Накъде след референдума в Турция?

  • 6 732
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 428
Благодаря ти за загрижеността да не се изложа на улицата.  bouquet Връщам ти жеста-помисли малко преди да пишеш нещо, защото последният ти пост е "възхвала на глупостта".
Не гледам от години шоуто на Слави и не ме интересува какво се говори там. Но няма сериозен журналист, който да дръзне да зададе неудобни въпроси и малко да поразпъне на кръст светиня ми и неговите царедворци. Ако имаше истинска журналистика у нас, а не подлоги на герб, много далавери щяха да бъдат разкрити или предотвратени, доста кражби щяха да станат достояние на обществото и сигурно щеше да се търси отговорност. Ама няма.
Слави налива вода в мелницата на герб. При мажоритарен избор много по-лесно ще "изберат" правилния кандидат, отколкото при пропорционални. Цялата местна власт и администрации са на герберастите. Те имат най-голяма полза от такъв вот. Не знам Слави какъв театър играе, но не му вярвам.

Последна редакция: ср, 10 май 2017, 14:54 от Лоритта

# 31
  • Мнения: 4 871
А, то се знае,  че в България сериозна журналистика няма, но имаше няколко интервюта(за толкова се сещам, защото по принцип не му следя всички, които дава), които не бяха особено удобни за Борисов. Примерно гостуването му при Цветанка Ризова.
Аз затова не искам мажоритарната система, защото ще бетонира определени партии в определени райони и ще са несменяеми. Най-опасно е еднолично управление на ДПС.
Слави си държи на БСП и например покани Орешарски с предаването си още в деня, когато стана ясно, че БСП-ДПС ще управляват, но и аз не мога да го разбера, иска да помогне на БСП, но мажоритарната система ще сработи за ГЕРБ, освен в градове/райони, където традиционно се гласува за БСП.

# 32
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 315
Всъщност темата е за Турция,а не за ББ и шоуто на Слави.

Общи условия

Активация на акаунт