С какво ви дразнят свекървите- 79

  • 52 354
  • 768
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: X

То вече стана ясно, че И тоя майка му не го е гледала...
И, за да избегнем всякакви съмнения за генетична обремененост с някои от чертите на майка му, приемаме, че не е износван и раждан от нея, а се е самозародил от динамо. Mr. Green

# 766
  • Мнения: 14 830

Аз бих наела болногледачка за месец-два докато се стабилизират нещата.

Не всеки може да си позволи болногледачка. Така че на някои им се налага да се оправят сами. Но е трябвало да се помисли по въпроса още докато жената е била в болницата.
[/quote

По въпроса може да се помисли и сега,защото ако диагнозата се потвърди тепърва им предстоят  разходи ,тревоги и много тежки моменти.
За болногледачка е добре ако могат да си го позволят и все пак не може да се разчита само на нея.Близките са на предна линия.Трябва да се балансира някак си

# 767
  • София
  • Мнения: 5 960
Може да не е точно болногледачка, а жена, която да й помага през деня, почасово, а те вечер ще минават също да я наглеждат. Все пак сигурно ходят на работа. Дори синът да си вземе отпуск, той е ограничен и не е ясно кога ще е по-добре да се ползва.
И да, дразнещо е, някой да ти се обажда и да ти нарежда какво да правиш. Ако синът наистина е мил и грижовен, той сам ще се сети, че майка му има нужда от помощ. Възрастните хора в момент на безпомощност също трябва да са отговорни към децата си и да кажат - имам нужда от това, това и това, моля помогни ми, а не да се стараят да разполагат с живота на децата си и да ги тормозят с манипулации.

# 768
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Прехвърлете се в новата тема!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=974467;topicrefid=19

Общи условия

Активация на акаунт