"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 30

  • 57 887
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12
Записвам се да ви следя Wink.Късмет на всички,които чакат +.

# 16
  • Мнения: 157
Mucuna, аз на 25ят ден миналият месец се наиграх с един престо  Grinning дееебела изпарителна черта,която ми вадеше очите,но за пръв път поне видях къде трябва да ми е 2та чертичка,така че за най-сигурно,ако можеш стискай поне до датата на МЦ ( казвам го аз,дето от 9ят ден след О до днес 15 ден след О правя тестове Grinning  - мазохизъм!)
 Praynig Дано да се насити бързо твоята 2ра чертичка !

Последна редакция: пт, 07 апр 2017, 11:48 от LadyIv

# 17
  • Мнения: 2 683
Аз също съм ползвала престо. Веднъж 2 дни преди цикъла нищо не отчете (то нямаше и какво), а втория път на първи ден закъснение отчете сравнително ярка втора черта и то почти веднага.

# 18
  • София
  • Мнения: 13
Здравейте момичета! Желая ви, успех и скоро всички да си имате две чертички, а след тях и бебета в ръчички Stuck Out Tongue
Може ли малко мнение и за моя тест от днес. 28 дни цикъл, 14ти ден О, и днес ми е датата за Ц.
http://prikachi.com/images.php?images/718/9089718I.jpg
Благодаря предварително  bouquet

# 19
  • Мнения: 4 518
Момичета, закъснява ми с един ден (но не ми е много редовен цикълът), ако е станало нещо е било около 22. Мислите ли, че теста ще покаже реално резултатът дори и да не е направен сутринта? Реално не мисля, че съм бременна, нямам никакви симптоми, различни от ПМС, но поради лични причини ми се иска днес да знам. Ясно ми е, че няма как сто процента да знаете, просто питам какъв е шансът резултатът да е реален.

# 20
  • Мнения: 47
Момичета, закъснява ми с един ден (но не ми е много редовен цикълът), ако е станало нещо е било около 22. Мислите ли, че теста ще покаже реално резултатът дори и да не е направен сутринта? Реално не мисля, че съм бременна, нямам никакви симптоми, различни от ПМС, но поради лични причини ми се иска днес да знам. Ясно ми е, че няма как сто процента да знаете, просто питам какъв е шансът резултатът да е реален.
Fairytale11 много е възможно тестът да отчете ако има бременност. Взимай един и пробвай. Стискам ти палци да е това което искаш.

# 21
  • София
  • Мнения: 7 645
Момичета, закъснява ми с един ден (но не ми е много редовен цикълът), ако е станало нещо е било около 22. Мислите ли, че теста ще покаже реално резултатът дори и да не е направен сутринта? Реално не мисля, че съм бременна, нямам никакви симптоми, различни от ПМС, но поради лични причини ми се иска днес да знам. Ясно ми е, че няма как сто процента да знаете, просто питам какъв е шансът резултатът да е реален.
Ако цикъла е нередовен, за закъснение се взима 1-вия ден след най-дългия ти цикъл.
Ако сега е такъв случая, направи един тест.

# 22
  • София
  • Мнения: 13
Благодаря Petya1733! Ами да ще изчакам малко ден, два и пак ще пиша. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 683
Момичета, закъснява ми с един ден (но не ми е много редовен цикълът), ако е станало нещо е било около 22. Мислите ли, че теста ще покаже реално резултатът дори и да не е направен сутринта? Реално не мисля, че съм бременна, нямам никакви симптоми, различни от ПМС, но поради лични причини ми се иска днес да знам. Ясно ми е, че няма как сто процента да знаете, просто питам какъв е шансът резултатът да е реален.
Закъснение се смята първия ден след най-дългия ти цикъл. Тоест ако ти идва на 28-32 дни, закъснява ти на 33 ден. Все пак ако ти е толкова важно да знаеш днес, можеш да пробваш с някакъв по-чувствителен тест. Например престо, който се предполага, че отчита и преди закъснение. И също така не е необходимо да имаш каквито и да било симптоми, аз също имах само ПМС и на 4-5 ден закъснение направо си започнах да повръщам.

deni_belqta, и на мен ми се струва, че виждам втора бледа черта.

# 24
  • Мнения: 4 518
Благодаря на всички. Не е жизнено важно и не ме сърби да го направя. Майка ми има рожден ден и ще правим и прощапулник на племенника ми. Иска ми се да знам за да ги зарадвам евентуално. Не е на живот и смърт. Имам believe, уж пише, че е чувствителен. От 3 месеца ползвам едно приложение, което позна последните 2 месеца. Така че закъснението не е сигурно.

# 25
  • Мнения: 47
Благодаря на всички. Не е жизнено важно и не ме сърби да го направя. Майка ми има рожден ден и ще правим и прощапулник на племенника ми. Иска ми се да знам за да ги зарадвам евентуално. Не е на живот и смърт. Имам believe, уж пише, че е чувствителен.
Стискам ти палци!
Аз попринцип, за да споделя с близките си, бих изчакала докато не ми потвърди лекар. Но всеки си преценява.
Чакаме да споделиш Heart Eyes

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Уф, тия тестове  Sick
На мен шуърчек ми показа бременност два дни преди закъснение. Честно казано това е теста, на който вярвам най-много. Всички други, каквото и да показват, го подлагам на съмнение. Независимо от рекламата им. Хич не вярвам аз, че били високочувствителни и т.н., всичко е маркетингов трик.

# 27
  • София
  • Мнения: 7 645
и аз на ШЧ вярвам най-много, може би защото не е толкова чувствителен и когато е положителен си личи ясно и точно.

# 28
  • Мнения: 4 518
Съгласна съм, че не трябва да се бърза с казването, така че няма да си правя тест днес. Ако до 3 дни не ми дойде, ще направя тест.

# 29
  • Мнения: 47
Съгласна съм, че не трябва да се бърза с казването, така че няма да си правя тест днес. Ако до 3 дни не ми дойде, ще направя тест.
Дръж ни в течение.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт