Дразни ме!Нормално ли е!?

  • 12 817
  • 109
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: X
Всъщност, това което се очаква от мъжа, е нещо елементарно. Нарича се емпатия.

# 106
  • Варна
  • Мнения: 838
  Да, де. Ама, за целта трябва и да я възприема като човешко (равноправно) същество. Така мисля.

# 107
  • Мнения: X
  Да, де. Ама, за целта трябва и да я възприема като човешко (равноправно) същество. Така мисля.
Разбира се.

# 108
  • Мнения: X
Емпатията или я има у човек или не. У вторите се възпитава много трудно и дълго време. Бременността не е катализатор. единственият човек, който наистина може да разбере жената в този момент е майка й. От една страна тя вече го е изпитала, от друга става дума за детето й. Без думи може да се сети какво да направи...

# 109
  • Мнения: 30 802
След много пост и размисъл, вече е Великден и мога наново да съгрешавам във форума...та защо не в тема за любимата ми порода мъже, "булгарише мачо", както няколко от опитните форумки правилно са научили.

Младите момичета да знаят 2 неща: първо, да си пазят силите и да не се правят на добри невести, на пета за сто задачи, защото в повечето случаи няма нужда. Не сте се събрали, за да плюскате- по-леко с поръчките, ти си прекрасна млада русалка, не Гордън Рамзи. Ако някой много ме притиска да готвя, се превръщам в Гордън Рамзи и ставам неприятна, в пълния смисъл на "неприятна като Гордън Рамзи".

Второ: с малко приложна антропология отсявайте оная порода мъже, дето са като клонинги на Динко от Ямбол. Може сега да са нахакани и готини, ама моля ви се, за какво ви е това месище, дето само плюска и пие и го тресат хормоните...да не говорим, че тая порода са склонни към агресия. На пресечка и половина от мен, по права линия, си гледам всеки ден сградата, в която един такъв "прекрасен баща" от породата Булгарише Мачо, психически и физически 100% от тая порода, изтрещя и застреля жената, детето и себе си, защото така му е устроена физиката и психиката и тоя вид реакции са му близки до ума.

В случая девойката вече се е обзавела с мъжа и семето му, така че освен да играе театро и да лежи на кълка още 7 месеца, друго не остава. Просто лежиш и мрънкаш, лесно е, само да си пречупиш тренинга да изпълняваш поръчки.

Общи условия

Активация на акаунт