Автоимунен тиреоидит на Хашимото - тема 46

  • 71 794
  • 744
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 613
Здравейте на всички,
Не знам дали тук е мястото да задам този въпрос, но ще се радвам ако някой се включи. Аз съм с Хашимото и имам две възел чета. Тази сутрин ми правиха тънкоиглена биопсия. В момента усещам дискомфорт в шията и гърлото. Предполагам, че е нормално. И все пак нормално ли е и кога ще изчезне според вас? Сложиха ми и лепенки на двете места, но забравих да попитам кога мога да ги махна.

# 271
  • Мнения: 11 744
Здравейте на всички,
Не знам дали тук е мястото да задам този въпрос, но ще се радвам ако някой се включи. Аз съм с Хашимото и имам две възел чета. Тази сутрин ми правиха тънкоиглена биопсия. В момента усещам дискомфорт в шията и гърлото. Предполагам, че е нормално. И все пак нормално ли е и кога ще изчезне според вас? Сложиха ми и лепенки на двете места, но забравих да попитам кога мога да ги махна.
Попитай в тази тема ако искаш: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=943961.645

Доколкото знам, при тънкоиглена биопсия дискомфорт 1-2 дни може да има. Може да се приемат аналгетици, без аспирин. Лепенката може още същия ден да се махне при тънкоиглена биопсия, но най-добре питай в темата, която ти пуснах, преминали през това. Ще ти дадат по-адекватни отговори на въпросите.
Ако има по-силна болка, подуване, температура, редно е да се посети доктор.

# 272
  • Мнения: 613
Много благодаря!

# 273
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Здравейте, момичета! Някой да има мнение за Катя Тодорова (ендокринолог), ппеглежда в Плевен и София? Моля за обратна връзка, че ми е спешно  Tired

# 274
  • Мнения: 4 097
Чувала съм от познати, добри отзиви.

# 275
  • Мнения: 3 050
Здравейте, момичета! Някой да има мнение за Катя Тодорова (ендокринолог), ппеглежда в Плевен и София? Моля за обратна връзка, че ми е спешно  Tired
като цяло отзивите са добри. Лично аз също я харесвам много.

# 276
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 414
Веднъж съм ходила при доц. Тодорова по изключение. Намери време да ме вмести в програмата си от днес за утре. Отнесе се много човечно. Скоро ми предстои изследване на хормоналните нива след назначените от нея дози, така че не мога все още да дам отзиви в това отношение. Като цяло се чувствам добре и ако се наложи пак бих я потърсила. Принципно се следя при д-р Начев, но по изключение бях в Плевен когато се наложи незабавно на среща с ендокринолог.

# 277
  • Мнения: 5 874
Здравейте, момичета! Някой да има мнение за Катя Тодорова (ендокринолог), ппеглежда в Плевен и София? Моля за обратна връзка, че ми е спешно  Tired

Една от най-добрите се води. Peace

# 278
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Веднъж съм ходила при доц. Тодорова по изключение. Намери време да ме вмести в програмата си от днес за утре. Отнесе се много човечно. Скоро ми предстои изследване на хормоналните нива след назначените от нея дози, така че не мога все още да дам отзиви в това отношение. Като цяло се чувствам добре и ако се наложи пак бих я потърсила. Принципно се следя при д-р Начев, но по изключение бях в Плевен когато се наложи незабавно на среща с ендокринолог.
Не мога да се свържа с нея по телефона и да си запазя час, звънях на три телефона, дадени в интернет Sad Случайно да имате нейн контакт? А доктор Начев с репродуктивен ендокринолог ли е? И доволна ли сте от него? Благодаря предварително за отговора

# 279
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 414
Аз се свързах с нея през телефоните на Клиниката по ендокринология към болницата в Плевен (064/ 886 632; 886 637). Там сестрата ми даде телефона на доц. Тодорова, отново стационарен, но не мога да го намеря, явно съм го загубила. Звъннете на „сестринския”, там ще ви ориентират. Кажете им случая ви, много са отзивчиви.
От д-р Начев съм доволна. Занимава се предимно с бременни и майчета.  Simple Smile Вече близо три години се следя при него.

# 280
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Аз се свързах с нея през телефоните на Клиниката по ендокринология към болницата в Плевен (064/ 886 632; 886 637). Там сестрата ми даде телефона на доц. Тодорова, отново стационарен, но не мога да го намеря, явно съм го загубила. Звъннете на „сестринския”, там ще ви ориентират. Кажете им случая ви, много са отзивчиви.
От д-р Начев съм доволна. Занимава се предимно с бременни и майчета.  Simple Smile Вече близо три години се следя при него.

Супер, много благодаря на всички за отговорите ви Heart Веднага ще позвъня, ако не успея да се свържа, ще се запиша при Начев Simple Smile

# 281
  • Мнения: 4 097
От Начев и аз съм доволна, вече 2 години съм при него.
Успех!

# 282
  • Мнения: 681
Здравейте
Назад в темата четох доста за Б12 - днес с tsh реших да го пусна и него и резултатът е 55 при долна граница 145, tsh 26. Не знам дали двете имат връзка.
Предвид резултата за Б12 май не съм за самолечение ами направо за лекар - можете ли да ми препоръчате някой добър в Пловдив - предпочитам на частно?

# 283
  • Мнения: 9 276
Д-р Начев е най-добрият ендокринолог, лично според мен, високо компетентен, бърз и кара по същество. Не само ще ти вкара хормоните в норма, но и ще ти каже кое как влияе на приема на тироксин, храни, други лекарства и т.н. Не случайно почти всички бременни са при него. Аз преди това съм обиколила  много други ендокринолози включително и покойния вече проф. Протич.

# 284
  • Мнения: 5 874
Аз не съм сред най-големите фенки на Начев, но - да, добър е. За бременни - вероятно още повече. Peace

Общи условия

Активация на акаунт