Слънце вече нека грее, детски смях да ни залее - Април 2017, Тема 15

  • 50 823
  • 610
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 278
Меченка, Серенити - честити рожби  Hug Бързо възстановяване на вас, а бебоците ви коликите да ги подминат като малко гара  smile3504
Белинда, Пърпъл - айде раждайте вече, че лято иде - да започваме кварталните обиколки и да сваляме дупетата да сме готови за плажа  sweating

# 301
  • Мнения: 3 422
Меченка, Серенити - чисти бебенца Simple Smile да са живи и здрави, много да ви радват и да се гордеете с тях.
На вас бързо възстановявате.
Момичета, имам едно питане - ползвате ли шезлонг. Чудя се дали ще ми е от полза. Има моменти когато бебето е като марка залепен за мен - иначе не заспива и настъпва голяма драма, трябва да го нося на ръце.  Не искам така да го уча и се замислям дали шезлонга ще ни помогне.

# 302
  • София
  • Мнения: 4 011
Момичета, имам едно питане - ползвате ли шезлонг. Чудя се дали ще ми е от полза. Има моменти когато бебето е като марка залепен за мен - иначе не заспива и настъпва голяма драма, трябва да го нося на ръце.  Не искам така да го уча и се замислям дали шезлонга ще ни помогне.

Ами то си зависи от детенцето. Моя дребосък не иска да седи нито в люлка нито в шезлонг..Предпочита да се разпльока върху една възглавница на дивана.

# 303
  • Варна
  • Мнения: 236
Моята голямата дъщеря,беше нон стоп на шезлонга.Бяхме и взели един с вибрация на Фишър прайс и разни неща имаше за пипане отпред,играчки.Обожаваше да стои,да си гледка и да си дреме там. Simple SmileСега малката не я знам,дано и на нея да и харесва.Голямо улеснение си беше за мен.

# 304
  • Мнения: 1 280
Мече ние сме така.Вчера 4часа го държах в ръцете си,поне да беше легнал,а той иска прав и да гледка.Сложих го в шезлонга,люлях го,не братче.  Crossing Arms Сложа ли го легнал почва ревввм,вдигна ли го и почна ли да му говоря се успокоява.Ама така си е , на месец и осем дни сме,иска си занимавката детето .Не знам дали ще го свикна,честно да ти кажа не го приспивам на ръце,оставям си го в кошарата или той заспива на гърдата ми.Вчера за втори път се кокорчише така,но като има колики си го гушкам.Те са малки още искат си прегръдката на мама.Според мен свикват на ръце,когато майките ги взимат без причина,просно ей така да им е в ръцете.

# 305
  • София
  • Мнения: 18 679
Много ползвах шезлонг и аз, ама много! Единствената причина сега да не съм взела за бебето е, че все пак трябваше и нещо да оставя за купуване от приятели Laughing Безценен е!

# 306
  • Мнения: 140
Мече , и нашият юнак е постояннп на ръце и вчера с татко му поръчахме шезлонг втора ръка, чакам го утре с нетърпение, да видим как му действат вибрациите, че кръст няма да ни остане.  baby_neutral Party

# 307
  • Враца
  • Мнения: 1 428
Здравейте мами, аз не съм писала до сега в тази тема, но и аз съм за тук, чета ви всекидневно и много ви се радвам. На мен днес ми е термина, но за сега няма да се ражда. Първо бебче ми е и съм страшно изплашена, по цял ден и нощ мисля какво ще се случи и защо бебка не излиза вече. Във петък бях на консултация и доктора каза, че всичко е наред с бебето, само дето ще се роди по голямо. Сестрата го попита кога да постъпя в болницата ако не родя до 24,а той каза "ами на 29,но ако не ти се седи в болницата през празниците, влез направо на 2 май" и тук започва моето шашкане, защото до сега не съм ходила нито на запис на тонове, нито съм гледана за разкритие, да не говорим, че и таза не ми е мерен, при положение, че казва, че бебето ще е по голямо. Всички ми казват, че не трябва да чакам и, че трябва поне на запис тонове да ходя тази седмица и аз не знам какво да правя, тоест не знам каква е политиката на докторите тук във Враца, ако отида в болницата дали ще ме върнат, моля споделете ако имате опит с преносване.

# 308
  • Мнения: 1 049
Аз също мисля да взема шезлонг, на мен поне ми се струва много забавно  Joy
Ходих до Майчин дом за запис на тонове и после се консултирах с един лекар. Наистина има пъпна връв, не знам дали два пъти, но каза, че при никой случай това не е повод за секцио. Предвид това, че и цикълът ми е на 30-32 дни, преносване няма, да си изчакам търпеливо още малко.
Аз бях сигурна в това, още повече като получих и вашата подкрепа онзи ден, но сега вече наистина се чувствам много по-спокойна.

# 309
  • София
  • Мнения: 18 679
Ох, при мен нищо ново. Тапата ми все така се точи всеки ден по малко Laughing Тази сутрин пак. После цял ден - нищо. Водих малкия на училище и такава силна болка ме хвана по пътя, че направо ми излязоха звездички Crazy Викам си - айде, айде де! Направо главата му усещах как натиска, честно! Седнах на пейката пред училището, починах 20-тина минути и сега нищо, все едно не е било Crazy В сряда ми е следващата консултация, ако разкритието ми е вече над 4 см. направо отивам в болницата, че ще родя някой ден на пътя, както си се разхождам Laughing

# 310
  • Мнения: 1 049
Белинда, значи за сряда ли се уговаряме?  Mr. Green Аз съм съгласна. Само Дай Боже кифла и козуначко да ни одобрят план-графика.  Joy
Нелегална, на мен също не са ми мерили таза. На тонове започнах да ходя от рано, но това беше защото имах платен допълнителен пакет към полагащото се по касата. На някои момичета въобще и не им записват тонове. Не мисля, че ако отидеш в болницата някой ще те върне. Колко е голямо бебето? Много пъти сме го обсъждали тук в темата, че мерките и теглилките са условни, аз въобще не им се връзвам. И на мен преди две седмици ми казаха, че бебето уж било 3500 и едва ли не до термин ще стане повече от 3800. Пълни глупости. Днес бях при друг лекар, каза, че бебето въобще не е голямо. Така, че най-добре гледай ти първо да се успокоиш, отиди до болницата, поговори и с друг лекар и всичко ще се нареди.

# 311
  • Враца
  • Мнения: 1 428
Ами в петък беше 3.600 а и доктора отдавна ми казва, че ще е по голямо. Мама ме успокоява, че и 4-те си деца е родила преносени а аз съм била 3.800 Повече ме притесняват хората от страни, които "уж имат опит" и само ме шашкат. Благодаря ти за успокоението, много е приятно да получиш подкрепа

# 312
  • Мнения: 1 341
Ей едвам стигнах са пиша.
Нелегална тези мами "с опита" дето самл те плашат не ги слушай, и аз имам познати които ми надуват главата само че сега за кърмене гледане и т.н. Спокойно всичко ще бъде наред.
За шезлонга и аз много се чудих, нашата маймунка май вече се научи на ръце, все само да цирика без нещо да е гладна и иска да я взимаме  Blush  ама то така минсе гушка и на мен, че хем знам че ще я разглезим, хем знам че имат нужда  Hug
Та аз имам но не иска да седи, май трябва бебчето да е малко по голямо, дано да стане да го ползваме после по предназначение Simple Smile

# 313
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами то с всички бебешки приспособления е така - за едни манна небесна, други се чудят що са си дали парите. Моят №1 дори в количката си не искаше да седи докъм 6 месеца - все да е гушнат, а №2 обратно - на ръце се изнервяше, обичаше сам да си лежи, сам да се приспива. Всяко бебе си е за себе си Simple Smile

# 314
  • Мнения: 140
Включвам се ни в клин, ни в ръкав, но да кажа, че в Лидъл тази седмица има бебешки неща. Аз лично много ги харесвам и нашият момък се сдоби с доста тоалети днес.  Party Grinning

Общи условия

Активация на акаунт