Избор на име на нашето момче

  • 7 076
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 049
стига бе хора -  бебе Герасим или бебе Гавраил, да силни имена са но са ми малко ретро и църковни

# 16
  • Перник
  • Мнения: 211
Григор и Георги звучат най-добре!

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Горан наистина е малко остареличко, но пък звучи много мъжко и определено няма да има 15 деца в детската градина със същото име. Simple Smile
Според мен така си го кръсти, не се поддавай на Георги.

# 18
  • Мнения: 624
Горан на галено? Горане?
Може Гари. Grinning

# 19
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 295
Горан ми харесва.Силно мъжко име.И не е често срещано.
В класа на дъщеря ми има момченце Горан и името се възприема нормално.
Габриел в някои страни е женско име.И галеното Габи за момче не харесвам.
Сещам се веднага за Габриел от,,Отчаяни съпруги,,.

Георги също е много хубаво име,но пък е много разпространено.

# 20
  • Мнения: 5
Искаме да е с буквата на татко си....т.е. държим на "Г"- то Laughing Знам,че изключително голям процент харесва Георги,ама какво да правя като на мен не ми е ок  ooooh!
Герасим,Гавраил... Confused също не ми харесват.В последно време заради Гришо,доста бебета са с това име.
Добре де,кажете защо не харесвате Горан...старо е,кофти галено име,грубо....просто искам да преценя за себе си доводите поради които не се харесва името.Мерси много на всички включили се  bouquet,наистина не вярвах,че ще толкова трудно с избора на име  ooooh!
Humpty Dumpty ,много добра идея с Гари  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 211
Герасим е прекрасно име! Един глас и от мен!

# 22
  • Мнения: 1 420
Гавраил е хубаво име, пък е и един от архангелите и има хубав имен ден, а ако реши да ходи в чужбина там му викат на това име Габриел. Името е еврейско (Габриел -Гавриел и от там Гавраил)
Григор също е хубаво име, пък напоследък и модерно Wink
Гари е много готино и веднага го вързвам с Гари Каспаров  Flutter

# 23
  • Мнения: X
И аз съм за Горан, твърдо против Генади. Евентуално Габриел, но ако ти звучи добре. Изобщо не кръщавай с Георги, щом не ти харесва. Не съм почитател на имена без индивидуалност, с които има поне по 2-3 броя още в колектива, и име с което се обръщат, както и галено накрая става фамилията.
Като галено - казваш му както на теб ти харесва, Горан не е дълго име, и няма нужда от скъсяване, по-късно в училище може и G-man да е Grinning

# 24
  • София
  • Мнения: 5 965
Горан е хубаво име. Ако ти харесва, какво значение има, че на други не им харесва.
Иначе от другите само Григор ми харесва. Георги - не, защото има твърде много Георги. От модерните е.

# 25
  • Мнения: 624
Важно е и как ще се върже името с фамилията.
Горан с галено Гари ми е ок. А може и направо Гари.  Горан свързвам с Горан Брегович, Гари с Гари Каспаров. Все хора постигнали нещо. Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 22 999
Гълъбин направо е чудесно, пред Гълъб... ММ има колега в работата с това име, не му е лесно на човека. ooooh!

На мен с "Г" само Георги ми харесва, но щом не ви харесва - няма смисъл да кръщавате бебето така. Горан не ми допада, малко грубо ми звучи, Галин и Габриел са ми женствени. Григор и Гавраил никога не съм ги харесвала. Трудна буква е " Г", наистина.  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 157
Габриел не е лошо.

# 28
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Горан предполагам може да  се възприеме от не малко хора като остаряло. Аз лично го харесвам.  Peace Други имена с Г, които харесвам са Григор, Галин, Габриел, Гавраил. Генади и Георги не харесвам. Предложените Герасим, Гари и Гълъбин също не харесвам.

На Горан не знам как биха му казвали, Генади ще е може би Гени.  newsm78

# 29
  • Мнения: 4 035
На мен Горан ми звучи сръбско име...
Габриел ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт