Затруднено ходене до тоалетната

  • 1 394
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте, от 2 дни имам проблем не мога да отида до тоалетната, тоест отивам, но...нищо! Днес е 3ти ден, пих дулфолакс или нещо подобно, взех и шоколад от аптеката, мляко пия, круши ядох и нищо..дайте накакъв съвет, че не се издържа!

Последна редакция: нд, 09 апр 2017, 13:17 от bubanka

# 1
  • Мнения: 10 874
Мини клизма от аптеката.
Докато бях бременна имах подобен проблем и само това ме спасяваше. По-късно ми изписаха едни хапчета за друг проблем и те повлияха и на това.

# 2
  • Мнения: 4 270
Здравейте, от 2 дни имам проблем не мога да отида до тоалетната, тоест отивам, но...нищо! Днес е 3ти ден, пих дулфолакс или нещо подобно, взех и шоколад от аптеката, мляко пия, круши ядох и нищо..дайте накакъв съвет, че не се издържа!

Пий течности, движи се. Ако не се издържа, направи си клизма.

# 3
  • Мнения: 4 195
Има едни мини клизми Релаксит - много са ефикасни.  Peace

# 4
  • Мнения: 7
Мини клизма от аптеката.
Докато бях бременна имах подобен проблем и само това ме спасяваше. По-късно ми изписаха едни хапчета за друг проблем и те повлияха и на това.
не съм бременен Grinning ще изчакам до вечерта и ще видим какво ще стане ще пробвам с чай сега

# 5
  • Мнения: 10 874
не съм бременен Grinning ще изчакам до вечерта и ще видим какво ще стане ще пробвам с чай сега
Изобщо не съм имала това предвид, просто споделих кога аз съм имала такъв проблем и какво ми е помогнало. Peace Въпросните клизми не са само за бременни.
Но дано все пак успееш с нещо друго, по-добре е нещата да се случват естествено.

# 6
  • Мнения: 166
зелен чай Stuck Out Tongue

# 7
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
Щом дулколаксът не е помогнал, който е доста хард, зеленият чай ще е като водичка. Само клизма  Peace

# 8
  • Мнения: 7
Сега ще пробвам със свещички...срам не срам ама всичко което пробвах не действа...

Общи условия

Активация на акаунт