ОФФ -Вярно ли е това??

  • 3 067
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
Цитат на: Reza
на Адела купувам неща...добри са
иначе предпочитам замразени зеленчуци, но в ПРОЗРАЧНИ опаковки...или поне да има малко прозрачно откъдето да надникна що за нещо има в пликчето...

Ами като моичкият сладур не признава замразени зеленчуци?? Cry Аз много харесвам на Виталино комбинациите и му разказах за случките с консервите,но...той заяви:на мен ще си ми готвиш от буркан!!А ся де!!Не можело то в Била току така да се появят незаконни стоки,всичко било сертифицирано и документирано.....хубаво де,консерви ще готвя-само мир и либОФФ да има! Twisted Evil

# 16
Значи...Адела:)
има едни страхотни домати..аз само тях купувам...рязани на Cirio...в едно сини кутии...

# 17
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Аз..се правя на гостенин....

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Момичета, аз работя във фирма, която е собственик на един от най- големите консервени комбинати в България. Като работеща над четири години в тази област искам да подчертая, че повечето български консерви са с много добри качества- говоря за големите производители/Адела,Фрукто Сливен, Филикон,Дерони, консервите на Първомай и други/. ОБАЧЕ на пазара има много фалшификати- ние най- редовно "хващаме" такива в търговската мрежа- печат си хората същите като нашите етикети, лепят ги на боклуците си и продават Twisted Evil . Аз лично препоръчвам на всичките си близки да пазаруват консерви САМО от магазините на Метро, защото работим с тях и съм на ясно колко сертификата и каква документация ти изискват за да влезе там буркан от нашата продукция.

# 19
  • Мнения: 2 000
Цитат на: Katusha
Момичета, аз работя във фирма, която е собственик на един от най- големите консервени комбинати в България. Като работеща над четири години в тази област искам да подчертая, че повечето български консерви са с много добри качества- говоря за големите производители/Адела,Фрукто Сливен, Филикон,Дерони, консервите на Първомай и други/. ОБАЧЕ на пазара има много фалшификати- ние най- редовно "хващаме" такива в търговската мрежа- печат си хората същите като нашите етикети, лепят ги на боклуците си и продават Twisted Evil . Аз лично препоръчвам на всичките си близки да пазаруват консерви САМО от магазините на Метро, защото работим с тях и съм на ясно колко сертификата и каква документация ти изискват за да влезе там буркан от нашата продукция.


Ех, ами ние като нямаме Метро какво да правим Cry  А в Била дали са свестни консервите, защото аз само от там си купувам?

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Цитат на: Катя (Сливен)

Ех, ами ние като нямаме Метро какво да правим Cry  А в Била дали са свестни консервите, защото аз само от там си купувам?


Ами и Била е голяма верига- предполагам, че не биха рискували, но за там просто нямам инфо Rolling Eyes ...

# 21
  • София
  • Мнения: 39 771
Цитат на: Katusha
Цитат на: Катя (Сливен)

Ех, ами ние като нямаме Метро какво да правим Cry  А в Била дали са свестни консервите, защото аз само от там си купувам?


Ами и Била е голяма верига- предполагам, че не биха рискували, но за там просто нямам инфо Rolling Eyes ...


Големите вериги не рискуват, такава им е политиката, ако мине ... да му мислят потребителите

# 22
  • Мнения: 273
Аз пък ми иде да ги цапна с един домат #Splat

# 23
  • Мнения: 273
Аз пък ми иде да ги цапна с един домат #Splat

# 24
  • Мнения: 3 376


Вече не се отваря този линк:(

# 25
  • Мнения: 645
това беше вестник Монитор от 10.11.2004
те имат архив една седмица назад
предполагам затова не се отваря сега

# 26
  • София
  • Мнения: 39 771
аз гледах по новините (май на БТВ) как циганите обясняваха, че производството им е много чисто, миели бурканите и капачките. И като ги видях едни гадни и мърляви (говоря за циганите, не за бурканите) направо ми стана гадно Cry

Общи условия

Активация на акаунт