Искам да кажа ... (117)_10.04-16.04

  • 61 232
  • 1 067
  •   1
Отговори
# 30
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 193
Честит имен ден на патерица на всички цветета Hug

Не меся козунаци. Аз по принцип не меся.
Мъжът ми купува от една хлебарница на изхода на София за Перник. Много са вкусни.
Трябва да купя боя. Обикновено боядисваме яйцата в събота.

Браво, Захир! С практика ще свикнеш  Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 23 098
Тонка, дай координати моля на пекарната с фантастичните козунаци Simple Smile
Мони, пекарната се намира до Плиска (сега е банка, но все не запомням коя) съвсем в началото на "Коперник" в дясно. Като влезеш и ти потичат лигите, има всякакви сладкиши, кроасани, пайове и т.н. Опитала съм почти от всичко и като се изключи, че слагат стафиди в половината от нещата, нямам забележки. Скъпо е, но си заслужава. Малките козунаци са по 6 лв.

# 32
  • Мнения: 17 987
Руми, тези от фейса ни следят, да знаеш  Wink
Сутринта ми излязоха тениските по 4,90, ми много са сладки, харесах 3-4 , да пишеш като дойдат, както и дали си отговарят размерите  Heart Eyes

# 33
  • София
  • Мнения: 23 098
Шанти, поне загатни приблизително къде ще ходите, че ме подгони любопитството. Весело да си изкарате!  Heart Eyes И добре, че показа снимка, за да отскоча след работа до Джъмбо и да накупя разни пролетни джаджи, за да изненадам моите хора като се приберат в петък.

# 34
  • Мнения: 11 686
Руми, тези от фейса ни следят, да знаеш  Wink
Сутринта ми излязоха тениските по 4,90, ми много са сладки, харесах 3-4 , да пишеш като дойдат, както и дали си отговарят размерите  Heart Eyes

В матрицата сме, нали  Mr. Green
Имам смс, че днес ще дойдат. Много са бързи, да видим дали ще стават   Laughing

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 23 710
Я дайте да видим тия тениски Simple Smile

# 36
  • София
  • Мнения: 5 962
Миналата година за първи път пекох козунаци. Помагах си с хлебопекарната, на ръка никога не бих месила. Пекох ги във фурната. Горе-долу беше добре. Тази година няма да има домашни. Проблемът ми е, че ги нося в хола на трапезарната маса да ги меся и става едно мазало. Пък няма къде да втасват. Кухнята ни е малка и няма плотове, но така е под наем. Не може всичко да ти е наред като в собствен дом.
Едно голямо мерси на Тонка за пекарната до Плиска. На удобно ни е и ще пратя мъжа ми да купи.
До нас има пекарна също и толкова обнадеждена пробвах козунаците преди няколко седмици, но няма да станат. Аз толкова сладко нещо през живота си не бях яла ooooh! От две хапки и вече не ми се ядеше. Имах чувството, че ако изям 2-3 парчета ще ме хване диабет. Иначе на консистенция бяха добри, но .... твърде много захар, а пък аз обичам сладичко.
Яйца сама ще боядисвам. Децата не проявяват интерес към боядисването, само към боят с яйцата на Великден.

# 37
# 38
  • Мнения: 17 987
Аз толкова сладко нещо през живота си не бях яла ooooh! От две хапки и вече не ми се ядеше. Имах чувството, че ако изям 2-3 парчета ще ме хване диабет. Иначе на консистенция бяха добри, но .... твърде много захар, а пък аз обичам сладичко.


Смятай, че са пълна химия, сладкото е от подсладители, иначе не се опичат и стават тестяви

# 39
  • Мнения: 3 609
Някой поръчвал ли е  от тези тениски, не изглеждат никак зле. Аз да си кажа, оня ден от подлеза на Окръжна, понеже офиса е отсреща, си взех 3 тениски по 5 лв. Изпрах ги, мислех, че ще се разсипят ама не. Супер читави са си. Някакви турски, но така или иначе турските материи не са никак лоши. Аз давам минимум по 20 лв за тениска от мола!! Ай сиктир!

Ако някой има мнение за Пополо да казва, че искам да ги тествам

# 40
  • Мнения: 15 038
За тази цена са си супер, няма да се разпаднат от първото пране, за разходка в парка са идеални.

# 41
# 42
  • София
  • Мнения: 23 098
Аз може и да се напъхам в L, но може и да не мога.  Crossing Arms
В Уайкики ми стават М спокойно, но в този сайт като че ли не са за мен размерите.

# 43
  • Мнения: X
Козунак ще меси хлебопекарната, аз ще го изпека Crazy

Аз така направих вече, пробно. Но не мисля да повтарям, защото очевидно никой не иска да яде козунаци в къщи.  Crossing Arms

Със сладкарски бои ще боядисвам яйцата. Дертът обаче е да се намери агнешко, което да миришело на агнешко, защото новозеландското на нищо не миришело, според ММ. Ходи и проучва сред арабските месари тези дни. Може някоя овца да му продадат накрая.  Crazy

# 44
  • Мнения: 11 686
В събота поръчах, днес ги чакам. 4 броя.
Като пристигнат ще пиша  Peace
Поръчала съм s-ка за девойките.

В тия тениски ще ми влезе само едната ръка.

Янтра, за майка поръчах това от ганг. Нали и тя ми е цвете  Laughing

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт