Тест за овулация - въпроси / тема 6 /

  • 65 453
  • 739
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 35 943
Моите са на Клиър Ову и ми отчетоха овулацията много ясно. Имам и снимка малко по нагоре можеш да видиш. Дано ти се получи, както и на всички които го желаем!!! Колкото до часа всички съм ги правила в 17.30 всеки ден като на 12 ден ми отчете чертата,  newsm10



Благодаря за отговора! А на снимката в този пост нямаш положителен тест, нали? Не виждам наситени 2 черти. Просто за да се ориентирам питам...:/
Да, няма полож. тест

# 391
  • София
  • Мнения: 941
А дали ще отчете вярно ако последното ходене до WC е 2,30ч преди теста? Не мисля, че мога да издържа повече...от малка съм си пикливка...Flushed

# 392
  • София
  • Мнения: 35 943
А дали ще отчете вярно ако последното ходене до WC е 2,30ч преди теста? Не мисля, че мога да издържа повече...от малка съм си пикливка...Flushed
Да, ще отчете - колкото можеш, толкова Wink

# 393
  • София
  • Мнения: 941
А дали ще отчете вярно ако последното ходене до WC е 2,30ч преди теста? Не мисля, че мога да издържа повече...от малка съм си пикливка...Flushed
Да, ще отчете - колкото можеш, толкова Wink
Благодаря, Денис!:)

# 394
  • Мнения: 30
Моите са на Клиър Ову и ми отчетоха овулацията много ясно. Имам и снимка малко по нагоре можеш да видиш. Дано ти се получи, както и на всички които го желаем!!! Колкото до часа всички съм ги правила в 17.30 всеки ден като на 12 ден ми отчете чертата,  newsm10



Благодаря за отговора! А на снимката в този пост нямаш положителен тест, нали? Не виждам наситени 2 черти. Просто за да се ориентирам питам...:/
Тестовете вече са стари, когато ги правих тази по средата беше ярко червена. Просто с времето се е изпарила ...

# 395
  • София
  • Мнения: 35 943
bilqna1982
Не се притеснявай - просто коментирахме снимката, с познавателна цел Wink
Макар, че според мен и на втората снимка, не е убедително положителен теста. Може да не е спазено някое от условията за тестване?!
За да е положителен теста, тестовата линия трябва да е наситена колкото контролната или по-интензивно от нея.
При този тест, тестовата линия, е малко по-светла.


# 396
  • София
  • Мнения: 941
Да, аз се ориентирах вече кога е положителен. Много ви благодаря! Two Hearts Само да попитам, има ли вероятност да излезе положителен теста,а всъщност да не е верен или да отрази отрицателен, ако примерно...си посетила WC 1,30-2 ч преди теста, а реално да си пред О..? В смисъл, от разреждане на урината? Охх, май объркано стана..Rolling Eyes

# 397
  • София
  • Мнения: 1 480
Положителния тест не гарантира настъпване на О  (затова се комбинира с измерване на БТ), от друга страна серия от неправилно направени отрицателни , също не гарантира че не е имало О

# 398
  • София
  • Мнения: 941
Разбирам...Благодаря! Simple Smile

# 399
  • Мнения: 206
Момичета случвало ли ви се е положителни тестове за овулация и нещо като цикъл ? Трети ден имам пол тест за овулация и някакво кървене в началото беше розово със слуз.. вчера кафеникаво, а днес е вече ярко червено, но ужасно слабо!!! С една ежедневна превръзка мога да изкарам цял ден ако я одтавя ?! Ще лудна какво се случва с мен ?! Sad

# 400
  • Велико Търново
  • Мнения: 99
Звучи като О с кървене което и на мен ми се случи преди месец. Не е нещо приеснитилно. Но при мен беше къмно кафява кръв. Също продължи 3 дни. Може да посетиш доктор за да се успокоиш все пак. Аз така постъпих. Wink

# 401
  • Мнения: 206
Звучи като О с кървене което и на мен ми се случи преди месец. Не е нещо приеснитилно. Но при мен беше къмно кафява кръв. Също продължи 3 дни. Може да посетиш доктор за да се успокоиш все пак. Аз така постъпих. Wink

Благодаря за коментара. Говорих по телефона с онзи който ми изписа клостибелгит-а. Сега пък ме съветва да съм пиела дуфастон до 35 ден... абе изобщо е ужасен..но за малкия град в който живея няма къде да отида на друго място просто на този етап. Поради тази причина ви занимавам често тук... Sad

# 402
  • Мнения: 871
Момичета, моля за мнение, за пръв път си правя тестове за овулация. Цикълът ми е редовен на 29 30 дни. От чертичките изглежда, че овулация така и не е настъпила? На 100% ли това означава или може да съм объркала някъде в тестването? (на следващия ден чертичката беше вече само една)


# 403
  • София
  • Мнения: 1 480
Според мен не си спазила правилата за тестване. Теста ти от 15ти ден може и да бил положителен в 15-16ч и да си изпуснала пика на лх. При редовна менструация на 29-30дни, предполагаемата О е 16-17 ден. Другия месец комбинирай с БТ и спазвай стриктно тестването 14-17ти ден. В тези тестове няма засечен пик на ЛХ,  не означава че не е минала О.

# 404
  • Мнения: 172
Момичета, моята приятелка ви благодари! Тук прочетохме за маслото от вечерна иглика. Много е доволна, каза че досега не е имала толкова изявена овулация. Предполага, че и това е помогнало!

Общи условия

Активация на акаунт