От кой матрак сте доволни? - Тема 6

  • 163 492
  • 763
  •   1
Отговори

Анкета

Коя марка матраци бихте препоръчали?

Опции:

  • София
  • Мнения: 12 006
Стари теми: Тема 1,   Тема 2,   Тема 3,   Тема 4,   Тема 5.

# 1
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 741
Тъй като все още съм в процес на търсене на хубав матрак, не мога да гласувам в анкетата. Но пък ще следя темата, за да съм информирана  Grinning.

# 2
  • Мнения: 874
И аз съм в процес на търсене. Засега съм си харесала този https://jysk.bg/spalnya/matraci/matraci-s-pyana/gold/matrak-160x … -gold-f30-wellpur някой има ли отзиви?

# 3
  • Мнения: 4 770
 Благодаря за новата тема. Следя ви редовно и благодаря на всички, които споделят  отзиви!

# 4
  • Испания
  • Мнения: 206
Благодаря за новата тема.Редовно ви чета и благодарение на вас от месец се радвам на нов матрак.В крайна сметка реших да взема Магнифлекс и не съжалявам  HugСветли Празници !

# 5
  • Мнения: 512
Тъй като в анкетата не виждам" Симеонов",а са на прилична цена и по описание не отстъпват,ако някой има мнение?

# 6
  • София
  • Мнения: 12 006
Тъй като в анкетата не виждам" Симеонов",а са на прилична цена и по описание не отстъпват,ако някой има мнение?
Има го вече.
Ако някой се сети за друга марка да каже, има още малко време в което мога да я редактирам.

# 7
  • SF
  • Мнения: 20 644
Аз спя на Магнифлекс, но не мога да кажа, че съм много доволна. Малко ми е твърдичко.

# 8
  • Мнения: 8 033
i sleep

Португалски, аналог на magniflex.

# 9
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 731
доволните от Магнифлекс нека споделят точният модел. Ние сме се насочили към тази марка след четене и препоръки от познати. сегашният ни матрак ( на фирма Бяла или нещо такова) е кошмар. мухляса и цялото легло под него е в мухъл. с мемори пяна е, незнам кой модел обаче. има 10 години гаранция, а на 3тата е за боклука. въртим го, че се получиха и хлътвания - съня е кошмар, будя се като пребита...
Предпочитаме по-твъди матраци, моля за съвети за модел на Магнифлекс.

# 10
  • Испания
  • Мнения: 206
Моят Магнифлекс  e SILVERCARE .Eто  този http://mattro.net/producti.html?page=shop.browse&category_id=616
Закупих го от Матро.нет. Направиха ми още 5% отстъпка . Ползвам го от две седмици и съм много доволна. Твърдичък е ,но аз предпочитам така и ми е много удобен.    Peace

# 11
  • Мнения: 39
В едната спалня имаме Sensofeel (купен преди 7 години), а в другата Magniflex (купен преди 2 години). За мен няма сравнение, Sensofeel е в пъти по-удобен. Но беше и по-скъп

# 12
  • Мнения: 40
И ние за спалнята вземахме италиански - Молифлекс, много мек и удобен ето този модел: http://mollyflex.bg/product/matrak-quebeq/ Да се похваля и че преборих отстъпка от 15% Laughing Сега трябва да избера за децата, мислех за същият матрак, но прочетох предишната тема. Вярно ли е че за деца до 10 години, матраците трябва да са твърди, някой със съвет?

# 13
  • Мнения: 308
Аз си взех преди около месец матрак на Елите. Най-евтиния модел и съм изключително доволна.  Whistling Доста е тежък и голям, трудно го пренесоха до трети етаж без асансьор, но ми е супер удобен...За издръжливост ще видя занапред, но за сега е разкошен просто...все едно спя на облаче... Peace

# 14

Общи условия

Активация на акаунт