AVON - обсъждане на продукти тема 23

  • 98 437
  • 757
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 770
Здравейте!
Влизам да споделя първи впечатления за водоустойчивия слънцезащитен лосион с фактор 50. Лосионът е бял, гъст като крем и с типичен за слънцезащитните продукти аромат. Разнася се малко трудно и не е много икономичен. Прави лицето леко по-светло след нанасяне. На моята средно мазна кожа усещам минимална хидратация в началото, но като цяло е достатъчна за сезона и типа кожа, завършекът е по-скоро сух, но не е матов. Текстурата се усеща леко хлъзгава, вероятно заради съдържанието на силикон, макар и около средата на състава. На шията, където не е нанесен фондьотен, се усеща доста по-добро хидратиращо действие. Нанесен обилно на околоочния контур не предизвиква никакъв дискомфорт. На цялото лице фондьотенът след това се разнася като след дневен крем, без особени разлики.  Умишлено не нанесох пудра и установих, че лъсването на лицето определено е по-малко отколкото с крем, но ако фондьотенът не е матиращ, е препоръчителна употребата на пудра, поне при мазна кожа. Ще допълвам, ако имам други впечатления.

Последна редакция: вт, 30 май 2017, 13:26 от Петенце Цветенце

# 121
  • Мнения: 5 386
На мен този слънцезащитен лосион ми е ок, леко се нанася, само недотам полезния състав на кремовете като цяло на ейвън ми е проблем. И аз слагам ФДТ в-у него, понякога с пудра, но по-често без. Издържа ми ФДТ-ът, но и кожата ми е нормална,не е мазна.

# 122
  • Мнения: 4 770
На мен този слънцезащитен лосион ми е ок, леко се нанася, само недотам полезния състав на кремовете като цяло на ейвън ми е проблем. И аз слагам ФДТ в-у него, понякога с пудра, но по-често без. Издържа ми ФДТ-ът, но и кожата ми е нормална,не е мазна.
Благодаря за отзива. А да ти е образувал запушени пори или пъпки? Това ми е основното притеснение, но до седмица мисля, че ще си покаже.

# 123
  • Бургас
  • Мнения: 5 683
Имам спомен, че една дама чакаше маската за коса с маслина от спа-серията да я пуснат на хубава цена - е, дочака (ако следи темата) Crazy В каталог 10 ще е на 4,99лв, ако в каталог 9 се пазарува за 20лв. С условие е, но пък е изгодна оферта, ако се намерят и други харесвани неща на добра цена в К9 Peace

# 124
  • Мнения: 5 386
На мен пъпки ми излизат на петилетка веднъж по една Simple Smile Нямам разширени пори и пъпки по принцип, просто не съм "представителна извадка". Кожата ми е склонна към образуване на лунички и петънца, затова и ми трябва висока слънцезащита. Мисля, че лосионът ми върши работа в посока да не се петносам съвсем.

Последна редакция: ср, 31 май 2017, 09:33 от *Камея

# 125
  • Мнения: 4 770
На мен пъпки ми излизат на петилетка веднъж по една Simple Smile Нямам разширени пори и пъпки по принцип, просто не съм "представителна извадка". Кожата ми е склонна към образуване на лунички и петънца, затова и ми трябва висока слънцезащита. Мисля, че лосионът ми върши работа в посока да не се петносам съвсем.
Мерси за уточнението. Радвам се, че ти върши работа. Аз мисля да го ползвам и за шия, деколте, ръце и стъпала - за всички части, които са по-нежни и изгарят дори в градски условия. Да попитам нещо, свързано със слънцезащитата. Забелязали ли сте, че в последните години слънцето е по-силно и изгаря още от ранна пролет? Мисля, че никога допреди 2-3 години не е било такъв пек през април, а през май вече да не може да се стои 10 минути, без да усетиш как прижуря и изгаря.

# 126
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Тюркоазения е супер, от години го ползвам. Дамските не ми харесват, получава се кир ефект при мен и ужасно ми люти в очите

http://ivchencetordv.snimka.bg/other/avon-kat-9-2017-bg.951034.38044192.big
Това ли е тюркоазния спрей? ( Много странно име  Laughing )

# 127
  • Мнения: 17 987
Да, то си пише, цветът му е наситено син, затова  Peace

# 128
  • Мнения: 29
Здравейте, момичета! Ако може някой да сподели мнение и опит относно Двуфазния спрей елексир за коса Supreme oils с комплекс Nutri 5 , ще ви бъда много благодарна bouquet

Последна редакция: пн, 05 юни 2017, 23:34 от suni

# 129
  • Мнения: 4 770
Да си допълня отзива за слънцезащитния лосион с фактор 50. Ползвах го няколко дни за лицето и в началото беше ок, после взеха да ми излизат пъпки (сигурна съм, че не е от друго) и явно ще бъде само за тяло. При друг тип кожа, различна от мазна и склонна към запушени пори, може и да свърши работа за лице.

# 130
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Здравейте  Hug
Може ли мнението ви за: скраб за тяло с минирали от мъртво море, маската с маслина и енергизираща маска с бял чай?

Всъщност, моля препоръчайте ми маски за суха кожа  Praynig

Някой ползвал ли е четката за нанасяне на маска?
Мнения също за крема за ръце с какаово масло?
Извинете за многото въпроси  bouquet

# 131
  • Мнения: 2 693
Здравейте  Hug
Може ли мнението ви за: скраб за тяло с минирали от мъртво море, маската с маслина и енергизираща маска с бял чай?

Всъщност, моля препоръчайте ми маски за суха кожа  Praynig

Някой ползвал ли е четката за нанасяне на маска?
Мнения също за крема за ръце с какаово масло?
Извинете за многото въпроси  bouquet

Имам четката за нанасяне на маски. Много ми харесва. Косъмчетата са твърди и жилави. Доста пъти съм я мила, като един път я забравих в чаша с вода доста време, не се е променила.
Кремът за ръце с какаово масло според мен е по-скоро предпазващ, но не и хидратиращ.

# 132
  • Мнения: 17 987
Ползвал ли е някой четката за изправяне на коса?

# 133
  • София
  • Мнения: 489
Да отменя малко Рени.... каталог 9 (2017). Качеството не е много добро, но не ми се занимаваше да зареждам батерията на апарата и снимах с телефона. А и се наложи да намалям с програма заради допустимите размери в snimka.bg. Поне са подред, а не ги бърка като plusa...

http://www.snimka.bg/?album;aid=951034

С огромно закъснение, но определено ти благодаря за труда. Simple Smile Една приятелка много искаше да го види преди да му е дошло времето Grinning  Hug Видях, че четките за грим са доста изгодни. Тази за руж, хубава ли беше? Мисля, че бях чела добри отзиви за нея. Също така четката за очна линия, дали някой има наблюдения - достатъчно тънка и с жилави косъмчета ли е, да не е много мека и пухкава като четките за вежди?

# 134
  • Мнения: 444
Кремът за ръце с какаово масло го ползвам в момента. Мазнее ми малко повече отколкото трябва и бързо се изпарява от моите ръце. Хидратира до някаква степен, но не достатъчно. Лично аз не го препоръчвам.

Общи условия

Активация на акаунт