Избор на сушилня - Тема 8

  • 158 456
  • 781
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 401
Не помня  Blush

# 46
  • Мнения: 140
А може ли да дадете модели със стъклена врата ,да СУШИ вълна и пух и да да е до 1300лв или няма такова животно.
Погледни в предишната тема няколко потребители похвалиха AEG  и от там разбрах че трябва да има сертификат за вълна и стикер


Ако не се лъжа, последните модели на АЕГ "имитират" стъклена врата.

# 47
# 48
  • Сливен
  • Мнения: 4 052
Това за сертификата го писах аз ,а точно от АЕГ имаше оплаквания за вратичките.

# 49
  • Мнения: 243
Здравейте! Ние купихме Електролукс и всичо на всичко съм я ползвала 3 пъти до сега (прясна е 😆). Вчера я пуснах на програма за деликатни тъкани. Спира около 5 пъти и дава, че и е пълен контейнера с вода. А той не е! Чудя се какво става? Някакви идеи? С предната не съм имала подобни проблеми.

# 50
  • Сливен
  • Мнения: 4 052
Кой модел ти е Електролукса?

# 51
  • Мнения: 4 401
Индикатора евентуално....добре дошла в клуба на ''късметниите''!
Звънни в сервиза, но преди това виж как е на всяка програма!При мен ''изненадките'' бяха  на групи.

# 52
  • Мнения: 243
http://m.bg-mamma.com/url.php?u=aHR0cDovL3d3dy50ZWNobm9tYXJrZXQu … 2I21zZzM0ODgyMjY2
Тази е! Оффф! Толкова се чудих и накрая - дърво  #2gunfire

# 53
  • Мнения: 1 893
Здравейте,
Имаме спешна необходимост от закупуване на сушилня. Нямам никакво време да чета, тъй трябва да я закупим най-късно в срок до 2-3 дни.
Насочила съм се към Bosch, по-конкретно този модел:
http://www.bosch-home.bg/productlist/washers-dryers/tumble-dryer … mb=heatpumpdryers
Цената е малко висока за възможностите ни, но, ако наистина си заслужава, ще я  "преглътнем".
Надявам се тук да получа компетентно мнение от ползвалите този модел( ако има такива) или пък да ме насочите към друг модел  на Bosch.
Благодаря предварително bouquet

# 54
  • София
  • Мнения: 12 006
Здравейте,
Имаме спешна необходимост от закупуване на сушилня. Нямам никакво време да чета, тъй трябва да я закупим най-късно в срок до 2-3 дни.
Насочила съм се към Bosch, по-конкретно този модел:
http://www.bosch-home.bg/productlist/washers-dryers/tumble-dryer … mb=heatpumpdryers
Цената е малко висока за възможностите ни, но, ако наистина си заслужава, ще я  "преглътнем".
Надявам се тук да получа компетентно мнение от ползвалите този модел( ако има такива) или пък да ме насочите към друг модел  на Bosch.
Благодаря предварително bouquet
Цената си е висока принципно и ако за вашите възможности също е висока, защо ще си натоварвате бюджета излишно?
ПП: и тази е с програма само за освежаване на вълна, а не за сушене на вълна.

# 55
  • Мнения: 1 893
Здравейте,
Имаме спешна необходимост от закупуване на сушилня. Нямам никакво време да чета, тъй трябва да я закупим най-късно в срок до 2-3 дни.
Насочила съм се към Bosch, по-конкретно този модел:
http://www.bosch-home.bg/productlist/washers-dryers/tumble-dryer … mb=heatpumpdryers
Цената е малко висока за възможностите ни, но, ако наистина си заслужава, ще я  "преглътнем".
Надявам се тук да получа компетентно мнение от ползвалите този модел( ако има такива) или пък да ме насочите към друг модел  на Bosch.
Благодаря предварително bouquet
Цената си е висока принципно и ако за вашите възможности също е висока, защо ще си натоварвате бюджета излишно?
ПП: и тази е с програма само за освежаване на вълна, а не за сушене на вълна.

Ау, аз не съм обърнала внимание на това.
Склонни сме да дадем и повече пари, тъй като искам да взема сушилня с достатъчно програми, т.е. да може да се суши всичко, което по етикет става за сушене; да няма свити или съсипани дрехи(въпреки, че съм ползвала конкретна програма, спазвала съм инструкции и пр. ); да не тропа, т.е. да е тиха; да не мирише на гума( защото и това съм чувала). Особено се страхувам от свиването на дрехи. Не знам от какво зависи тази неприятна иненада (от ползване на неправилната програма, или от самата сушилня)?

# 56
  • София
  • Мнения: 12 006
Скрит текст:
Здравейте,
Имаме спешна необходимост от закупуване на сушилня. Нямам никакво време да чета, тъй трябва да я закупим най-късно в срок до 2-3 дни.
Насочила съм се към Bosch, по-конкретно този модел:
http://www.bosch-home.bg/productlist/washers-dryers/tumble-dryer … mb=heatpumpdryers
Цената е малко висока за възможностите ни, но, ако наистина си заслужава, ще я  "преглътнем".
Надявам се тук да получа компетентно мнение от ползвалите този модел( ако има такива) или пък да ме насочите към друг модел  на Bosch.
Благодаря предварително bouquet
Цената си е висока принципно и ако за вашите възможности също е висока, защо ще си натоварвате бюджета излишно?
ПП: и тази е с програма само за освежаване на вълна, а не за сушене на вълна.
Ау, аз не съм обърнала внимание на това.
Склонни сме да дадем и повече пари, тъй като искам да взема сушилня с достатъчно програми, т.е. да може да се суши всичко, което по етикет става за сушене; да няма свити или съсипани дрехи(въпреки, че съм ползвала конкретна програма, спазвала съм инструкции и пр. ); да не тропа, т.е. да е тиха; да не мирише на гума( защото и това съм чувала). Особено се страхувам от свиването на дрехи. Не знам от какво зависи тази неприятна иненада (от ползване на неправилната програма, или от самата сушилня)?
Погледни Тази - не трпа, не лопа, не свива, суши вълна, не мирише,  не е със самопочистващ се филтър, но аз лично предпочитам аз да си чистя филтъра сама на определен период /отнема 2-3 мин. от които повече за да извадя, довлека и прибера прахосмукачката/, отколкото да дам една камара пари за самопочистващ и на няколко години да я водя на сервиз да я почистват. Свиването на дрехите се получава от: неподходяща програма спрямо материите, от некачествени материи, от прекалено дълго сушене /примерно дрехите изсъхват за 30 мин, но ти ги пуснеш 2ч. на програма "време", която не изключва при изсъхване на дрехите, а при свършване на зададените минути/.

# 57
  • Мнения: 1 893
Благодаря, Афродита Hug
Обаче, за АЕГ четох доста негативни мнения снощи тук в темата - тропали, миришели на гума, не сушели достатъчно добре и се налага после да се използва сушилка( което за мен е абсолютно неприемливо, да не кажа, абсурдно). И затова изобщо не гледах техни модели.
Твоята този модел ли е, който си показала?

# 58
  • София
  • Мнения: 12 006
Показаната не тропа, не мирише и т.н. иначе нямапе да я покажа Peace

# 59
  • Сливен
  • Мнения: 4 052
Афродита,доколкото виждам това АЕГ няма програма за вълна,няма стикер.

Общи условия

Активация на акаунт