Кой какви сериали гледа? - тема 18

  • 85 566
  • 761
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 871
Алекс Вос
Не знам дали не е за компроматите, но ето я бременна

# 31
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
 bouquet

# 32
# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 2 391
В момента гледам само Once upon a time. Защото ми е най-скучен и мога да го превъртам на работа Joy За малко по-свободно време съм си оставила последните епизоди на Анатомията на Грей, Викинги, How to get away with murder, The Royals. Тях си ги харесвам, затова и искам да ги гледам на спокойствие и със звук Laughing OUAT го гледам мютнат, за да не ме усетят Twisted Evil

# 34
  • Мнения: 16
Какво ще кажете за Корона/The Crown/,втора вечер заспивам на първа серия,едвам избутах до втора.Вече са излезли 2 сезона.Предвид че е англ. продукция,вероятно е цензуриран,лустросан,услужливо смлян и поднесен на публиката.А разните пикантни истории едва ли са изнесени.

# 35
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
За мен сериала е прекрасен  Hug страхотно заснет, прекрасна игра и убийствен сценарий. На първите две серии ревах четири пъту, а и има само един излязъл сезон  Peace

# 36
  • Мнения: 36 482
Някой има ли теории за "Бягство от затвора" ?  Simple Smile

Скрит текст:
Естествено, сигурна съм, че Майкъл е невинен. По повод това, кога се е запознал с шефа на терористите - нямам представа - сигурно в някакъв момент се е възползвал от обвиненията, за да се представи за приятел. А що се отнася до самите обвинения - вероятно е изпратен на тайна мисия от правителството или някоя агенция, за да убие водачи на ИДИЛ - може би дори този същия, с който са "приятели". Сигурно (от тази предполагаема агенция) са му предложили да го излекуват, за да се съгласи да участва (нали имаше нелечим тумор или нещо подобно?).
 Защо правителството е срещу него и го издирва - вероятно има враждуващи фракции или някаква вътрешна конспирация  Laughing Не е много качествена теория, но за сега не мога да измисля по-добра. Почти съм сигурна, че съпругът на Сара е от лошите и раняването му е само камуфлаж.

# 37
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Пете, имаме тема за сериала, там обсъждат Simple Smile

# 38
  • Мнения: 4 871
Струва ли си да се гледа Prison break, или да чакам да се насъберат повече серии, колкото да го изгледам просто? Прилича ли на първите сезони, или е слаба работа?

Последна редакция: пт, 14 апр 2017, 00:21 от Spring is my season

# 39
  • Мнения: 19 007
Много е добър The Crown

# 40
  • Мнения: 8 218
Струва ли си да се гледа Prison break, или да чакам да се насъберат повече серии, колкото да го изгледам просто? Прилича ли на първите сезони, или е слаба работа?

Добре е. Първите сезони почти съм ги забравила, но този стартира много силно.

# 41
  • Мнения: 36 482
Пете, имаме тема за сериала, там обсъждат Simple Smile
Благодаря, ще я потърся Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 38 476
Гледам The Royals като го хвана по Фокс.
Момичета, помагайте! Влюбих се в Younger.

Обаче не знам дали ще мога да го следя по Фокс.
Откъде мога да си го изтегля? Или поне старите 2 сезона?

# 43
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
От замунда или арена съм теглила всички сезони и на мен ми е любим  Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 285
И аз го обожавам това сериалче. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт