Полет чука на вратата - октомвийчето търкаля се в кревата- тема 11

  • 29 827
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 242
Аз,като бях в отделението,от първият път ми се получи вземането на урина. Продават се едни малки пликчета в аптеката за бебета. Залепя се на дудата,обуваш памперса и чакаш.

# 676
  • Мнения: 1 744
Мерси, Поли  bouquet Бързо да се оправя бебка ти от конюктивита  bouquet

# 677
  • Мнения: 1 242
Благодаря ти. Ако не ти се получи,защото се измества малко и бебето си пиша в памперса,не в пликчето,слагаш стерилен памук в памперса,после го истискваш. Количеството,която искат и без тва е малко.

# 678
  • Мнения: X
Аз залепвах такива пликчета на баткото, ама ми се струваше по-лесно, защото залепяш и пъхаш вътре шнура, а за момиченце ми се вижда трудно. Но ще пробвам.

# 679
  • Мнения: 1 426
Кристи, вкъщи баща му е ранобуден петел, аз съм поспалана. Мъча се и малкия да го науча да спи до обяд, ама нтцъки.  hahaha
Вчера му дадох на шушулчо малко от моя банан - не бих казала, че беше впечатлен, дори напротив.
Взехме му стол за хранене, много съм щастлива.  Party
Сега остава да започнем с нови сили и захранването.
Chuby, мои приятелки с момичета сутрин - веднага след събуждане на непромокаемите еднократни пелени събуват по дупе, слагат тези торбички и чакат без да слагат памперс, така можеш да хванеш точно момента.
Относно ехограф звъннах тук:
http://zdravenportal.com/д-р-диана-филипова-педиатър-гр-софия/
Докторката каза, че работи всеки ден от 08:30 до 13:30 без записване на часове, като бебетата са с предимство.
Отделно проучвам в 1 ДКК, защото ми е по-удобно като локация.

Искам да ви попитам по колко време на ден може вече да седят седнали - моят не седи стабилно сам все още?

# 680
  • София
  • Мнения: 1 309
Аз ще мина в Софиямед. Имат всичко на едно място и ми е удобно. Предвид, че не очаквам проблеми, мога да се доверя на всеки лекар. Ако нещо не ми хареса, ще мисля допълнително.

Седнал в мен стои по-стабилно от тази седмица. Сам - хич го няма. Предвид, че вече е на 7 месеца, не мисля да го пазя особено вече.  Laughing

А, и днес имаме месечинка.  Crazy Добре, че го написах, че се сетих.  Crazy

# 681
  • София
  • Мнения: 3 269
Ние минахме в педиатрията, звъннах на телефона от сайта им и запазих час, точна беше лекарката нефролог) и съм доволна.  Peace

# 682
  • Мнения: 1 242
Лид,голямо чакане ще бъде,поне при мойта дунда,ако само и залепя лепенката на дудата и я чакам по голо дупе. Съдейки по колко пиша,изспускала ми се е след баня и при смяна на памперс. Ще и изстине дудата бре Joy

# 683
  • Мнения: 508
Мисис, честита месечинка! Simple Smile

На преглед ходихме на ул. Ами Буе - www.zdraveto.com
С урината беше шоу. Сутринта и лепнах колектора без да слагам памперс и и дадох да яде....чак след 2 часа се изпишка! Половината навън, половината вътре, но беше достатъчно!  Mr. Green
Слагам я да седи или в мен, или в пуфа, сама - абсурд. Simple Smile

# 684
  • Мнения: 1 426
Мисис, честита месечинка!  Heart Eyes
И моят не седи стабилно сам изобщо или ляга напред или се търкулва настрани, слагам го в барбарона и от вчера в столчето за хранене - там много му харесва и може и час да откара и затова се притесних не е ли множко време седнал вътре?
Поли,  hahaha
Адинко, бая си си почакала.  Laughing

Едит: Днес най-накрая си купих чайовете на Блевит. Този с плодчетата претърпя пълно фиаско - като отпи чак потрепера от погнуса и изплю половината.  Laughing
Пробвах още няколко пъти и все същото. А на мен ми се стори много ароматен и приятен.

Последна редакция: ср, 19 апр 2017, 18:54 от Iid

# 685
  • Мнения: 1 242
Ама хич не ми са подкикилквай,чи ща кълна кат Крис следващото да е дуда hahaha

# 686
  • Мнения: 1 426
Кълни ме веднага - дуда искам!!!  bouquet

# 687
  • Мнения: 19 691
Кълни ме веднага - дуда искам!!!  bouquet
hahaha hahaha hahaha

Аз ще водя моя в 1дкк, имам час за 25ти. Ако мислите да ходите там, имайте предвид, че часовете с направление свършват супер бързо, а платеният преглед е 120 лв Sick

Мушмул грам не ще да седи. Иска да пълзи и това е! Пък че още не може, е друг въпрос Joy

# 688
  • Мнения: 2 288
Опасни сте, с тея дуди и шнурове, направо ме разбихте от смях! Откъде ви ги раждат главите тея бисери  Mr. Green Аз в петък ще се пробвам с урината и ще я водя на ехограф, но у наше село. Педиатъркат ни си има уговорка с една докторка, та с ЛЛ го обсъдихме и решихме, че е по-добре там, а не да я водя в София.

Патето седи сама от два месеца, но от месец и нещо вече е стабилно. Тя иска вече да стои, набира се на ръце, изправя се с малко помощ и после се ухилва до уши. Не ми дава да я държа изправена с опрени крака на пода, а да стои ма тях. Взехме уолкъра  Laughing и я подпирам на дръжката и гъне/пъне краци, но стои без да я държа. Не знам вредно ли не, но само тогва настава тишина, иначе е голямо мрънкане и ревввв. Пак се отплеснах, та, големи са вече, кеф ли им е да седят, нека седят на воля.
 
Ще дописвам после ако имам сили.

Поли, бързо да се оправя госпожицата, оле, през какво ли не минахте  Hug

# 689
  • Мнения: 1 366
Е, хубаво де, тука пълзящи, сядащи и дори стоящи, та даже и тичащи (насън). Мойта мушмула също иска да седи. И си седи, ама с помощ. Обаче, аз не и давам да се заседява повече от минута. Тука витае твърдението, че момиченцата не трябвало да седят от рано, че не им било полезно за матката или някоя от другите женски карантийки. В някои страни дори било строго забранено да се поставят седнали преди 7ми месец. По тая логика още бутам зимния кош. Чували ли сте нещо подобно, или пак съм се объркала (напоследък често ми се случва)?

Общи условия

Активация на акаунт