НОВО и ВАЖНО - І-ви конгрес на БКП, БУЗЛУДЖА - мнения, впечатления, снимки

  • 29 551
  • 306
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 4 818
О, ЦеНи! Желание като има, нищо не спира човекът!  Laughing
Раждаш по-бърже, грабваш пампите и беж на хотеля при нас, тъкмо ще помагаме по кърмачески върпоси на живо. По-хубу от туй, здраве му кажи!!

# 61
  • Мнения: 307
О, ЦеНи! Желание като има, нищо не спира човекът!  Laughing
Раждаш по-бърже, грабваш пампите и беж на хотеля при нас, тъкмо ще помагаме по кърмачески върпоси на живо. По-хубу от туй, здраве му кажи!!

Да,наистина не всеки би има тоя късмет с толкова много помагачи Simple Smile

# 62
  • Мнения: 5 228
Като се качите на Бузлуджа, гледайте към морето, аз ще ви маааахам от там.  sun

# 63
  • Мнения: 8 470
Като се качите на Бузлуджа, гледайте към морето, аз ще ви маааахам от там.  sun

Ъхъм.Ще чакаме сигнала за атака.Топчето пукна. Laughing

# 64
  • Мнения: 6 243
Имам едно въпросче,към тези,които вече да били в Тонзос.
Студено ли е в хотела?Има ли отопление?Изобщо,какво е времето там в региона?Ако е много студено,да се подготвим предварително.
А,и още един въпрос-Има ли смисъл да вземаме детска количка?Като гледам полянките там,май няма,но аз да си питам.
Била съм на Тонзис посред зима и парното работеше здраво. Обаче в началото на юни хич не ми се вярва да ни топлят с парно. Печки в стаите няма. Като се има предвид, че си е планина, една духалка в багажа няма да е излишна. Тъй си мисля. Времето в региона, като цяло, си е по-хладно, отколкото при нас, на ниското. Ние затова чакахме да стане поне юни месец. Макар че през деня на слънце и сега е много приятно - то се вижда на снимките, че сме без кожуси и ушанки. Плюс това като почнем да жулим биричка, ще се развеселим и няма да ни пука от атмосферните условия.

За детска количка - смисъл никакъв не виждам, освен ако си нямате някакви ритуали, като например, приспиване само и единствено в количката. Има там едно пътче, между хотела и "главния път", само там има терен за количка. Другото са поляни и пътеки. Вземи си слинга, по-добре. И едно голямо одеало, да се търкаля кърмачето на него.

Цени, нищо не пречи конгресите да станат ежегодни. Този си е Іви, догодина що да няма ІІри. На Vтия конгрес някои от нас ще обменяме мисли за подготовката на кърмачето за първи клас.

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
За детска количка - смисъл никакъв не виждам, освен ако си нямате някакви ритуали, като например, приспиване само и единствено в количката. Има там едно пътче, между хотела и "главния път", само там има терен за количка.

Само да допълня... И това "пътче" е НЕПОДХОДЯЩО за количкокаране... Първо - много е стръмно и ще станете Херкулес от дърпане по нагорнището... И второ - пътчето е павирано и минавайки от там с колата ми изпадаха всичките 5 пломби, които имам... Едва ли на дребосъка в количката ще му е комфортно при такова тресене...
Потвърждавам мнението на Сладка Хапка... За количка място където да се кара - няма...

# 66
  • Мнения: 313
 newsm78 А, как е решен въпросът със санитарните помещения?  Предполагам, на всяка стая се полага баня и тоалетна? newsm78

# 67
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Може би е малко рано да ви упътвам къде точно се намира Тонзос, ама нейсе... Да добиете ранна представа... Ето това е пътна карта на тази част от България с Хотел "Тонзос" на централно място...




Пълния размер на картата можете да видите и изтеглите от тук или от тук...



А ето и подробна карта на района около Хотел "Тонзос"...




Пълния размер на картата можете да видите и изтеглите от тук или от тук...


В последствие ще ви дадем и малко допълнителни практически съвети за достигане на крайната цел... Но нека напредне малко времето...






newsm78 А, как е решен въпросът със санитарните помещения?  Предполагам, на всяка стая се полага баня и тоалетна? newsm78

Във всяка стая има баня и тоалетна...




Последна редакция: нд, 07 май 2006, 00:33 от Ekcnpec

# 68
  • Мнения: 313
newsm78 А, как е решен въпросът със санитарните помещения?  Предполагам, на всяка стая се полага баня и тоалетна? newsm78

Във всяка стая има баня и тоалетна...

Екстра! Там сме! ...явно в двойната стая...пращам парите в понеделник. Ако се освободи апартамент за 2-ма си го заплювам Laughing



Последна редакция: нд, 07 май 2006, 00:04 от mama na Lora

# 69
  • Мнения: 8 470
Мерси,другарки и другари!/членове наБКП/! LaughingЗначи правилно съм си мислела за духалка,че сме малко зиморничави/аз де/.А количката ще я пропуснем,и без това нямаме място в багажника.  bouquet

# 70
  • Мнения: 36 084
до колко е реалистично подобно приключение за сама мама с 2 деца без автомобил?
като гледам картата - май е по-добре да не тръгвам  newsm78

# 71
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Няма ли още една двойна стая за нечетящите навреме, искаме на конгресааааа  Cry Cry Cry

# 72
  • Мнения: 3 926
Бубанче, споко хич не е нереалистично Hug
Честно казано аз съм ходила там с количка, но обикалях около хотела и бременна съм ходила - пак е хубаво Grinning
И хотелът е изключително приличен, да не кажа хубав (към хубав не върви изключително Wink ) и има и маса за тенис - така че ако има любители или любителки може и другъде да блеснете с кърмаческа прелест Mr. Green

# 73
  • Мнения: 3 810
Бих се юрнала, обаче на 8 и 11 кумуваме във Варна.
Като се качите на Бузлуджа, гледайте към морето, аз ще ви маааахам от там.  sun
Peace

# 74
  • Мнения: 435
Бубанке , нищо не мога да обещая от сега , но сигурно ще има възможност да те вземем с нас  Thinking , ако не от София , то поне от някоя гара или автогара в района newsm78 Пиши ми ако искаш
Mariely , стаите за четирима са две отделни двойки с обща баня и тоалетна . Комбинирайте се с някой  Hug

Общи условия

Активация на акаунт