Тест за овулация - въпроси / тема 6 /

  • 65 512
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 977
Говорили сме по темата за БТ в темата за БТ и обясних, че за момента предпочитам да го правя така, не ми допадат другите варианти Wink А и го правя просто за ориентир, все пак Wink 
От алкохола изобщо не ми се влияе Т, засичала съм No Mouth
Както и да е, да не спамим неправилната тема, благодаря ти за съвета все пак Simple Smile

# 706
  • София
  • Мнения: 6 010
Кари, браво, че не се отказа от тестовете! Накрая на месеца ще е интересно да постнеш графиката + тестовете по дни и дано има положителен резултат Simple Smile

# 707
  • Мнения: 1 977
Мерси, Лаленце Simple Smile Не знам защо, някакъв инстинкт ли какво, но вчера се събудих и видях Т си викам взимам тестовете, днес ще е Grinning

# 708
  • Мнения: 11
Весело посрещнане на новата година. Последен мц на 18.12,днес ми е 14 ден и бая ме боли ниско корема, при натиск повече, мисля че усещам тази течност зад коремната кухина след овулацията. И преди съм я усещала. Сутринта днес се потрудихме. Това са тестовете от днес. Дали сме я хванали? Дано за рождения ми ден на 11.01 видя двете черти

# 709
  • София
  • Мнения: 6 010
Теди, положителен е теста. Да се потрудите тези дни Simple Smile
Carrie^, аз пък този месец съм се навила, че ще забременявам Wink

# 710
  • Мнения: 11
О и аз Лаленце, този месец имам чувството, че я хванахме.

# 711
  • Мнения: 1 977


Момичета, днес отново съм с категорично положителен тест за О като вчерашния и Т си стои като вчерашната 36,7.
Снощи посред нощ (около 1-2) ме сви много единият яйчник. И сега как да ги тълкувам ситуациите? Вече настъпила О или тепървс ще настъпи? И още нещо:
Скрит текст:
вчера след теста си се обичахме и сега след тоя тест се чудя днес и утре, почивка един ден и пак или наново схемата 3,1,1

# 712
  • София
  • Мнения: 6 010
О най-вероятно е била между двата теста. Според мен е най-удачно секс и днес за всеки случай.

# 713
  • Мнения: 1 977
Да, и аз така си мисля- 3,1,1 считано от вчера Simple Smile

# 714
  • Мнения: 943
Момичета, сега вече мисля е положителен. Какво ще кажете вие?

Весело посрещане на новата година!

# 715
  • Австрия
  • Мнения: 2 319
Да, сега е положителен. Дерзайте днес и утре Smiley

# 716
  • София
  • Мнения: 6 010
И аз така мисля, Кат. Успех! Simple Smile

# 717
  • Мнения: 48
Здравейте ,първо да ви поздравя с новата година и да ви пожелая страхотни мигове през 2018! И да попитам...
Правим опити за бебе вече 4-ти месец.Реших да си купя тестове за овулация и да опитам с тях.Цикълът ми е с продължителност 25 дни ,като този месец си ми дойде навреме ,но беше много оскъден ,кафеникав и само 4 дни ,при нормални 5 или 6.На 28. 12. (първи ден след цикъл)реших да пробвам един от тестовете ,защото ме боляха яйчниците.Теста беше положителен.Прилагам снимка защото от вчера имам ЦС и пак направих тест и вече не зная какво да мисля .Обърках се тотално,ако може някой да даде мнение дали пак ми предстои овулация и какво изобщо се случва ,ще бъда безкрайно благодарна.

# 718
  • Мнения: 1 977
Не съм много убедена, че на тази снимка има положителен тест...

# 719
  • Мнения: 48
Не съм много убедена, че на тази снимка има положителен тест...
Ето това е снимката на първият тест в деня в който го направих.

Общи условия

Активация на акаунт