Парфюмни размисли и страсти - 209

  • 121 042
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
От мен предложение за-https://www.fragrantica.com/perfume/Christian-Dior/Miss-Dior-Blo … ouquet-23280.html Много красив и нежен парфюм,трябва да се пробва обаче задължително за трайност.
+1 Един от най-любимите ми.

# 721
  • Мнения: 7 519
Мис диорките, всичките ми харесват без изключение  Peace.

# 722
  • Мнения: 4 188
Мис диорките, всичките ми харесват без изключение  Peace.
На мен са ми спиртни, но дъщеря ми ги харесва също, харесва и Новата Ескада, която показа. Ще се доверя на теб, на дребната още не и вярвам, но е потенциал, както изглежда bouquet Сви Опиума на жена ми #Crazy #Crazy

# 723
  • Мнения: 31 198
Мис диорките, всичките ми харесват без изключение  Peace.
И аз.
Всички парфюми, които са леки, цветни и очарователни са походящи за абитуриентки. Парфюмът няма никакво значение в такъв момент.

# 724
  • Мнения: 4 188
Мис диорките, всичките ми харесват без изключение  Peace.
И аз.
Всички парфюми, които са леки, цветни и очарователни са походящи за абитуриентки. Парфюмът няма никакво значение в такъв момент.
Има, има, ако конкуренцията доминира newsm78 За мен, въпреки че не ги отразявам, Шанел е най - добър. После Диор, а дали и да не са на равно newsm78

# 725
  • Мнения: 3 826
Благодаря за отговорите, не съм аз,
за подарък се чудех какво би било подходящо ...

# 726
  • Мнения: 7 061
Мис диорките, всичките ми харесват без изключение  Peace.
И аз.
Всички парфюми, които са леки, цветни и очарователни са походящи за абитуриентки. Парфюмът няма никакво значение в такъв момент.
Има, има, ако конкуренцията доминира newsm78 За мен, въпреки че не ги отразявам, Шанел е най - добър. После Диор, а дали и да не са на равно newsm78

Не си представям младо момиче с Шанел Коко ноар, малко от Шанелите са подходящи за млади хора Simple Smile Лично мнение.

# 727
  • Мнения: 31 198
Казвайте моля, за какво искате да бъде новата тема? Hug bouquet
Летни аромати?

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
На мен би ми било интересно кои са любимите ви аромати на всички времена и защо. Сигурно е имало такива въпроси в предишни теми, но е било отдавна и може възприятията да са се променили или пък някой да е открил друг любим парфюм.

# 729
  • София
  • Мнения: 5 566
Мисля си вече с какви летни да се дообзаведа. И много бих се зарадвала на тема за летните аромати.  Peace

Предложението на lili_78 също ми харесва. Може да се съчетаят двете теми по някакъв начин.  Simple Smile

# 730
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Да,предложенията на Лили и Петя ми харесват. Heart Eyes

# 731
  • Мнения: 7 519
Казвайте моля, за какво искате да бъде новата тема? Hug bouquet
Летни аромати?
Каквото и да е името на темата, разговора се свежда само до кой какво харесва и какво не Simple Smile.

# 732
  • Мнения: 31 198
Заповядайте в новата тема!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=978193.new#new

Общи условия

Активация на акаунт