за концерта на  дует Авеню много ми се ходеше някъде да послушаме музика  Heart Eyes.

# 1 572
  • Мнения: 340
От Дав да се оплача - миналата седмица ми пратиха имейл, че няма да си получа наградата, защото не съм отговаряла на изискванията. Питах на кое по-точно изискване не отговарям и защо тогава им трябваха личните ми данни, но отговор така и не получих.  Confused
И при мен стана същото. Колко време я чаках пустата тениска и накрая един ден гледам ми писали, че няма да я получа.  Stop

# 1 573
  • при късмета
  • Мнения: 24 122
А, ако се регистрираш 2 пъти, пак ли 2 пъти си в дневната томбола? Мислех, че само с 1 участие на ден може

# 1 574
  • Мнения: 1 137
В играта на Морени играя всеки ден и съм стигала до 1700 точки, но ми се струва,че само си губя времето там.

Общи условия

Активация на акаунт