Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 16 тема

  • 109 659
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 4 714
a.l.e.n.a, честито! Hug

# 721
  • Мнения: 180
Здравейте!
Някой от вас правил ли е Sculptra и имате ли отзиви. Доколкото разбрах трайността е около 2 години. Когато обаче попитах доктора, каза че не го одобрява този метод, не се аргументира обаче.
Аз си направих преди седмица, след като дълго проучвах дълго какви са опциите за по-трайно възобновяване на обем...
От това което четох, Скулптра я има от доста години и в началото наистина е имало някакви проблеми, но отдавна са изчистени. Номера е, че техниката на поставяне е специфична и малко лекари в БГ имат опит. Аз се консултирах и с 1-2 такива и те казват, че има риск, но той по-скоро за мен е в липсата им на опит...
Скулптра е различна от филърите, дори от Радиес, защото накрая тялото е произвело собствен колаген.
И като цена в дългосрочен план според мен е изгодно... нямам още видим резултат, защото е рано.

# 722
  • София
  • Мнения: 941
Някоя от вас да е правила микронидлинг и биоревитализация? Отделно или комплексно направени...Моля, да сподели мнение.Simple Smile Аз записах час за ботокс във деня на промоции при д-р Денкова, най-накрая се престраших..Sad И смятам да направя скоро и тези две процедури съвкупно, може и преди ботокса.

# 723
  • София
  • Мнения: 1 759
Аз си правих Микронидлинг преди 1 месец,но ефект не виждам да има.
В промоционалните дни др.Денкова прави ли устни?
Защото ми казаха,че вече устни в промо дните не правела.
Според вас Ванеска или Денкова(за устни) ?
И двете ли работят с Juvederm ?

# 724
  • София
  • Мнения: 941
Благодаря за отговора!:) А къде го прави, ако не е тайна? А при Денкова, доколкото разбирам има и промоция на филъри.:
http://aesthelab.bg/%D1%84%D0%B8%D0%BB%D1%8A%D1%80%D0%B8-%D0%B8- … 0%BE%D0%BA%D1%81/

# 725
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433
Да продължим в  НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт