Добър гинеколог в Стара Загора - 3 Тема

  • 96 055
  • 686
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 85
Аз незнам да има лекар при който влизаш веднага който да става долу горе няма ме избор за това трябва да чакаме аз също ходя при др Иванов

# 91
  • Мнения: 13
Здравейте момичета, аз също си следя бременността при др Иванов...иии голямо чакане пада,а като влезна супер бързо излизам,незнам при вас как е ☺ и само ми казва всичко е наред но нищо подробно

# 92
  • Мнения: 107
Здравейте, някой правил ли е  ранен БХС при д-р Салджийска? Явно не правят изследването в Майчин дом и не мога да разбера някои неща, като например за тризомиите "background risk" ли да гледам или "adjusted risk". Някой да има представа?

# 93
  • Мнения: 85
Здравейте момичета, аз също си следя бременността при др Иванов...иии голямо чакане пада,а като влезна супер бързо излизам,незнам при вас как е ☺ и само ми казва всичко е наред но нищо подробно

da i pri men e taka ako ne go pita6 ne6to kazva samo vsi4ko e na red ne dava snimki misleh da si iskam ama neznam taka 6te e nqma drug pri koito sa hodq mislq pri coneva 4as da si zapazq da go vidi po dobre i da mi kaje ne6to

# 94
  • Мнения: 13
И аз имам само една снимка и то защото си поисках а съм в 5 месец вече...и нищо както казваш само всичко е наред,а иначе бях на ФМ при Ангелова и толкова много ми обяснява,много мие беше хубаво.А ти в кой месец си? Hug
Здравейте момичета, аз също си следя бременността при др Иванов...иии голямо чакане пада,а като влезна супер бързо излизам,незнам при вас как е ☺ и само ми казва всичко е наред но нищо подробно

da i pri men e taka ako ne go pita6 ne6to kazva samo vsi4ko e na red ne dava snimki misleh da si iskam ama neznam taka 6te e nqma drug pri koito sa hodq mislq pri coneva 4as da si zapazq da go vidi po dobre i da mi kaje ne6to

# 95
  • Мнения: 85
И аз имам само една снимка и то защото си поисках а съм в 5 месец вече...и нищо както казваш само всичко е наред,а иначе бях на ФМ при Ангелова и толкова много ми обяснява,много мие беше хубаво.А ти в кой месец си? Hug
Здравейте момичета, аз също си следя бременността при др Иванов...иии голямо чакане пада,а като влезна супер бързо излизам,незнам при вас как е ☺ и само ми казва всичко е наред но нищо подробно

da i pri men e taka ako ne go pita6 ne6to kazva samo vsi4ko e na red ne dava snimki misleh da si iskam ama neznam taka 6te e nqma drug pri koito sa hodq mislq pri coneva 4as da si zapazq da go vidi po dobre i da mi kaje ne6to
az sam po4ti 5 mesec daje dnes sam na pregled 20 sedmica

# 96
  • Мнения: 154
Здравейте, момичета. Има ли някой който може да ми каже мнение за доктор Качаров.

# 97
  • Мнения: 343
Здравейте, аз се следя при др Качаров, питайте каквото ви интерсува. За сега съм доволна.

# 98
  • Мнения: 154
Здравейте, аз се следя при др Качаров, питайте каквото ви интерсува. За сега съм доволна.

Аз не съм ходила при него никога, нито знам каквото и да е било. Личната лекарка ми го препоръча. Та исках да чуя мнение за него като специалист и дали обяснява достатъчно. Аз съм с малко по - различен въпрос, но не искам да натоварвам хората в тази група, та за това конкретно попитах. Simple Smile

# 99
  • Мнения: 136
Качаров НЕ

# 100
  • Мнения: 154

Може ли да попитам - Защо не - отношението ли не ви е харесало или не е компетентен?
Приемам мнения и на лично съобщение.

Последна редакция: ср, 14 мар 2018, 15:29 от didche_

# 101
  • Мнения: 1
Здравейте момичета.Имам киста на яйчника 5,5 см. и трябва да се оперирам. Мнения за Бузолов и Узунова?

# 102
  • Мнения: 136
Хапчета не ви ли предписаха за кистата?

# 103
  • Мнения: 154
Хапчета не изписват ли само когато кистата или кистите са малки и могат да се повлияят?

# 104
  • Мнения: 136
Мен ми изписаха за киста 6 см

Общи условия

Активация на акаунт